Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Promotor] Shadowek


Shadowek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Krystian
Data urodzenia:24.10.2001
Czas spędzony na forum ?:ponad 2 dni
Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?:Ponieważ zauważyłem że nie macie promotorów. Byłbym zaszczycony promować taką fajną sieć
Opowiedz nam coś o sobie:Mam na imię Krystian. Pochodzę z Rzeszowa. Lubię grać w piłkę oraz kosza. Interesuję się komputerami
Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?:Tak




Min.15 lat. Nie spełnione, ale liczą się umiejętności
Min.20 sensownych postów na forum. Jest
Min.12 godzin spędzonych na forum. Jest
Kultura osobista. Jest
[Promotor] Nick. Jest

Edytowane przez RumcajsJumper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie zna... Jestem na nie.

 

Konta na forum nie zakłada się pod podania, daj się poznać. Popraw aktywność posiedź trochę dłużej z nami wtedy może zmienię zdanie.

 

Takich rzeczy się nie robi, kolorki to nie wszystko.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania spełnia (oprócz wieku, ale to pikuś), udziela się na forum, chce pomóc, ja jestem na tak.

 

Czy żeby zostać promotorem trzeba być znanym? Moim zdaniem nie. Osoba ta musi promować forum, robić reklamy, nie potrzeba tutaj moim zdaniem zaufania. Jeżeli nie będzie się wywiązywać ze swoich obowiązków to wyleci. ;)

 

To nie jest podanie na UB Team, gdzie potrzebujemy zaufania, bo obcej osobie nie damy pasów do amxbansa etc, ale to jest co innego, to jest podanie na Promotora. On ma tylko nas reklamować. Chyba wyjaśniłem wystarczająco, śmieszą mnie te wasze posty typu "nie znam cię". Masz mój pozytywny głos Shadow. ;)

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie