Skocz do zawartości

Zablokowane [Zaufany]Quik


Kaczka123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Kaczka

  • Nick oskarżonego: Quik

SteamID oskarżonego: Nieznam

Data i godzina zdarzenia: 2015-11-10 Coś około 14:32

Runda i czas mapy: Runda-2/czas mapy-13:30

Mapa: jb_iron_go

Opis sytuacji: Powiedziałem ''Złonczcie Szereg mniejsze grupki lub pojedyncze osoby zabijam za 3,2,1'' Była jedna grupka Ezi,Quik <-------->Była także druga grupka w której znajdowało się 5/6 osób, Po czym powiedział on do mnie że w regulaminie jest napisane ''Jeżeli osoba się nie zmieści do grupki to nie można zabić mniejszej grupki'' czy coś takiego można się jego zapytać lub obejrzeć demko. Dostałem za to bana na [60 MIN] 

Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151110-1434-jb_iron_go.dem.zip

 

Edytowane przez Kaczka123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma tego w regulaminie , to za dostałem bana za to że Nikt tego w regulaminie nie napisał! Załużmy Jest Nowy gracz na serwerze przeczytał Regulamin ok i dostał bana od Admina,Zaufanego lub innej wyższej rangi za to że w regulaminie tego niema ?? Jeżeli wy macie teraz ustalać Zasady kturych nikt nie zna to ja sobie podziękuję :3

Edytowane przez Kaczka123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma tego w regulaminie , to za dostałem bana za to że Nikt tego w regulaminie nie napisał! Załużmy Jest Nowy gracz na serwerze przeczytał Regulamin ok i dostał bana od Admina,Zaufanego lub innej wyższej rangi za to że w regulaminie tego niema ?? Jeżeli wy macie teraz ustalać Zasady kturych nikt nie zna to ja sobie podziękuję :3

Popatrz na to tak Kaczka wejdź sobie w Feedback, odrzucone czas na 1 rundzie (fd). I popatrz na odp. Sztangi dlaczego napisał że każdy wie że jest do 12:00 skoro tego nie ma w regulaminie..... to samo jest tu każdy powinien pomyśleć że powinna się zmieścić jedna osoba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Skarga została zaakceptowana.

Między graczem oskarżonym QUIK a graczem obok był odstęp co oznaczało, że mógł Ciebie zabić.

W regulaminie przypomnę jeszcze raz JESZCZE NIE MA NIC na temat tego, że musi być odstęp jednej osoby.

Owa informacja zostanie dodana w nowszej wersji serwera, póki co oskarżony zostaje ukarany blokadą na serwer na czas 360 min a gracz kaczka zostaje odblokowany na CT

 

Dzięki za napisanie skargi,

Pozdro,

SztangaBiceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zaakceptowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie