Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA NA NICK TWOJ


Bartosz752222

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 
 
Twój nick: ^_^||Dr0pS1K||^_^
Nick oskarżonego: NICK TWOJ
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia: 29.11.15
Mapa:
Screeny/demo:SSy jak robie to mam czarny ekran....
Opis sytuacji:

Ten gosciu ma 23 lata , obrazilem tego nie wiem jak go nazwać nawet... a ten zamiast mi bana dać na te "4h" jak on powiada to co chwila mi daje, kolejne nie potrafi dać normalnie bana tylko udaje "bosa".Zaczeło sięod tego,że byłem  afk na respie tt po sniadanie wbijam piszać mu kilkukrotnie na u@ ,że zw po chwili przyszedłem ,założyłem słuchawki i go zabiłem pisząc mu 15 razy ,że byłem zw to powinien kicknąć za afk a nie bana za resp,później napisałem "jesteś niedoyebany czy co,nie umiesz czytać ze zrozumieniem" a  teraz pajacuje i banuje "DZIELĄC JAK ON TO MÓWI na kilka części"licząc na to ,że go przeproszę nie ma opcji bo nie ma za co.To jest normalny admin czy wykorzystuje swoje"prawa" nie dość ,że wkurw.. to do tego każe mi go przepraszać nie mam za co.Popisuję się "dropsik przepraszasz albo nie pograsz dzisiaj"co to ma być?Normalny admin z GŁOWĄ by dał od razu na 4h i by się nie "pierdo..."ale on nie potrafi tylko stara się być "ZAJEBISTY"ale niestety mu to nie wychodzi.Szkoda gadać,nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.Moim zdaniem pisząc do niego ,że jest "niedoyebany mózgowo" napisałem prawdę widząc co on robi na serwerze.

 

 
[silver III] NickTw0j^ [t] :  Dropsik przeprosisz 
[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  ?

 [silver III] NickTw0j^ [t] :  bo inaczej dzis nie pograsz

[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  nie ma za co dostalem ban
[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  wiec nie ma przepraszania

[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  o co ci chodzi czlowieku

[silver III] NickTw0j^ [t] :  bana
[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  ty kurw.. zaczales
[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  wiec czego chcesz
[silver III] NickTw0j^ [t] :  dopiero 30 min dostales
[silver III] NickTw0j^ [t] :  teraz leca kolejne
 
[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  to zajeb wszystkie od razu
[silver Elite] ^_^||Dr0pS1K||^_^ :  a nie udajesz kurw nie wiem kogo
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: NickTw0j^ [t]
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'Ob next 39 min jeszcze 3h'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1780057541'
[AMXBans] Your IP: '85.202.42.201'
[AMXBans] =======================================

 

 

I tak się kończy rozmowa z "DZIECKIEM" starszym ode mnie ale tego nie widać "OB NEXT39MIN jeszcze 3h"

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez Bartosz752222

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się popłakałeś ? Ale dlaczego nie wytłumaczysz wszystkim za co dostajesz te bany ? ?  

Otóż nie pozwolę sobie abyś mi jeździł. Dostałes bana na 5 min za resp, mogles dla mnie nawet robić kupę w tym <wc> koło dupy mi to lata. Od razu zacząłeś u@ swój spam od "Bezmózgów" uraziłeś mnie dostałeś wymiar kary 30min, następnie napisałeś mi owa wiadomość na forum Cytuje Ci ją abyś sobie przypomnial za co dostałeś bana na 4 h które dziele ci co 30 min z możliwością przeprosin w grze i uniknięciu kary 4h. 


Ty jestes przykry  człowieku jeb...j się w ten pusty łeb,czytać ze zrozumieniem nie umie jak jestem afk to sie kicka jeszcze cie zabiłem to płacz i ban z automatu za resp i pozniej za obraze ,szkoda mi ciebie xD

76561197971644385.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się popłakałeś ? Ale dlaczego nie wytłumaczysz wszystkim za co dostajesz te bany ? ?  

 

Otóż nie pozwolę sobie abyś mi jeździł. Dostałes bana na 5 min za resp, mogles dla mnie nawet robić kupę w tym <wc> koło dupy mi to lata. Od razu zacząłeś u@ swój spam od "Bezmózgów" uraziłeś mnie dostałeś wymiar kary 30min, następnie napisałeś mi owa wiadomość na forum Cytuje Ci ją abyś sobie przypomnial za co dostałeś bana na 4 h które dziele ci co 30 min z możliwością przeprosin w grze i uniknięciu kary 4h. 

 

 

Ty jestes przykry  człowieku jeb...j się w ten pusty łeb,czytać ze zrozumieniem nie umie jak jestem afk to sie kicka jeszcze cie zabiłem to płacz i ban z automatu za resp i pozniej za obraze ,szkoda mi ciebie xD

Napisałem WYRAŹNIE ZA CO.Popłakałeś,wkoncu napisałem i kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem napisałem za co chyba ,że nie potrafisz doczytać.Napisałem ,że jesteś niedoyebany mózgowo tylko a mógłbym więcej to nie potrafisz dać bana od razu za 4 h tylko "PAJACUJESZ" i dzielisz te bany???Spamić powiadasz jednorazowa wiadomość.TO DAJ TEGO BANA OD RAZU na 4 h już 3 a nie dzielisz ,szkoda gadać problemy musisz mieć w realu jeśli przejmujesz się takim czymś.Bo na forum napisałem ci co powinieneś zrobić tylko nie potrafisz xDDD.

Edytowane przez Bartosz752222

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może w tym momencie nie byłem na serwerze ale faktycznie duża część adminów poprostu się wywyższa swoją rangą chcąc pokazać swoje większe możliwości na serwerze. W rozmowie którą dodał tutaj Pan Bartosz widać dobrze że admin poprostu na siłe chce uzyskać taką wyższość wśród wszystkich graczy, chce pokazać że jeśli on chce żeby go ktoś przeprosił to ktoś to robi. NIe nie Panie Adminie tak się nie robi, masz Pan 23 lata a zachowujesz się jak 15 latek który jest skrzywdzony losem i chce zabłysnąć na serwerze. Myślisz że takim pisaniem ludzie mają do Ciebie wiekszy respekt i bardziej Cię lubią? W tej chwili robisz za błazna na serwerze i ludzie mają zdanie o Tobie takie że jakbyś uslyszał to by Ci smutno było. Przestań gwiazdorzyć i zejdz na ziemie. Jesteś tam od utrzymywania porządku a nie pokazywania jaki Ty jestes super i jaki masz wpływ na serwer. Bany które dałeś dropsikowi są jak najbardziej nie sluszne i na jego miejscu odwoływałbym się od nich nawet kiedy one dawno wygasły. Zachowałeś się bardzo nie odpowiedzialnie i gówniarsko. Prosiłbym opiekuna serwera aby przeprowadził poważną rozmowę z adminami serwera i objaśnił im na czym polega ta ranga. Dziękuję za uwage.


EDIT# Bartosz o tym też mówie że zamiast dać bana bezpośrednio to wolał się pastwić nad swoją ofiarą jaką jestes właśnie Ty. Wymagając przeprosin od gracza który dostał już bana i przeczekał go to jest naprawdę smiech. Nie wiem, nie rozumiem Twojego zachowania. Panie Adminie skoro zabolały Cię słowa Bartosza to mogłeś przyjść na forum i jest taki dział jak "skargi na gracza/admina" i opisać swoją historie z serwera a nie zachowywać się jak błazen na serwerze. Oczywiście nie popieram też wyzwisk Bartosza ale myśle że po takich banach na 30 minut i groźbie o kolejnym też bym się wkurzył. Mówie jeszcze raz głupotą było załatwianie takich spraw na serwerze i psucie gry innym.

Edytowane przez Mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może w tym momencie nie byłem na serwerze ale faktycznie duża część adminów poprostu się wywyższa swoją rangą chcąc pokazać swoje większe możliwości na serwerze. W rozmowie którą dodał tutaj Pan Bartosz widać dobrze że admin poprostu na siłe chce uzyskać taką wyższość wśród wszystkich graczy, chce pokazać że jeśli on chce żeby go ktoś przeprosił to ktoś to robi. NIe nie Panie Adminie tak się nie robi, masz Pan 23 lata a zachowujesz się jak 15 latek który jest skrzywdzony losem i chce zabłysnąć na serwerze. Myślisz że takim pisaniem ludzie mają do Ciebie wiekszy respekt i bardziej Cię lubią? W tej chwili robisz za błazna na serwerze i ludzie mają zdanie o Tobie takie że jakbyś uslyszał to by Ci smutno było. Przestań gwiazdorzyć i zejdz na ziemie. Jesteś tam od utrzymywania porządku a nie pokazywania jaki Ty jestes super i jaki masz wpływ na serwer. Bany które dałeś dropsikowi są jak najbardziej nie sluszne i na jego miejscu odwoływałbym się od nich nawet kiedy one dawno wygasły. Zachowałeś się bardzo nie odpowiedzialnie i gówniarsko. Prosiłbym opiekuna serwera aby przeprowadził poważną rozmowę z adminami serwera i objaśnił im na czym polega ta ranga. Dziękuję za uwage

Dużo w tym jest prawdy,słuszny w pewnej części jest ale DZIELĄC te banyI KAZAĆ PRZEPRASZAĆ to śmiech na sali i wstyd.

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrafi obrażac to też niech się nauczy przepraszać. W życiu nie bedzie chodził z unienionym czołem i mówił do każdego niedojebany bez mózgu , Ale skoro nie chce pójść na kompromis który dałem mu dostosuję się do waszej prośby nadając bana wymiarze 3 godzin.  Mateuszek na proroka ty mi nie wyglądasz i możliwe że wyciagasz wnioski ze swojego życia, chca przełożyć to na moje ale ja taki nie jestem chciałem dać komuś szanse aby nie musiał czekać 4 godzin. 

Bartosz752222   mówisz, że to wstyd i śmiech, przekonasz się że mam racje i zobaczysz ilekroć bedziesz przepraszał ludzi w życiu. Naucz się pokory do innego czlowieka już tutaj. 

Dostajesz bana na 3h.

76561197971644385.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrafi obrażac to też niech się nauczy przepraszać. W życiu nie bedzie chodził z unienionym czołem i mówił do każdego niedojebany bez mózgu , Ale skoro nie chce pójść na kompromis który dałem mu dostosuję się do waszej prośby nadając bana wymiarze 3 godzin.  Mateuszek na proroka ty mi nie wyglądasz i możliwe że wyciagasz wnioski ze swojego życia, chca przełożyć to na moje ale ja taki nie jestem chciałem dać komuś szanse aby nie musiał czekać 4 godzin. 

 

Bartosz752222   mówisz, że to wstyd i śmiech, przekonasz się że mam racje i zobaczysz ilekroć bedziesz przepraszał ludzi w życiu. Naucz się pokory do innego czlowieka już tutaj. 

 

Dostajesz bana na 3h.

Jeśli potrafisz banować na 30 minut to trzeba się nauczyć na 4h :),nie mam zamiaru cie przepraszać bo nie mam za co ,bez powodu by tego nie było.Taka prawda sory,komprompis taki zluzuj to pogadamy.A ty mi na admina nie wyglądasz ale niestety nim jesteś,szansę to daj sobie,bo nie mam zamiaru jej przyjmować.Nigdy się nie przekonam i co cię to interesuję człowieku,ty przepraszaj ja nie zamierzam przynajmniej ciebie bo nie mam za co widać problemy masz i to DUŻO mówiac,że bd przepraszał ludzi...

Edytowane przez Bartosz752222

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrafi obrażac to też niech się nauczy przepraszać. W życiu nie bedzie chodził z unienionym czołem i mówił do każdego niedojebany bez mózgu , Ale skoro nie chce pójść na kompromis który dałem mu dostosuję się do waszej prośby nadając bana wymiarze 3 godzin.  Mateuszek na proroka ty mi nie wyglądasz i możliwe że wyciagasz wnioski ze swojego życia, chca przełożyć to na moje ale ja taki nie jestem chciałem dać komuś szanse aby nie musiał czekać 4 godzin. 

 

Bartosz752222   mówisz, że to wstyd i śmiech, przekonasz się że mam racje i zobaczysz ilekroć bedziesz przepraszał ludzi w życiu. Naucz się pokory do innego czlowieka już tutaj. 

 

Dostajesz bana na 3h.

 Ty mi nie będziesz mówił na kogo wyglądam a na kogo nie :) to po pierwsze a druga sprawa to taka że moje życie prywatne nie powinno Cię interesować. po trzecie Bartosz nie ma obowiązku przepraszania Cie bo Ty tak chcesz.. Zyjemy w wolnym Kraju, nie możesz decydowac za kogoś. A pisząc że chciałeś dać mu szanse TO BRAWA DLA CIEBIE! Chciałes być miły no prosze zdazyło CI sie :)  jednakże nie sądzę aby Bartosz chciał Twojego dobrego serca. Twoj tok myslenia jest dziwny. Dostał bana na 30 minut poczym groziłeś mu ze dostanie kolejne bany a jeden z nich będzie na 3 godziny, gracz musiał czekać długo na Twoją decyzje ktora zapadła teraz ze dostaje na 3 godziny bana. Takie rzeczy się odrazu załatwia.BTW. na moje od przedłużenia bana nie jesteś Ty. Wiec powtarzam to poraz kolejny że ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK SKARGI NA GRACZY/ADMINOW i tam powinienes prosić o przedłuzenie bana dla Bartosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ty mi nie będziesz mówił na kogo wyglądam a na kogo nie :) to po pierwsze a druga sprawa to taka że moje życie prywatne nie powinno Cię interesować. po trzecie Bartosz nie ma obowiązku przepraszania Cie bo Ty tak chcesz.. Zyjemy w wolnym Kraju, nie możesz decydowac za kogoś. A pisząc że chciałeś dać mu szanse TO BRAWA DLA CIEBIE! Chciałes być miły no prosze zdazyło CI sie :)  jednakże nie sądzę aby Bartosz chciał Twojego dobrego serca. Twoj tok myslenia jest dziwny. Dostał bana na 30 minut poczym groziłeś mu ze dostanie kolejne bany a jeden z nich będzie na 3 godziny, gracz musiał czekać długo na Twoją decyzje ktora zapadła teraz ze dostaje na 3 godziny bana. Takie rzeczy się odrazu załatwia.BTW. na moje od przedłużenia bana nie jesteś Ty. Wiec powtarzam to poraz kolejny że ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK SKARGI NA GRACZY/ADMINOW i tam powinienes prosić o przedłuzenie bana dla Bartosza.

A ja bym Cię prosił o refleksje z twojej strony bo jesteś strasznie stronniczy i płytki w tym co tutaj opisujesz i bezsensu spamujesz wypowiedziałeś się raz na dany temat a dalej drążysz szukajac w całym igły, w dodatku sugerujesz mi abym nie ingerował w twoje życie prywatne nie robię tego tylko przytoczyłem myśl a do tego mam prawo, w dodatku zacznij od swojego życia opisywania a nie czyjegoś bo faktycznie udziela ci się prof.Miodek. Wypowiedziałeś na dany temat to teraz zamilcz i daj innym szanse, bo  i tak twoich wypocin nawet nie biiore pod uwagę. 

76561197971644385.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Cię prosił o refleksje z twojej strony bo jesteś strasznie stronniczy i płytki w tym co tutaj opisujesz i bezsensu spamujesz wypowiedziałeś się raz na dany temat a dalej drążysz szukajac w całym igły, w dodatku sugerujesz mi abym nie ingerował w twoje życie prywatne nie robię tego tylko przytoczyłem myśl a do tego mam prawo, w dodatku zacznij od swojego życia opisywania a nie czyjegoś bo faktycznie udziela ci się prof.Miodek. Wypowiedziałeś na dany temat to teraz zamilcz i daj innym szanse, bo  i tak twoich wypocin nawet nie biiore pod uwagę. 

 

Wypocina to Ty powinieneś mieć na imię. Nie jestem stronniczy tylko mówie jaki jesteś bezmyślny w tym co robisz. Człowieczku weź Ty lepiej zamilcz bo widzę że nie masz żadnego pojęcia odnośnie adminowania, możemy się spotkać na TS`ie lub na pw i CI powiem o co chodzi w byciu adminem a uwierz że gówno wiesz na ten temat. Prof. Miodka to Ty teraz udajesz, zauważyłem że Twoje pisanie przewyższa Twoj poziom inteligencji kolego. Nie wiesz co masz pisać i jak wytłumaczyć swoją głupotę to gadasz na mnie że spamuje. Prawda boli? Człowieku nie uważam CIę tu za admina, z taką wiedzą jaką masz nie powineneś pełnić tej funkcji. Na prawdę możemy porozmawiać sobie i Ci opowiem na czym to polega, bo aż mi Cie szkoda jak próbujesz teraz coś wskórać swoim pisaniem. Bede pisał ile bedę chciał i Ty mi tego nie zabronisz rozumiesz? Nie masz takiego prawa kolego więc nie układaj mi życia koleżko! Dużo przed Tobą jeszcze! Przyjdzie czas to i Ty się nauczysz tego co powinenes! :)  Pozdrawiam Cię cieplutko :*

Edytowane przez Mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Cię prosił o refleksje z twojej strony bo jesteś strasznie stronniczy i płytki w tym co tutaj opisujesz i bezsensu spamujesz wypowiedziałeś się raz na dany temat a dalej drążysz szukajac w całym igły, w dodatku sugerujesz mi abym nie ingerował w twoje życie prywatne nie robię tego tylko przytoczyłem myśl a do tego mam prawo, w dodatku zacznij od swojego życia opisywania a nie czyjegoś bo faktycznie udziela ci się prof.Miodek. Wypowiedziałeś na dany temat to teraz zamilcz i daj innym szanse, bo  i tak twoich wypocin nawet nie biiore pod uwagę. 

Skończ już człowieku bo zaczynasz powoli wszystkich denerwować twoim durnym pisaniem,co to za teksty są wgl??Płytki to jest jedynie twój....,bezsensowy spam?Na pewno sensowniejszy niż twój."prof,Moidek" japier...nic już nie mów.

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pisaliśmy sobie ? Fajnie było? To dobrze. Raz jak ktoś piszę skargę a Ty nie chcesz nic w niej dodać oprócz swoich 5 groszy, to się nie wtrącaj, tak to było do Ciebie Mateuszek. Dwa co ty odwalasz, Nick Twój ? W regulaminie z tego co pamiętam nie ma czegoś takiego jak ban na raty. Zachowałeś się jak gówniarz każąc się przepraszać, miałeś OBOWIĄZEK dać mu bana na 4h. Napisze do Mario,żeby zamknął tą skarge. Na następny raz jak macie problemy załatwcie to na PW.

Twoja sygnatura ma za duże wymiary ! 

@kikerr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie