Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktorka] Abbey ;3


Abbey

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Weronika
Wiek: 15 lat
Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: GG: 52596682, Fb ma Rumcajs i Sysia.
Staż na forum: Około 1 roku
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Redaktor na moich poprzednich sieciach.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Właściciel Serwera, Opiekun Serwera, Admin Serwera, Admin Serwera TS. Innych nie pamiętam :P
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Od trzech do czterech godzin dziennie :)
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

Wywiad z Moderatorem sieci: .firewall

 

 
Abbey: Witam, z tej strony Abbey, kandydatka na Redaktora forum. Czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
.firewall: Tak
Abbey: Tak na początek może powiesz nam ile masz lat, jak masz na imię oraz gdzie mieszkasz?
.firewall: Nazywam się Igor i aktualnie mam 15 lat. Mieszkam w województwie Lubelskim.
Abbey: Chodzisz do 3 klasy gimnazjum, tak?
.firewall: Zgadza się.
Abbey: Może podzielisz się z nami swoimi planami na przyszłość?
.firewall: Moją przyszłość chciałbym wiązać z piłką nożna, jest to moja największa pasja, kocham to co robię. Jeżeli nie kariera piłkarska, to myślałem nad Technikum Informatycznym.
Abbey: Trzymam za Ciebie kciuki i życzę sukcesów w tym sporcie. Zgaduję, że wolny czas poświęcasz swojej pasji? A może jest coś co oprócz tego lubisz robić w wolnej chwili?
.firewall: Dziękuje. :) Tak zgadza się staram się codziennie ćwiczyć aby być lepszym. W wolnej chwili lubię też pouczyć się szeroko pojętej informatyki. Czytam różne informacje itp. Aby wiedzieć więcej.
Abbey: Rozumiem, to że jest się w czymś dobrym, nie oznacza że jest się najlepszym. Powiedz nam, czy jest coś czego się bardzo boisz?
.firewall: Pająki, mnie przerażają bardzo. Od kiedyś też boję się ciemności, nie mogę na przykład sam zostać w nocy, boje się. W nocy jak nikogo nie ma nie mogę zasnąć. :((
Abbey: Ciemność jest okropna, też mam z nią problemy. Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie z dzieciństwa? Posiadasz może takowe?
.firewall: Tak posiadam. Wyróżnienie piłkarskie. Byłem czterokrotnym kapitanem mojego klubu. Dostawałem wiele statuetek za najlepszego zawodnika turnieji, za wyróżniającego się w zespole też dostałem.:-)
Abbey: Ooo to gratuluję! Musisz być naprawdę dobry oraz bardzo kochać to co robisz. Dobrze, może podziel się z nami swoim sposobem aby się odprężyć i zapomnieć o reszcie świata?
.firewall: Zawsze ale to zawsze przed treningiem, meczem, turniejem, nawet w czasie przerw w szkole słucham muzyki, nawet w domu pod wieczór... To zawsze mnie odpręża, wracam myślami do starych czasów jako iż bardzo chciałbym aby one wróciły ;( ale też czasem wybiegam myślami do przodu, myślę, jak to byłoby być najlepszym piłkarzem świata.
Abbey: Rozumiem, te stare dobre czasy :D Teraz może skoczmy do tematu CS. Na sam początek powiedz mi, w jaki sposób znalazłeś się na naszej sieci?
.firewall: Ohohoho, to było prawie rok temu, kiedy to znalazłem serwer SlumssaAttack DD2 pamiętam te czasy...W CS gram od kiedy pamiętam i to jakoś tak wpłynęło na to, że właśnie jestem dziś razem z wami. 
Abbey: Bardzo się cieszymy z tego powodu. Jaki typ serwerów CS jest twoim ulubionym?
.firewall: Only De Dust 2, jest to moja ulubiona mapa. ;) nie gardzę również Nuke, Trainem czy Tuscanem.
Abbey: Okey. Zdradzisz nam, dlaczego Twoim nickiem jest akurat ".firewall" ?
.firewall: Hymm... A to jakoś tak, kiedy się zainteresowałem informatyką właśnie pomyślałem nad zaporą ogniową czyli firewall.:-)
Abbey: Rozumiem, że Twój nick związany jest z Twoim drugim zainteresowaniem​. Bardzo fajnie. Gdybyś miał taką możliwość, zmieniłbyś coś na forum?
.firewall: Według mnie? Nic bym nie zmieniał, forum jest w stu procentach funkcjonalne i bardzo estetycznie zrobione.:-)
Abbey: Okey, za to dziękujemy głównym Administratorom oraz Technikom. Odskoczmy całkowicie od tematu CS. Zadam Ci trzy pytania, które mało mają wspólnego z życiem codziennym. Gdybyś miał miotłę, na której mógłbyś polecieć gdzie zechcesz i nie zostałbyś zauważony przez nikogo, gdzie byś poleciał?
.fierwall: Bardzo trudne pytanie. Na pewno chciałbym się wyrwać z Polski, jest to kraj według mnie zacofany. Nie ma pracy, ani pieniędzy. Poleciałbym do stanu USA.
Abbey: Dobrze. Załóżmy, że znalazłeś lampę Alladyna. Pojawił się Dżin. O co go prosisz? Pamiętaj, że masz tylko trzy życzenia!
.firewall: *Prosiłbym o jak najdłuższe życie na świecie. *Chciałbym zostać najlepszym piłkarzem świata. * Żeby moi rodzice żyli bardzo długo.
Abbey: Bardzo piękne życzenia, a zwłaszcza to ostatnie. Gdybyś mógł przenieść się w czasie, w przyszłość lub przeszłość, co byś wybrał?
.firewall: Zdecydowanie przeszłość... Chciałbym przeżyć te wszystkie piękne i złe chwile jeszcze raz.
Abbey: Rozumiem. Na sam koniec, chciałbyś kogoś pozdrowić?
.firewall: Chciałbym pozdrowić całe grono administracyjne na forum, wszystkich użytkowników i oczywiście Ciebie Weroniko! :)
Abbey: Dziękuję bardzo za pozdrowienia oraz za ten wywiad. Również pozdrawiam i życzę wiele sukcesów!
.firewall:Dziękuje i nawzajem.

 

 

To tylko lolek, co polepszy humorek!

tumblr_mz5manOpGZ1sgwecao1_r1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie