Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [RANGI NA FORUM] Propozycja KidModeratorów by RumcajsJumper


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie TO ZNOWU JA !

 

Około 2h przesiedziałem na przeglądaniu znanego każdemu forum MPCForum.pl i nie okłamując siebie mają tam wszystko ładnie poukładane.

Jest to forum o tematyce gier i nie tylko więc postanowiłem troszkę podkraść pomysł z moderatorami.

 

 

Mianowicie już przedstawiam o co chodzi. Propozycja dotyczy moderatorów do każdej kategorii na forum przykładowo:

 

Jest dział AMXX (Opiekun działu: KidModerator AMXX)

Jest dział Counter Strike (Piekun dzialu: KidModerator Counter Strike)

Jest dział Grafika (Opiekun działu: KidModerator Grafika)

Jest dział Strefa Pomocy (Opiekun działu: KidModerator Strefa Pomocy)

 

i tak dalej, i tak dalej.

 

Czemu tak chciałbym zrobić?

Moderatorzy zajmują się całym forum a tak to nie dość że więcej osób miało by możliwość pokazania swoich możliwości i doświadczenia to jeszcze byłby porządek na całym forum a nie kawałkami.

 

Oczywiście ranga moderator byłaby dalej lecz z większymi wymaganiami.

 

Do tego można też pomyśleć o współpracy z jakimś forum graficznym i zamiast u nas prosić o grafiki np byłoby przekierowanie do ich forum gdzie tam użytkownicy prosiliby o dane grafiki.

 

Temat napisany pod kategorie "RANGI NA FORUM" także jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje które urozmaicą, dadzą szansę innym to proszę pisać.

 

 

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zrobic lepiej rangi opekun dzialu 

 

2.Opiekun danej rangi 

 

 

znajac cie to pierwsze mozliwe przyjmniesz a druga propozycje odrzucisz xd

 

ogolem pomysl dobry , jestem za

myślałem o tym również ale najładniejszym wyjściem oraz najbardziej odpowiadającym użytkownikom chyba będzie to co napisałem w 1 poście. Postawiłem się troszkę na stronie zwykłego użytkownika który np ma więcej doświaczenia od nas ale nie ma aż takich wymogów by iść od razu na moderatora.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wiem, nie mam zdania na ten temat. Skoro wprowadzisz kilka takich kidmoderatorów działów, co będą pokazywać? Tzn. będą się opiekować tylko i wyłącznie tym działem, tak, ale co potem? Będą awanse? I czy wymagania na zwykłego moderatora się podniosą i czy wszelkie uprawnienia teraźniejszych moderatorów będą takie same?

 

@Edit

Przeczytawszy dokładnie z dziesięć razy tą propozycję, doszedłem do wniosku, że to nie ma najmniejszego sensu, ponieważ wprowadzisz te rangi kid moderator, a wtedy moderatorzy zupełnie nie będą mieli co robić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wiem, nie mam zdania na ten temat. Skoro wprowadzisz kilka takich kidmoderatorów działów, co będą pokazywać? Tzn. będą się opiekować tylko i wyłącznie tym działem, tak, ale co potem? Będą awanse? I czy wymagania na zwykłego moderatora się podniosą i czy wszelkie uprawnienia teraźniejszych moderatorów będą takie same?

 

my moderatorzy bedziemy miec swoje uprawnienia , ale nie wszyscy na moderatora zasluguja , one sluza do zamykania swoich odpowiednich dzialow , to jest jak ranga " wlasciciel serwera na swoim dziale tylko zamyka i cos otwiera itp , te rangi to nie awanse , to jest szansa dla innych tez , ty masz moda i ja i kiker , a ktos nie ma postow odpowiednich i moze jednak zlozyc na te rangi podanie i zajmie sie dzialem i bedzie mial co robic itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga KidModerator zajmowałaby się tylko i wyłącznie moderowaniem działów do których zostanie wytyczona.

Wymogi na moderatora całego forum zostaną podwyższone o 25% tak myślę.

 

Anwas może dostać nawet osoba z rangi CSowicz na rangę administrator. To zależy od paru podpunktów które są ważne dla sieci.

 

Tu nie mowa o awansach itp ale wiem że każda kwestia co do tych rang powinna być poruszona także mogłem to za jednym razem w pierwszym poście napisać. Dobrze że o tym wspomnieliście. :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaka będzie różnica między AMXX Supportem, a KidModeratorem AMXX? To kid jakoś tak dziwnie brzmi, nie lepiej po prostu "Opiekun działu AMXX" i tak dalej? To już brzmi lepiej i każdy będzie wiedział co osoba z taką rangą robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze to zrozumiałem to jestem za wprowadzeniem, aczkolwiek w tym wypadku ilość teraźniejszych moderatorów musiała by się zmniejszyć bo nie miało by to sensu mieć moderatora do każdego działu, 3 do całego forum + 4 właścicieli i administrator. Wchodząc głębiej w to co zaproponowałeś, Izcon zajmuje się serwerami, Sysia zajmuje się życiem forum, Ty i Fox bardziej od strony technicznej, a ja to takie dopełnienie jak jest coś do zrobienia to się tym zajmuje. Tak więc administracja jest zamknięta w tych 3 sekcjach. Moderator jako, że jest to ogólna ranga powinna zajmować się wszystkimi działami na forum i pilnować tam porządku, ale w tym momencie 3 to za dużo gdy do wszystkich działów zostanie przypisany dodatkowy osobnik. Jeśli chcesz to wprowadzić to moim zdaniem powinieneś pożegnać 1 moderatora, 2 całkowicie da sobie rade gdy do pomocy mają dojść Twoje eksperymenty.


A co do samej nazwy "KidModerator" dziwne to jakieś, po mojemu ładniej by było przerobić Moderator na Global Moderator, a kidmodki nazwać zwyczajnie "Moderator AMXX, Moderator CS 1.6" itp

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to zbędne, forum jest za małe na wprowadzenie dodatkowych rang takich jak "kid moderator" obecnie jest 3 moderatorów i na prawdę forum jest w zupełności ogarnięte a nawet czasami roboty nie ma. Rozumiem, że to może przyciągnąć nowych ludzi z doświadczeniem ale nasza sieć nie potrzebuje takich rang, to nie jest mpcforum gdzie siedzi po 3 tys userów dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliście kiedyś na MPCForum?

 

Taki KidModerator może organizować konkursy np ze strefy AMXX, COunter Strike itp, grupa AMXX Support by była zbędna wtedy.

 

KidModerator by zajmował się rozwijaniem swoich działów tak by przyciągały one większą ilość oglądających. Nowości ze świata czy coś w tym stylu.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie