Skocz do zawartości

Zablokowane Rank


zygzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób są zapisywane statystyki? Na ID steam odpada, bo nie każdy ma, na nick również nie działa, bo czy gra syn, czy gram ja to i tak leci na całokształt. Moja propozycja, czy wraz z resetem na początku grudnia, nie da się ustawić na nick rankingu, tak jak jest z pinem? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam steam, on gra na moim steam. Waszą drogą dedukcji jestem zmuszony kazać sobie lub jemu grać na NSie.

edit.
I tu nie chodzi o to, że się denerwuje. Denerwujące są wuhacze co mape, ale mało admin gra.

Edytowane przez zygzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Mam steam, on gra na moim steam. Waszą drogą dedukcji jestem zmuszony kazać sobie lub jemu grać na NSie.<br />

<br />

edit.<br />

I tu nie chodzi o to, że się denerwuje. Denerwujące są wuhacze co mape, ale mało adminów gra.</p>

 

To złoż podanie.

 

A jak syn chce steam to już zainwestuj te 12 zł na tego steam'a dla niego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To złoż podanie.

 

A jak syn chce steam to już zainwestuj te 12 zł na tego steam'a dla niego. ;)

Jak "przyjdzie Mikołaj" to dostanie :) ma 8lat, więc ciężko jest pozwolić mu grać wtedy kiedy chce. Na admina nie będę składał podania bo zbyt mało czasu mam na to by kontrolować co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Albo instalujesz ns'a synowi, albo kupujesz mu konto steam, albo ma nie grac.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie