Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Podanie na Admina


I don t Know

Rekomendowane odpowiedzi

- Wiek : 16 i pół
- Nick z gry : I don't Know
- Dlaczego ty ? : Ponieważ, jestem kulturalny łapie cheaterów i mile się zachowuje. Pozdrawiam -_^
- Składka [Tak/Nie] : Tak
- Coś o sobie :  Miło by Było jak bym był adminem gram u was już 1 tydz. Jestescie Naprawde fajnym SERWERAM. Posiadam Doswiadczenie w AMX 8/10

oraz 2 razy byłem adminem u kuzyna :)

Edytowane przez I don t Know
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

Powody

 

- to podanie raczej powinno być w szybkiej rekrutacji a nie oddzielne 

-  chyba nie rozumiesz ,,- Coś o sobie :  Miło by Było jak bym był adminem gram u was już 1 tydz. Jestescie Naprawde fajnym SERWERAM. Posiadam Doswiadczenie w AMX 8/10

oraz 2 razy byłem adminem u kuzyna :)"  

- amx 8/10 ? wątpię skoro nie umiesz czytać ;d  co gdzie napisać :) ,,- Dlaczego ty ? : Ponieważ, jestem kulturalny łapie cheaterów i mile się zachowuje. Pozdrawiam -_^ "

to powinieneś tu napisać  spamisz  na say w cs bym zobaczył  twoje  podanie jakbym był nie wiem kim,  masz 16 i pół lat ? a zachowujesz się jak  dzieciak spamiąc na say   Czy zobaczę twoje podanie .

 

- jak dla mnie  podanie śmiechu warte  nie przekonujesz mnie w nim  ze masz te 16 i pół lat + ten spam w cs czy zobaczę  twoje podanie 

- u kuzyna byłeś aha bardzo ciekawe na pewno Właściciele  się pokuszą na taką odpowiedz ;d

- ,,Miło by Było jak bym był adminem " aha  i to podanie pisze 16-stolatek ? wątpię

- plus to co napisałeś do mnie w cs niedawno  mam na ss'ie

bez-tytulu.jpg

 

to świadczy o tobie ze nie masz 16 lat lecz lecisz na różne  administracyjne rangi  forum jak i na serwie    to ze na forum  bo pewnie inaczej nie ma  po tym co napisałeś do mnie ;)

-miałem racje ze nie masz 16 lat co udowodniłeś przez mikro na cs'ie wystarczy ze by cię wzieli na ts  to byś się i tak wkopał :) kłamiesz w podaniu

 

takie moje zdanie skoro napisałeś tu gdzie nie trza ;))

 temat moim zdaniem do zamknięcia

Edytowane przez ZjaranyZiomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

 

-no nie jestem pewien czy ty masz 16 lat, nie umiesz nawet czytać poprawnie zacytuje

 Coś o sobie :  Miło by Było jak bym był adminem gram u was już 1 tydz. Jestescie Naprawde fajnym SERWERAM. 

-Jeszcze nawet z błędami piszesz 

- a co do tego miłego i kulturalnego też bym miał zastrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie