Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Z Y G Z A K


zygzak

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek się przedstawię, mam na imię Marcin, na serwerze pykam pod nickiem Z Y G Z A K (jest też i mój synuś, który ma nick rs4) 

Nick na Serwerze: Z Y G Z A K
Wiek: 27 lat
Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym wspomóc w prowadzeniu serwera CS:GO MOD, na którym miło spędzam czas grają u Was. Chciałbym też umilić grę innym graczom poprzez nadzorowanie gry innych, w przypadku próśb graczy jak i pomagać im w kwestii wszelkich pytań odnośnie dodatków na tym serwerze (co i tak obecnie robię - oczywiście wiem tyle co z autopsji)
Doświadczenie: Za młodszych lat gdzieś tam adminem byłem, podstawy amx jakieś są mi tam znane, ale w dobie dzisiejszego internetu jestem w stanie szybko poduczyć się co i jak kwestią dalszego rozwinięcia umiejętności posługiwania się amx'em.
Znajomość AMXX [1-10]: Podstawie sobie mocną 5tkę (o ile nic się nie zmieniło na przełomie powiedzmy 3-4lat)
Ile czasu spędzasz na serwerze: Jak zrobię z synem lekcje po swojej pracy to z 2-czasami do 4h/w dni robocze posiedzę :) Dochodzą weekendy, a z nimi to różnie, lecz jest to 2 lub 3 weekendy wolne od pracy, więc i posiedzieć też mogę.
Jak długo jesteś z nami: Ponad tydzień. (Mam mało postów, bo nie wszedłem od razu na forum i "sensownych" postów nie będę nabijać)
Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): Przelew mogę zrobić, o ile istnieje taka możliwość.
Link Do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Z%20Y%20G%20Z%20A%20K/80.72.34.124:27195/
Masz Steam (TAK/NIE): Oczywiście: 0:0:16177485

Link do Banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:16177485
5 reklam sieci: Jeżeli będzie to jedyna konieczność, której nie spełniam zrobię to w weekend, mogę nawet i więcej wysłać.

Dodatkowo: mikro z słuchawkami też posiadam ;) 



Proszę oczywiście o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale jestem na Nie.

Masz dużo plusów, ale również są te minusy.

+Wiek

+Składka

+Ogar

 

-Konto pod podanie.

-Zerowa aktywność na forum.

Daj nam sie lepiej poznać Marcinie, a napewo zmienię zdanie na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Tak

-Wiek

-Amxx

-Steam

-Doświadczenie

-Składka

Jestem na nie !

Wbije twój synek znowu sie będzie nudził i będzie baniwał każdego.

Konto pod podanie

Plusem jest wiek i steam ale sie boje o tego synka.

A napisał, że jego syn gra na jego Steam ? Napisał wgl , że gra w csa ? Może jego syn ma 6 lat ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Tak

-Wiek

-Amxx

-Steam

-Doświadczenie

-Składka

A napisał, że jego syn gra na jego Steam ? Napisał wgl , że gra w csa ? Może jego syn ma 6 lat ..

 

Syn gra w CSa, jeżeli gra to gra ze mną i robi to na swoim nicku jak i na NSie. "Przyjdzie" św. Mikołaj to przyniesie mu steam :) - ma 8 lat :) a co do forum, to nie jest to konto pod podanie. Jednak każdy ma swoje zdanie :)

 

Miłego dnia, bo mamy środek nocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie