Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> Niesłuszny Ban :)


dantesx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: danteS## AWP or DEAGLE ##

Serwer:  4-Maps
Nick admina:  ScooByy

Data i godzina: 26.11.2015 19:02:33
Opis sytuacji: Grałam sobie na serverze. Przez chwile miałem dobrą passe i strzeliłem. ok. 5 Głów. Po zakończonej rundzie Dostałem bana z Powodem "Aim Kolego ;)"

Dodatkowe informacje: Po pierwsze gram na serverze od dłuższego czasu i wiem kto jest adminem, a kto nim nie jest. Jezeli chciałbym zagrać na cheatach to napewno nie przy adminie. Siedziałem dodatkowo z Pan'em Bananem Na team-Speaku I jego samego także zabiłem. Spora część graczy może poświadczyć za tym że jestem i byłem czysty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz regulamin? Wiesz że podpowiadanie na ts jest zabronione?Dziwne żebyś nie dostał bana jak wchodzisz z środka na b i wszystkich wystrzeliwujesz jak kaczki. Więc jak zapoznasz się z regulaminem to zacznij grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam iż Pan Scooby dał bana nie sprawdzając nawet gracza , strzelił te głowy i od razu dostał bana za Aim

Siedziałem na specu na nim z 2 dobre rundy po tym jak pół serwera napisało mi że dantes odpalony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz regulamin? Wiesz że podpowiadanie na ts jest zabronione?Dziwne żebyś nie dostał bana jak wchodzisz z środka na b i wszystkich wystrzeliwujesz jak kaczki. Więc jak zapoznasz się z regulaminem to zacznij grać

Ale Czy ja napisałem że siedzieliśmy na team-speaku I sobie podpowiadaliśmy ? Równie dobrze mogli byśmy rozmawiać o sprawach prywatnych :) . A i wracając Czy na tym serverze naprawde nie można siedzieć na team-speaku grając na serverze ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.Przebywanie z innym graczem/graczami, na komunikatorze głosowym w trakcie gry, które umożliwiają podpowiadanie w grze - ban na tydzień lub ban permanentny.

 

 

 

Chyba wszystko jest pieknie napisane.

Dodam ze jesli admin podejrzewa i jest pewny ze masz aima nie musi ciebie sprawdzac, wystarczy ze rozpisze demko w sytuacji gdy napiszesz prosbe o ub.

 

Punkt 19 regulaminu mowi sam za siebie, wydaje mi sie ze brak ub.

76603106535902920882.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.Przebywanie z innym graczem/graczami, na komunikatorze głosowym w trakcie gry, które umożliwiają podpowiadanie w grze - ban na tydzień lub ban permanentny.

 

 

 

Chyba wszystko jest pieknie napisane.

Dodam ze jesli admin podejrzewa i jest pewny ze masz aima nie musi ciebie sprawdzac, wystarczy ze rozpisze demko w sytuacji gdy napiszesz prosbe o ub.

 

Punkt 19 regulaminu mowi sam za siebie, wydaje mi sie ze brak ub.

Okej. Proszę bardzo niech pokaże mi demko które nagral ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demka nie nagrałem a sytuacja wyglądała następująco: Dantes z środka wszedł na bombsite b po czym zabił wszystkich 4 ct się tam z najdujących w niemal 10 sekund( ct bylo porozstawiane po kątach) po czym biegiem poleciał na A rzucił flasha na gale nie oglądając się na długą zabił 3 ct znajdujących się na gali w tym wszystkie 3 hs 1 strzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demka nie nagrałem a sytuacja wyglądała następująco: Dantes z środka wszedł na bombsite b po czym zabił wszystkich 4 ct się tam z najdujących w niemal 10 sekund( ct bylo porozstawiane po kątach) po czym biegiem poleciał na A rzucił flasha na gale nie oglądając się na długą zabił 3 ct znajdujących się na gali w tym wszystkie 3 hs 1 strzalem

 

ScooBy Co ty wogóle wymyślasz chłopcze ? Wbiegłem na Środek Poszedłem na B zabiłem tam 3. W więcej znacznie więcej niż 10 sec. Później pobiegłem na A. Obejrzałem się na Długą nic nie było, Wbiegłem na Bombsite Był tam 1, a na gali kolejnych 2 . Racja zabiłem ich, ALE NAPEWNO NIE 1 STRZAŁEM ! Co ty wymyślasz, Jeżeli chcesz zapytajmy się ludzi na serverze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScooBy Co ty wogóle wymyślasz chłopcze ? Wbiegłem na Środek Poszedłem na B zabiłem tam 3. W więcej znacznie więcej niż 10 sec. Później pobiegłem na A. Obejrzałem się na Długą nic nie było, Wbiegłem na Bombsite Był tam 1, a na gali kolejnych 2 . Racja zabiłem ich, ALE NAPEWNO NIE 1 STRZAŁEM ! Co ty wymyślasz, Jeżeli chcesz zapytajmy się ludzi na serverze.

Nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Vidi po co wtrącasz swoje 4 litery jeżeli nic nie wiesz, ma prawo siedzieć na ts3 jak każdy to chyba logiczne jeżeli są bany za ts3 to co z steam też jest tam komunikacja głosowa Po drugie Scoobyy nie ogarniasz to widać tak samo mówi wiele osób chyba nie nadajesz się na posadę admina Po trzecie Masz 24h na rozpisanie demka, inaczej gracz dostanie UB tyle w temacie proszę więcej nie spamować! i dać upomnienie adminowi

кσσяσωy śωιαт

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko na serwerze samo się nagrywa, zaraz sprawdzę i dam odpowiedź a wy nie spamcie.

 

 

@Edit

link do twojego bana

 

 

Admin dał ci bana z powodem aim więc czekamy na rozpiskę demka. Jeżeli nie ma dostaniesz ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko na serwerze samo się nagrywa, zaraz sprawdzę i dam odpowiedź a wy nie spamcie.

 

 

@Edit

link do twojego bana

 

 

Admin dał ci bana z powodem aim więc czekamy na rozpiskę demka. Jeżeli nie ma dostaniesz ub

Demka nie mam możesz go ub następnym razem nakręcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie