Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

banowanie


Michał WvW

Rekomendowane odpowiedzi

Czego dotyczy propozycja : banowania cheaterow
Opis propozycji : sluzy , do banowania na nick cheaterow , teraz modne cs go mody itp , np. na esl maps sa ranig i skrzynie + klucze mozna zdobyc a cheater wystarczy , ze na aim/wh/sh wejdzie i pozabija , np. Szalonydzony , ma zmienne ip i ciagle wchodzi i cheatuje i ma juz z okolo 200 fragow jak nie wiecej , jak go sie zbanuje bedzie musial od nowa wbijac ^^ i tak w kolko ,az sie wkurzy i wyjdzie , to dziala ,bo bylo na naszej sieci juz takie cos i dzialalo :)
Dlaczego sądzisz, iż jest potrzebna na serwerze : podalem powyzej powod
Dodatkowe informacje : tak jak zwykle bany sie daje ,lecz zamiast ban/mute itp to pisze sie tak:

 

amx_ban_name <#userid, AuthID or nick> // banuje wybranego gracza na serwerze
amx_addnick <nick> // dodaje nick do listy zbanowanych nicków

 

 

 

http://amxx.pl/topic/54551-ban-names-banowanie-nicków/?fromsearch=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wypadało by to wgrać, bo dzieciarnia wbija na ns.. i zmienia IP zmienia CFG i typa nie da sie zbanowac... 

 

na nick to elegancko by bylo wbije raz bana dostanie i po sprawie, nie ma mowy o zmienianiu IP i CFG lecz problem bedzie jak nick zmieni z IP ;/// to bedzie taki sam problem... ale zobaczymy jak inny sie rozpisza.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Teraz na serwerze wbija ciągle jakiś dzieciak z nickiem kubaboss i na swoim chu***** speedhacku lata po mapie. Tak jak napisałem, jest ten speedhack tak kiepski, że w każdej rundzie pada i ma staty 10-5 na speedhacku. Po zbanowaniu go wraca od razu na serwer w ciągu sekundy. Warto dodać ten plugin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet dobre ale , przecież można cheatera zbanować na Ip i nick , z tym pierwszym trochę musi czasu poświęcić

 

 

Jak nie ma na nick jak ja na nick banowałem ?? Może mi się wydawało :)

Edytowane przez mysza677
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie