Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane NICK TWOJ =0


Bartosz752222

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ^_^||Dr0pS1K||^_^

Twój steamid:

Serwer: csgo mod
Nick admina:nicktwoj
Data i godzina:29.11.2015
Powód bana:-
Opis sytuacji:PRZEDŁUŻYŁ BANA z 30 minut na 3h TAK JAK MU SIE PODOBA. Stało się, dostałem bana na 30 minut od admina NickTwoj. Zadecydował o tym sam, lecz nie miał takiego prawa. Powinen napisac na forum temat odnośnie prośby przedłuzenia bana dla mnie na czas 3 godzin. Powinien przedstawić powody przez ktore chciałby nałozyć dłuższego bana na mnie niż 30 minut. Admin tego nie zrobił, nie napisał tematu, nie przedstawił dowodów i nie poprosił o przedłuzenie bana. Więc ban nie sluszny.On nie ma mózgu niewychowany człowiek 23letni BARAN za przeproszeniem.

Dodatkowe informacje:-

 

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem Cie zbanować na 4h i to jest tylko i wyłacznie moja decyzja! a to że miałeś dwa banay które były banami szansy których nie potrafiłeś wykorzystać to miej pretensje tylko i wyłacznie do siebie. 2x30 =1 +3 == 4. 

76561197971644385.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MINEŁO JUŻ PONAD 5 H CZAISZ? czy matematyka u ciebie też leży? 0d 10 do 15? TO ILE JEST GODZIN? CIĘŻKA MATEMATYKA CHŁOPIE? Nie potrafisz zbanować przez konsole to twój problem ,tyle czekam na ub.

Edytowane przez Bartosz752222

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś UB bo ban mija ci dopiero teraz, nie dostałeś o 10 tylko przed 12 chłopcze drogi, w dodatku za tą wiadomość Pw znowu sobie przejebałeś i siedziesz na dupsku kolejną godzine. 

76561197971644385.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś UB bo ban mija ci dopiero teraz, nie dostałeś o 10 tylko przed 12 chłopcze drogi, w dodatku za tą wiadomość Pw znowu sobie przejebałeś i siedziesz na dupsku kolejną godzine. 

Grozisz mi,ile ty masz lat? POZIOM twój nawet nie jest równy zerze...Na dupsku ,tak mów do swojej matki jeśli ci pozwala.Za wiadomość na PW siedzisz na dupsku XDDDDD,komu admina dajecie...

Edytowane przez Bartosz752222

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz752222 Cały czas się pogrążasz tylko i wyłacznie toniesz we własnym kupsu, takimi tekstami możesz sypać tylko i wyłacznie u siebie w klasie do kolegów, już ci kupiłem na kolejna godzinę pagon chusteczek bo płaczesz od rana z własnej nieudolności, jesteś tak nieporadny życiowo że naprawdę nie wiem jak takiemu szczylowi można tłumaczyć że tylko i wyłacznie swoim zachowaniem i wiadomościami na PW które są obelgami bede przekładał tobie na grę abyś się nauczył wychowania skoro rodzice nie potrafią Ci wbić do twojego małego łba! 
 

76561197971644385.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie