Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad #1 Ergon


NEVIZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam Wam mój pierwszy wywiadzik na sieci który został wykonany jako próbny do mojego podania, a przeprowadziłem go z nim @Ergon. Życzę miłego czytania!

 

 

Teslurad: Dobry Wieczór Ergon, masz chwilę, na udzielenie mi wywiadu?

 

 

 

Ergon: Dobry Wieczór, oczywiście, że mam.

 

 

 

Teslurad: Standardowo na początku. Przedstaw nam się wszystkim, powiedz skąd pochodzisz oraz do jakiej szkoły uczęszczasz.

 

 

 

Ergon: Mam na imię Sebastian, mam 17 lat(niedługo hot18 ^^), pochodzę z małej wsi Parciaki oraz uczęszczam do 2 klasy Technikum Agrobiznesu. :)

 

 

 

Teslurad: Dlaczego akurat w tym kierunku?

 

 

 

Ergon: Tak jak pisałem wyżej, mieszkam na wsi, rodzice posiadają gospodarstwo rolne, a więc postanowiłem kształcić się w tym o to kierunku z myślą, że przejmę gospodarstwo po rodzicach.

 

 

 

Teslurad: Opowiedz nam coś o swojej miejscowości ciekawego.

 

 

 

Ergon: No za bardzo nie ma co opowiadać, wieś jak to wieś. :D

 

 

 

Teslurad: Posiadasz jakieś zainteresowania którymi możesz nam się pochwalić?

 

 

 

Ergon: Tak, moimi zainetersowaniami są dziewczyny, Counter-Strike, a w szczególności motocykle.

 

 

 

Teslurad: Masz rodzeństwo?

 

 

 

Ergon: Tak, mam trzech braci i jedną siostrę.

 

 

 

Teslurad: Dogadujecie się ze sobą?

 

 

 

Ergon: Z najmłodszym bratem niestety nie, a z resztą jak najbardziej tak w szczególności z siostrą.

 

 

 

Teslurad: Masz w życiu zasady których się trzymasz?

 

 

 

Ergon: Tak, mam a mianowicie "Umiesz liczyć? Licz na siebie.!" oraz "Nie trzeba pić ani ćpać by się w ch**j śmiać" są to zasady, których się trzymam.

 

 

 

Teslurad: Masz swoją tzw. "drugą połówkę"?

 

 

 

Ergon: Niestety, ale nie mam.

 

 

 

Teslurad: Ulubione Twoje danie oraz napój to?

 

 

 

Ergon: Moim ulubionym daniem są ziemniaczki ze schabowym i suróweczką, a napój jak napój, nie mam ulubionego, ale piwko najlepiej smakuje.

 

 

 

Teslurad: Odbiegnijmy od życia prywatnego i przejdźmy do pytań związanych z counter-strike. Jak zaczęła się Twoja przygoda z kanterem?

 

 

 

Ergon: No więc zaczęło się tak, gdy byłem w gimnazjum. Usłyszałem od kumpla, że grają w jakąś grę, więc trochę się przysłuchałem i później trochę popytałem go o tą gre. Kiedy wróciłem do domu, pierwsze co to postanowiłem sprawdzić tą grę. Początki jak to początki trudne, pamiętam do dziś jak kumpel śmiał się jak nie wiedziałem co to są "Cele Mapy" i dostawałem kicki. Oglądałem różnego typu poradniki i wkońcu jakiś tam "skill" był no i tak o to z dnia na dzień skill się powiększał, a ja zostałem nolife cs 1.6.

 

 

 

Teslurad: Grasz od zawsze jako "Ergon"?

 

 

 

Ergon: Niestety nie, gdy zacząłem grę w Cs 1.6 miałem nick "Ktoś xD". Z czasem postanowiłem zmienić na "Ergon", ale pod nickiem Ergon już trochę czasu gram.

 

 

 

Teslurad: Jak się czujesz na naszej sieci?

 

 

 

Ergon: Czuję się bardzo dobrze, jest fajna atmosfera, fajne forum oraz oczywiście wspaniali H@ jak i gracze.

 

 

 

Teslurad: Chciałbyś osiągnąć coś więcej na sieci?

 

 

 

Ergon: Oczywiście, że bym chciał, ale to z czasem może się pomyśli. Na chwilę obecną jestem zbyt krótko na sieci, chciałbym poprawić aktywność i wtedy starać się o posady.

 

 

 

Teslurad: Jesteś zadowolony z prace naszej, szanownej Administracji?

 

 

 

Ergon: Tak, jestem i to bardzo, w szczególności z pracy Rumcajsa. Według mnie chłopak dba o sieć bardziej niż o siebie, wkłada dużo pracy w dobro sieci, reaguje szybko na wiadomości, widać, że mu zależy. (Pozdrawiam Rumcajsa trzymaj tak dalej).

 

 

 

Teslurad: Na sam koniec naszego wywiadu, chciałbyś kogoś może pozdrowić?

 

 

 

Ergon: Tak, chciałbym pozdrowić wszystkich CSowiczów. 

 

 

 

Teslurad: Dziękuję za poświęcenie mi czasu i życzę Ci udanego początku tygodnia.

 

 

 

Ergon: Również dziękuję i wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie