Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Chowany - Reklamka? Mapy?


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proponuję wykupić reklamę, wydaje mi się, że nie potrzeba jakiejś gigantycznej, chociaż żeby ten serwer nie stał pusty.

 

Druga rzecz. Na serwerze brakuje map, nie ma gdzie się chować na duscie. Warto wgrać wiele rozmaitych map typu de_alexandra, cs_assault nawet można dodać, różne podstawowe mapy, które już są w ftp, czyli vertigo, torn etc. Italy też, wiele miejscówek tam jest do schowania się.

 

Dla CT. Proponuję zrobić tak jak jest to na chowanym na Jailbreak'u, że jak kogoś znajdzie CT to na niego klika E, a terroryście pokazuje się wybór koloru.

 

Można też dodać napis na hud dla CT typu "Gdy kogoś znajdziesz daj mu wybór koloru!", bo nie wszyscy rozumieją o co chodzi w tym modzie i zabijają od razu gdy kogoś zobaczą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za.

 

Tylko przydało by się zrobić jakąś komende itp. /warunki dla czego ? Z tego powodu iż wchodzą jacyś gracze cie znajdą i od razu zabijają nie pytając się o kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez za , nie zauwazyliscie jednej rzeczy , pamietacie zabawe na jailbreaku cs 1.6 chowany? to jest to samo , tylko , ze u foxa nie ma listy kolorow do wybrania  a na jb sa , wiec prosilbym o dodanie listy kolorow do wybrania , bo nie ktorzy nie widza co piszemy i zabijaja nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez za , nie zauwazyliscie jednej rzeczy , pamietacie zabawe na jailbreaku cs 1.6 chowany? to jest to samo , tylko , ze u foxa nie ma listy kolorow do wybrania  a na jb sa , wiec prosilbym o dodanie listy kolorow do wybrania , bo nie ktorzy nie widza co piszemy i zabijaja nas

 

To właśnie napisałem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za.

 

Tylko przydało by się zrobić jakąś komende itp. /warunki dla czego ? Z tego powodu iż wchodzą jacyś gracze cie znajdą i od razu zabijają nie pytając się o kolor.

Można po polsku?

 

Ja proponuję jeszcze wyłączyć komunikacje głosową między graczami martwymi i żywymi.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można po polsku?

 

Ja proponuję jeszcze wyłączyć komunikacje głosową między graczami martwymi i żywymi.

 

Chodzi o to że jak gracz wpisze /warunki to wyświetli mu się co i jak.

 

Itp. Jak kogoś znajdziesz musisz dać mu wybrać kolor jaki zaraz się wyświetli, jeśli nie zgadnie to zabijasz go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Chowany] IP: 193.33.176.224:27015Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie