Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na InLegal


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: alphina
Nick oskarżonego: Inlegal
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:94339324
Godzina i data zdarzenia: 28.11.2015
Mapa: nuke i westwood
Screeny/demo: Jeśli będzie potrzeba rozpisze demko :)
Opis sytuacji: Przychodzi admin InLegal, banuje gościa ktory załuzył na bana poprzez kulture. Pisze mu ja, jak i całość serwera że gracz OPS ma aima, on nic z tym nie robi. Przychodzi kolejny cziter LVKY ktoremu rozpisze demko. Jest dwóch cziterów na serwerze i się z tym nie kryją a admin wciąż sobie spokojnie gra. Ma gdzieś co piszą gracze, przez całość tego czasu nie wszedł ani razu na spect żeby zobaczyć czy faktycznie mają czity.

 

 

Bartosz ja wiem to ale chociaż taki umowny gest z jego strony. Wypadałoby isc na specta i ogarnąć to :)

 

 

Demko znajduję się tutaj http://hltv2.1shot1kill.eu/srv30725/HLTV-1511282059-css_nuke.dem.ziplecz mam problem z jego uruchomieniem więc przepraszam za to ze nie mogę go rozpisać. Mogę jedynie powiedzieć że gracz InLegal wchodzi na serwer w jakimś 3/4 momencie mapy i gra ją do końca. Po czym następuje mapa westwood którą gra od początku i to widać odrazu http://hltv2.1shot1kill.eu/srv30725/HLTV-1511282120-de_westwood.dem.zip. Jeszcze raz przepraszam że niemam jak rozpisac ale poprostu nie chce mi się włączyć żadne demko w moim CS.

 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez Mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LVKY był odpalony i InLegal nic z tym nie zrobił,nawet przez pisanie kilkukrotnie na u@ale mniejsza...

 

 

Mateuszek żeby sprawdzać ludzi nie trzeba być na speccie tak na przyszłość.

Edytowane przez Bartosz752222

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie