Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Zmiany, moje propozycje.


krzesław

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam dwie propozycje zmian:
1. Dodanie map "AIM" gdy na serwerze jest mało osób. Jest to uciążliwe zwłaszcza w godzinach wieczornych jak jest mało osób. Można zrobić vote poprzez wpisanie "mała mapa" gdy jest mniej niż np. 8 osób.
2. Ostrzeżenia, bądź bany 30 minutowe za spamowanie i błaganie o skiny. Irytujące jest to gdy ta sama osoba przez 2 mapy błaga innych o skrzynkę/klucz/skin. Przez takiego "ananasa" doczytanie się informacji graniczy z cudem.
Jeżeli coś mi się jeszcze przypomni, to dopiszę. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem na nie. To serwer CS GO MOD a nie jakieś 1vs 1 !

 

Chodzi mi o sytuacje, gdzie wchodzę na serwer o godzinie 1:00 w nocy, grają 3 osoby i ganiamy się po miragu czy po inferno jak szaleni bo jeszcze jakiś jeden gagatek nie wykonuje celów mapy. Jakis aim_map czy inny fy_iceworld ułatwiłby sprawę. Można w ramach testu wprowadzić na tydzień i zobaczyć jak to będzie się sprawdzać.

 

 

3. Teraz przyszła mi do głowy kolejna zmiana. Nie wiem jak to fachowo nazwać, wykluczyć mapy które były grane np, jedną wcześniej albo dwie. Bo często zdarza się, że jest nuke, potem wybierają westwood, potem dust2, potem znów westwood. Takie kółeczko się robi, Okej można grać, ale w czasowych odstępach, a nie co chwilę westwood. Osobiście bardzo nie lubię tej mapy. Mam na myśli wszystkie mapy. Zawile to napisałem ale myślę, że każdy zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu nie? Gdyby została dodana komenda "mala mapa", wszystko byłoby ok.

2. Jak najbardziej, takie "ananasy" powinny być karane za tzw. "żulenie". Ktoś nowy wejdzie na serwer i widzi coś takiego:

"Player: Dasz skina, bo jestem słaby i nic nie wchodzi?

CsSetti Player: Dasz skrzynke? Nowy jestem.

Izak: Dasz klucz? Gram gram i w ogóle nic nie wpada" i tak dalej.

To wkurza. Na poprzedniej sieci spotkałem się z sytuacją, że gracz spamili mi na u@ o skiny...

3. Jak najbardziej.

75487250162267456861.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Da się wyeliminować wyskakującą planszę z wygranymi skrzynkami pod koniec mapy? albo zamienić ją w jakiś komunikat podobny do tego który jest po wylosowaniu broni ? Wiem, że musi być info kto wygrał ale może wyskoczyć raz, a nie po naciśnięciu entera wyskakuje jeszcze 4 razy i trzeba odczekać zanim będzie można się ruszyć. Można coś z tym zrobić? Wielu graczy na to narzeka.

Edytowane przez krzesław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4. Da się wyeliminować wyskakującą planszę z wygranymi skrzynkami pod koniec mapy? albo zamienić ją w jakiś komunikat podobny do tego który jest po wylosowaniu broni ? Wiem, że musi być info kto wygrał ale może wyskoczyć raz, a nie po naciśnięciu entera wyskakuje jeszcze 4 razy i trzeba odczekać zanim będzie można się ruszyć. Można coś z tym zrobić? Wielu graczy na to narzeka.

Też do tej zmiany baaaaaaaaardzo bym się przychylił.. klikanie, że coś ktoś dostał jest uporczywe, no i grać się płynnie nie da.. A co do mapa x, mapa y, mapa x - to moja propozycja: najlepszy gracz rundy, ma np. wartość wybieranej next mapy x3, tj. 20 osób głosuje, to jego głos liczy się za trzech, albo opcja wygrany wybiera next mape  :) Opcja z "mała mapa" - mi przychodzi do głowy awp_india  :) (ale to moje zdanie, gust)

Edytowane przez zygzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z "mała mapą" było by bardzo fajnym rozwiązaniem, masz rację po co macie się ganiać po całej mapie jak moża pograć na małej albo coś, ale z drugiej strony to serwer cs go mod i tak dziwinie grać jakąś mape aim na takim serwie ale o 1 czy poźniejszych porach nikt nie zauważy :D.

a ta 2 propozycja to nwm, w regulaminie jest "15. Zakaz spamowania na czacie.", bo jak gracz poprosi kogoś o coś raz na runde to raczej nie jest jakieś uczążliwe, ale jak już niektórzy spamują przez konsole "dacie mi skina, bo jestem nowy" itp to powinno się zaliczać do właśnie do spamowania. Ale można było by dodać to do regulaminu o zakaz żebrania :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jestem za,rano i wieczorem bd wydawało mi się spoko opcją.

2.Tak samo,czasem to już lekko mówiąc można sie zdenerwowac nie mogąc nic zrobić ,dobrze byłoby gdybyśmy mogli samj zablokować wymianę dla danej spamującej.

Potrzebujesz pomocy ;o,a może szukasz czegoś ??  ?? 

1.Pisząc do mnie używaj ortografii.

2.Bądź cierpliwy,nie spamuj.

3.Śmiało pisz postaram się odpowiedzieć.  :) 

GG: 54190386  

 

352191412540278310762.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: 1. odpada. 2.wprowadze zmianki w regulaminie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie