Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na zenona


Michał WvW

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: SID
Nick oskarżonego:  Wielko Zenon
IP/SID oskarżonego: ----
Godzina i data zdarzenia: 02.12.2015 
Mapa: de_train
Screeny/demo:  ---
Opis sytuacji: Syndykator beknął bezszczelnie i go zmutowałem i potem na say`u napisał , że "dawno w buzi chuja nie miałem" i coś tam jeszcze , wtedy się wkurzyłem i bana dostał ,  mogłem dać od razu , lecz dostał mute , miałem odmutować za jakiś czas , bo co to za kultura bekanie przez mikrofon , dobra toleruje lekko wulgaryzm na mikrofonie jak i na say`u i na u@ , ale bekania nie toleruje , dałem graczowi mute a potem bana za to , co napisałem , a zenon dał bana ogar sie na 15 min.

Wiem , że to krótki ban , ale kultura to kultura , neich klnie , ale bekanie ? Niech wykazuje lekko kultury , dałem mute ,aby przemyślał zachowanie a zenon dał bana -_- 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMUTOWAŁES GO OK , POZNIEJ DOSTAŁ UNMUTE OD EYE  bodajze a za chwile dałes mu bana bo tak  banujesz ludzi za byle gówno i bede się starał abyś stracił tutaj tego admina !! bo sie nienadajesz Kompletnie do tej roli.  są swiadkowie wieć nie rycz i przestań sie mazać chłopaki nie płaczą ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jellal". Zazwyczaj nie zwracam uwagi na osoby, które na serwerze robią z siebie nie wiadomo kogo i szydzą przez mikrofon z innych graczy, że niby są "gorsi" od niego samego. Do tego dochodzi nieprzeciętnie niski poziom kultury osobistej(bekanie). W mojej ocenie ban dla osoby o nicku Syndykator był jak najbardziej słuszny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Michał dobrze zrobił. Bekanie przez mikrofon no to sory lepiej niektóre pięcio latki się lepiej zachowują. Przez mute dał mu szansę na ogarnięcie sie. Ale on do niego takie słowa. No to sory jak nie zna regulaminu no to niech się na pamięć nauczy. Jak chce mu coś uświadomić to niech piszę skargę na forum albo normalnymi słowami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMUTOWAŁES GO OK , POZNIEJ DOSTAŁ UNMUTE OD EYE  bodajze a za chwile dałes mu bana bo tak  banujesz ludzi za byle gówno i bede się starał abyś stracił tutaj tego admina !! bo sie nienadajesz Kompletnie do tej roli.  są swiadkowie wieć nie rycz i przestań sie mazać chłopaki nie płaczą ;)!

nie marzę się , rumcajs może zobaczeć , że najpierw mute dałem , ale za to , że napisał to "dawno chuja w buzi nie miał" to nie mogłem darować , a ja mam hltv , że zachowywał się jak gówniarz na say`u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: czekamy na werdyk RumcajsJumper

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie