Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na


proxxxide

Rekomendowane odpowiedzi

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 
Twój nick: proxxxide
Nick oskarżonego: 
IP/SID oskarżonego: Marionetka / kilku adminów
Godzina i data zdarzenia: 09-11-2015
Screeny/demo: Po prostu ban
Opis sytuacji: Nie jest to zwykła skarga, bo takie przypadki raczej często się nie zdarzają.

 

Otóż 2 dni temu grałem na serwerze i całkiem ładnie karałem. Staty około 40/5 co mapkę.

Administracja serwera nękała mnie robiąc co chwilke ss, abym tylko nie grał na serwerze, bo im niszczę staty. Ledwo co dostałem unbana, max 10 min gry i kolejny banik ... Postanowiłem zostawić tę sprawę w spokoju i nie pisać skarg, ale nie dało się tego ominąć ...

Podczas gdy grałem z opiekunem marionetka, dostałem perma z powodem czitowanie bez screenów, czyli 24h na rozpisanie demka.

Wchodzę na amxbansa, a tam widnieje napis: Wszystko jest dobrze, nie jesteś zbanowany

http://screenshot.sh/mFyPpdj4NVeUl

Tak czy inaczej nie mogę wbić na serwa, więc zmieniam konto steam, tam również dostaję ss które wstawiam na forum. Zamiast ub, to dostaję kolejnego bana z powodem aktywny ...

 

Nurtują mnie 2 rzeczy:

1. Admini nękają gracza, który gra lepiej od nich, bo boją się o ranking

2. Amxbans zmyla graczy, a opiekun ma to gdzieś. Gdybym zobaczył takową wiadomośc, że mam bana to wątpie ze bym wszedł na serwer.

3. Wiedząc, że admini popełnili 7x błąd, nadając 7x niewłaściwego bana opiekun wmawia mi, że to moja wina i powinienem pozostać z banem permamentnym.

 

Nie chciałem pisać tego tematu, ale sytuacja jest jaka jest. Admin marionetka bawi się nami jak jakimiś marionetkami ...

Nie pasuje mu ktoś, bo za dużo zabija to wystarczy że znajdzie jakiś malutki chaczyk i wyjazd.

Nie zawiniłem w żaden sposób, a jednak na serwerach grać nie mogę.

 

Z opiekunem się nie da, więc wolałbym żeby jakiś właściciel napisał co o tym myśli, bo osobiście dla mnie takie pozbywanie się graczy jest co najwyżej durne.

W przyszłości może ich zabraknie?

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku Raz dostałeś bana po czym Admin ma 24 H wbiles 20 min potem dając ssy na forum mimo że demko nie było jeszcze rozpisane , Wiec z Kogo robisz idiotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś co napisałem? Bana dostałem, ale w amxbansie było napisane, że nie jestem zbanowany dlatego wszedłem ponownie na serwer.

 

Gdyby amxbans nie był zbugowany i faktycznie pokazywał bana, to bym na 100% nie wszedł na serwer.

A skoro jest na zielono napisane że wszystko okej to raczej nie moja wina. Powiedz prawdę ludziom, nie chcesz mnie na serwerze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja nawet z tobą nie grałem i Mnie to nie interesuje kto gra a z tego co widać to IP ci się zmieniło bo jest inne niż na banie wcześniejszym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak UB

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie