Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ VIP ] OrtiziX


MaxK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick:MaxK

Nick oskarżonego:OrtiziX

SteamID oskarżonego:  STEAM_1:0:99074669

Data i godzina zdarzenia: 19.04 38 sekunda 10 listopada 2015 roku

Runda i czas mapy: 18 minuta

Mapa: jb_castleguarddev_v5

Opis sytuacji: Była ostatnia reakcja podskocz ,więc podskoczyłęm ,lecz później mnie zabił za to ,że nie podskoczyłem. Mówił ,że mamy skoczyć bo myślał ( chyba ) ,że nie podskoczyliśmy.

Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151110-1847-jb_castleguarddev_v5.dem.zip

Edytowane przez MaxK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Zbanowaniem gracza Ortizix na ok. 4h dlaczego? już tłumaczę

 

Kiedy czytałem tą skargę pomyślałem dlaczego on wrzuca skargę za 1 fk, ale kiedy oglądałem dalej demko zauważyłem że gracz Ortizix faworyzował Sta1nera (ok. 16:30 minuty demka kiedy to Sta1ner według ortizixa cytuję "załatwiał administracyjne gówna" )

 

Jeżeli chodzi o samą skargę Ortizix popełnił następujące błedy:

- Fk na maxie

- Faworyzacja Sta1nera, ponieważ ok. niech sobie załatwia ''administracyjne gówna'' ale nie musiałeś wtedy dać zabawy ostatnia reakcja wtedy pomimo że Sta1ner nie podskoczył ty go oszczędziłeś. Też chciałem zauważyć że  wiele zaufanych,adminów faworyzuje Ortizixa (nie wiem czy sztanga tak robi) btw. Pomimo że Ortizix często na czacie pisze np. "Kurwa jebana mać BYŁ FK KURWA!!!!!!" to żaden zaufany itp. nawet nie zwróci mu uwagi, a innych graczy kickują/banują

 

Jestem za banem na ct dla Ortizixa na 4h (za fk oraz faworyzacje)

 

 

Pozdrawiam,Shadow

 

 

Edit. Buzia jak sam napisałeś BYŁEŚ WTEDY ONLINE nie było cię na serwerze więc skąd możesz wiedzieć że on akurat wpisywał bana to po 1 a po 2 mógł poczekać bo na Gutera poczekał (Guter sprawdzał coś na forum) a wpisanie bana Buzia zajmuje 1 minutę a nawet mniej.....

Edytowane przez Cień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Zbanowaniem gracza Ortizix na ok. 4h dlaczego? już tłumaczę

 

Kiedy czytałem tą skargę pomyślałem dlaczego on wrzuca skargę za 1 fk, ale kiedy oglądałem dalej demko zauważyłem że gracz Ortizix faworyzował Sta1nera (ok. 16:30 minuty demka kiedy to Sta1ner według ortizixa cytuję "załatwiał administracyjne gówna" )

 

Jeżeli chodzi o samą skargę Ortizix popełnił następujące błedy:

- Fk na maxie

- Faworyzacja Sta1nera, ponieważ ok. niech sobie załatwia ''administracyjne gówna'' ale nie musiałeś wtedy dać zabawy ostatnia reakcja wtedy pomimo że Sta1ner nie podskoczył ty go oszczędziłeś. Też chciałem zauważyć że wiele zaufanych,adminów faworyzuje Ortizixa (nie wiem czy sztanga tak robi) btw. Pomimo że Ortizix często na czacie pisze np. "Kurwa jebana mać BYŁ FK KURWA!!!!!!" to żaden zaufany itp. nawet nie zwróci mu uwagi, a innych graczy kickują/banują

 

Jestem za banem na ct dla Ortizixa na 4h (za fk oraz faworyzacje)

 

 

Pozdrawiam,Shadow

Byłem wtedy online i OrtiziX miał prawo oszczędzić sta1nera ponieważ on w tym momencie wypisywał bana na ct.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat jest przedawniony! Demka zostały usunięte po update lub gracz, którego dotyczy skarga, nie uczestniczy w życiu serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie