Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
RudyBiceps

Zaufany SaNit

Recommended Posts

• Imię:  Dominik

• Nazwisko:  Rynka

Mikrofon?: Tak

Mutacja?: Tak

Nick SaNit

SteamID: STEAM_0:0:128548626

Ranga (CS): Gold Nova 1

Ilość banów: 3

Ilość skarg: 0

Ilość przegranych godzin: 77

Dostępny czas dzienny:

• Poniedziałek: 13-22

• Wtorek: 15-23

Środa: 14-22

Czwartek: 15-22

Piątek: 12-24

Sobota: Cały dzień

Niedziela: Cały dzień

Znajomość regulaminu [1-10]: 10

Umiejętność zarządzania SourceBansem [1-10]: 6

Ranga Administrator na innym serwerze?: Nie

Sposób płatności składek: SMS/PSC/Przelew

Dlaczego ty?: Spędzam strasznie dużo czasu na serwerze ogarniam regulamin chciałbym umilić grę innym gdy nie ma adminów. 

Kontakt: http://steamcommunity.com/id/rudyczlek

Edited by RudyBiceps

Jestem na małe tak

Wielki -Podanie mogłeś złożyć dopiero 02.12.2015

-Nie spędzasz dużo czasu na serwerze 77 h na ok. 3 mies

-Jesteś często niemiły

plus sourcebans

+mutacja

+regulamin

Edited by Cień

Jestem na male tak:

Wielki -Podanie mogłeś złożyć dopiero 02.12.2015

-Bany

-Jesteś często niemiły

+Jestes rudy

+mutacja

+regulamin

NAJWIEKSZY +

Shadow dal na nie a ja go nie lubie

Edited by WoofWolf

Ja jestem nie bo: - często wyzywasz mi matke - jesteś rudy - mało aktywny na serwerze - cały czas dostajesz bany na CT (np. wczoraj xD) + mutacja, wiek

Edited by SHADY

Podanie zostaje odrzucone, cytuje: " tak w sumie jebać ten server " w takim razie przestań lizać dupę administracji z nadzieją że się dostaniesz!

Pozdrawiam; Ezi

Opiekun Serwera JailBrake

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png

Powód: Podanie, odrzucone powód; Wulgarne zachowanie! Następne podanie możesz napisać: 01-03-2016r.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Edited by Ezi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By AliceGator
      Nick: AliceGator Propozycja: Dodanie komend dla zaufanego Opis propozycji: Według mnie osoba która grała już długi czas na serwerze, czyli z rangą zaufany, powinna móc używać przynajmniej kilku podstawowych komend, między innymi:-Gag/ungag
      -Mute/Unmute
      -Odcisz/Wycisz
      -Team
      -Swap
      -Unflood
      -Możliwość tworzenia głosowań
      -Możliwość używania mikrofonu (Sprawy administracyjne tj.sprawdzanie itp.)
      W przypadku nadużywania zawsze ktoś z administracji jest dostępny więc w przepadku czegoś takiego -> komenda dla adminów !rtime <nick> - resetuje cały "czas spędzony" na serwerze konkretnej osoby(osoba ta traci przede wszystkim zaufanego + Vipa z !nagroda)
      @Edit: Dodać jeszcze !hrespawn, wtedy Slay i !hrespawn mogłyby zostać użyte tylko za zgodą wardena :) Po tak dużym odzewie zmieniam propozycje, usuwamy możliwość jakiejkolwiek blokady i dodajemy podstawowe komedy c: Prosze o nowe komentarze!
    • By Niewiadomo
      Nick: Niewiadomo
      Propozycja: dodanie tematu o zaufanym
      Opis propozycji: No to zacznę od początku:
      Kiedy pojawiła się propozycja o dodanie komend dla zaufanego postanowiłem sprawdzić co trzeba zrobić by zostać zaufanym. Sprawdziłem w archiwum ( pierwsze 2 str) , dodatkowych usługach ,offtopicu, sprawach serwera oraz w podaniu Na moderatora. Nigdzie z wyżej podanych nie znalazłem wzoru na podanie o zaufanego. Proponuje aby ten wzór został gdzieś ulokowany.
      Proponuję zmienić nazwę z podanie o moderatora na podanie na moderatora i zaufanego i tam to ulokować.
      Proponuje też zmienić trochę wzór na moderatora bo są tam błędy typu:
      Zaufany :
      Posiada przedrostek [moderator ]przed Nickiem.
    • By Worst
      Nick: Worst Awp EU
      Nick oskarżonego: Levertuar
      SteamID oskarżonego: Nie ma go aktualnie na serwerze 
      Data i godzina zdarzenia: 26/02/2016 - 18:55:04
      Runda i czas mapy:   Przed ostatnia lub ostatnia runda czasu mapy nie pamiętam
      Mapa:  ba_jail_dubai
      Opis sytuacji:  Zabiłem levertuara za nadużywanie komunikacji po czym się oburzył i wręczył mi bana na 10 rund i wyszedł z serwera. W skrócie ban za darmo 
      Dowód: http://www.filedropp...bajaildubaidem                   (dzięki Brekol)
      PS. czekam na twoje długie rozpisywanie się levertuar... jak wy to zawsze robicie 
    • By OSplaya
      Imię: Piotr
      Mikrofon?: Tak
      Mutacja?: Tak
      Nick: `playa. #skillsunconfirmed.
      SteamID: STEAM_1:1:88299062
      Ranga (CS): Aktualnie 4 gwiazdki 
      Ilość przegranych godzin: +/- 139
      Dostępny czas dzienny:
      Poniedziałek: 13:00 +
      Wtorek: 13:00 +
      Środa: 13:00 +
      Czwartek: 13:00 +
      Piątek: 13:00 +
      Sobota: 13:00 +
      Niedziela: 13:00 +

Znajomość regulaminu [1-10]: 9/10
      Umiejętność zarządzania SourceBansem [1-10]: By nie skłamać max 5 aktualnie, ale gdy będę miał możliwość poznania się na tym na pewno ogarnę szybko i nadrobię braki
      Ranga Administrator na innym serwerze?: Nie
      Sposób płatności składek: przelew 
      Dlaczego ty?: Jestem kumaty, ogarnięty, spokojny, przyjazny, śmieszek i znany oraz lubiany(tak myślę) na serwerze - Jak każdy pewnie zauważył gdy jakaś nowa osoba o coś pyta to staram się pomóc na tyle ile potrafię, a jeżeli nie wiem to odsyłam na forum(podając link) - ogólnie staram się być pomocny jak potrafię. Myślę, że sprawdziłbym się na tym stanowisku gdyż kiedyś w innych grach już sprawowałem podobne stanowiska. Ogólnie nie wszczynam niepotrzebnych dyskusji bądź też w takowe się nie wdaje, a raczej staram się przypominać ludziom, że nie są sami i jednak w jakimś stopniu powinna obowiązywać kultura. Z racji, że ostatnimi czasy jestem wolnym strzelcem to posiadam sporo czasu co można również zaobserwować poprzez mój ostatni czas spędzający na serwerze. Cóż mogę jeszcze dodać - staram się utrzymywać z każdym równy kontakt bez przysłowiowej "faworki". Co dnia jestem na forum i wypowiadam się w sposób "kreatywny" - tj. nie spamię nabijając posty, a staram się wykazać inicjatywę i podać konkretne swoje zdanie. Jak większość pewnie też zauważyła, nie boję się prowadzić gry tj być po stronie strażników i myślę, że też nie najgorzej mi to wychodzi - czasami nawet ludzie sami chcą bym przeszedł do CT :) (piona mordki.) To chyba byłoby na tyle czym mogę was przekonać do własnej osoby, a co i gdzie to myślę z czasem się poznamy bliżej i ogarniecie moją osobę lepiej.
      Kontakt: Steam :. http://steamcommunity.com/id/skillsunconfirmed,  telefon (podam prywatnie jakby ktoś potrzebował), TS.
    • By Turas :D
      1.Imię: Artur
      2.Wiek: 15 w kwietniu 16
      3.Mikrofon?: Tak, posiadam
      4.Mutacja?: Tak, posiadam
      5.Nick: Turas :D
      6.SteamID: STEAM_1:0:60640910 
      7.Ranga (CS): MG1
      8.Ilość przegranych godzin: Na serwerze około 85 a w cs ponad 1000
      9.Dostępny czas dzienny:
      Poniedziałek: 22:00 - 02:00 (czasami krócej)
      Wtorek: 22:00 - 02:00 (czasami krócej)
      Środa: 22:00 - 02:00 (czasami krócej)
      Czwartek: 22:00 - 02:00 (czasami krócej)
      Piątek: 22:00 - 06:00 (czasami dłużej)
      Sobota: 22:00 - 06:00 (czasami dłużej)
      Niedziela: 22:00 - 02:00 (czasami dłużej) 
      10.Znajomość regulaminu [1-10]: 10
      11.Umiejętność zarządzania SourceBansem [1-10]: 6/7 ale myślę że z pomocą znajomych zaufanych/adminów bardziej to ogarnę
      12.Ranga Administrator na innym serwerze?: Nie
      13.Sposób płatności składek: SMS
      14/Dlaczego ty?: Jestem ogarniętym , znającym zasady panujące na serwerze , dość lubianym i znanym przez społeczność serwera graczem . Teraz mam ferie zimowe jeszcze przez ponad tydzien i siedze całe noce na serwerze :) chciałbym byc zaufanym/moderatorem żeby pomagać nowym graczom w zrozumieniu czym jest JailBreak i ogarniać też tych którzy łamią regulamin . Pozdrawiam
      15.Kontakt: Można sie ze mną skontaktować poprzez : Facebooka , teamspeaka i Steama ( http://steamcommunity.com/id/1910roko/ )
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.