Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [SKARGA] SID


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: ~eZ., skarga za Jagodową.
Nick oskarżonego: SID
IP/SID oskarżonego: admin
Godzina i data zdarzenia: teraz.
Mapa: nie wiem, grałem w Garry's Moda.
Screeny/demo: amxbans
Opis sytuacji: Admin banuje na tydzień za siedzenie na ts3 sieciowym podczas gry w 1.6. Zbanował parę osób w tym Anię, moją koleżankę, z którą zawsze siedzimy na ts. Do rzeczy.. Grałem z Mrufka w Garry's Moda i z nami siedziała Ania, nagle się dowiadujemy, że dostała bana na tydzień. Dla mnie sytuacja jest żałosna, a admin powinien zostać zdegradowany. SID zbanował Pana Banana jeszcze i Emnesa.

 

Dużo osób się podpisze. ;)

 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za takie coś dajecie bany to po chu..... wam teamspeak? ... Zabrońcie jeszcze używać nakładki steam podczas gry na waszych serwerach bo przecież tam też jest komunikator...

Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam przeczytać regulamin 4Maps:

 

19.Przebywanie z innym graczem/graczami, na komunikatorze głosowym w trakcie gry, które umożliwiają podpowiadanie w grze - ban na tydzień lub ban permanentny.

 

Pan Banan/Jagodowa/Emnes siedzieli na ts3 i ja ( jako ryba) i podpowiadali sobie na ts3 grajać na 4 mapsie a podpowiadanie na ts3 grając na 4maps jest zabronione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w trakcie gry zadzwonię przez telefon do Mrufki i powiem mu, że wchodzą galą. Dasz mi perma?

 

Mi tam info z ts nie jest potrzebne, sam o Tym wiesz, bo po dupie obrywasz zawsze. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga według mnie jest nie słuszna, dlaczego? Ponieważ sam za siebie mówi punkt w regulaminie.

 

 

19.Przebywanie z innym graczem/graczami, na komunikatorze głosowym w trakcie gry, które umożliwiają podpowiadanie w grze - ban na tydzień lub ban permanentny.

 

 

 

To w takim razie SID po co nam jest ten teamspeak odpowiedz mi bo ja do cholery tego nie rozumiem. Beznadzieja, bez pozdrowień.

 

Może po to, aby sobie rozmawiać, ale nie podpowiadać akurat na tym komunikatorze? 

 

To ja w trakcie gry zadzwonię przez telefon do Mrufki i powiem mu, że wchodzą galą. Dasz mi perma?

 

Mi tam info z ts nie jest potrzebne, sam o Tym wiesz, bo po dupie obrywasz zawsze. ;>

Wtedy nikt Ci nic nie zrobi, bo nie wie czy zadzwoniłeś czy nie. :)

 

Jeżeli za takie coś dajecie bany to po chu..... wam teamspeak? ... Zabrońcie jeszcze używać nakładki steam podczas gry na waszych serwerach bo przecież tam też jest komunikator...

Bany dajemy tylko za łamanie punktów w regulaminie. TeamSpeak jest po to, aby rozmawiać ze sobą i miło spędzać czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym już dostałem Bana od Pana Zenona i nauczyłem się że nie wolno podpowiadać .

a dalej to robiłeś

 

 

To w takim razie SID po co nam jest ten teamspeak odpowiedz mi bo ja do cholery tego nie rozumiem. Beznadzieja, bez pozdrowień.

najpierw przeczytaj regulamin 4maps

 

 

 

VI. KARY
1.Oszukiwanie w grze: ban na zawsze..
2.Niedostarczenie screenshotów w terminie: ban na zawsze.
3.Przeszkadzanie graczom: kick lub ban do 30 min.
4.Reklamowanie innego serwera/www: ban permanentny w przypadku gdy widać, że gracz robi to specjalnie.
5.Obrażanie innych graczy: ban 30 min do 24 godzin.
6.Nazywanie innych graczy oszustami: kick lub ban do 30 minut.
7.Nagminne przeklinanie: kick lub ban do 1h
8.Wykorzystywanie bugów w tym wychodzenie na tekstury: ban 24h.
9.Przebywanie na obserwatorze bez zgody admina: kick lub ban do 30 minut.
10.Kampienie z C-4: kick lub ban do 30 minut.
11.Niestosowanie się do poleceń admina: kick lub ban do 30 minut.
12.Spamowanie granatami: kick lub ban do 30 minut.
13. Nadużywanie teammenu przez administratorów lub używanie przez VIP - 5minut - perm.
14. Reconnect po śmierci na początku rundy - ban 5min-1h
15."Męczenie" admina o jakąkolwiek decyzję - kick/ ban 5 minut - 3 godziny
16.Propagowania w jakiejkolwiek formie faszyzmu, komunizmu, nazizmu: ban permanentny.
17.Podpowiadanie sobie będąc jednocześnie na jakimś komunikatorze głosowym w grze: ban permanentny.
18.Zgłaszanie cziterów na say, zamiast na u@ - ban 5 minut - 30 minut.
19.Przebywanie z innym graczem/graczami, na komunikatorze głosowym w trakcie gry, które umożliwiają podpowiadanie w grze - ban na tydzień lub ban permanentny.
20. Cicha paka - 5min - 1 dzień
21. Spamowanie granatami z respa TT na bramę na długą i z respa CT na galę/bramę na środku - 5-30min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: 19.Przebywanie z innym graczem/graczami, na komunikatorze głosowym w trakcie gry, które umożliwiają podpowiadanie w grze - ban na tydzień lub ban permanentny. Skarga niesłuszna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie