Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
davise

[AMXX Support] TheSuspect.

Recommended Posts

Wymagania

- znajomość AMXX min. 5/10, - Tak się złożyło że moje posiadane min. wiedzy na temat AMXX to 5/10.  :)
- pisownia na wysokim poziomie, - Wymaganie spełnione.
- aktywny udział w życiu forum, - Niestety, lecz nie miałem takiej okazji ale niedługo postaram się to zmienić. 
- brak warnów, - Wymaganie Spełnione.
- chęć do współpracy, - Wymaganie Spełnione.
- dobra opinia wśród użytkowników CSowicze, - Nie wiem jaką opinie mają, ale mam nadzieję że mają dobrą.
- min. 5 tematów tygodniowo w strefie AMXX (pluginy/paczki/przydatne programy). - Obiecuję że będę to realizować w 100%.

Wzór:

Nick: Moim nickiem na forum i w grze jest : TheSuspect.
Wiek: Mój aktualny wiek to 13 lat, lecz nie liczy się wiek a dojrzałość. 
Znajomość AMXX (x/10): Moja znajomość AMXX wynosi 5/10, ale myślę że z czasem to podrośnie.
Staż na forum: 3 dni, lecz myślę że ten czas minie szybko i będzie tego stażu więcej.
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Funkcję AMXX Support chcę pełnić z tego powodu iż nie ma ani jednego AMXX Support'a, więc myślę że mogę się przydać. Chętnie będę wrzucał te pluginy , paczki oraz przydatne programy. Mam nadzieję że wam w tym pomogę.
Kontakt: Gadu Gadu - 56346479 , Mój Steam to - http://steamcommunity.com/id/suspectowy69 

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Proszę bardzo moje doświadczenie -

- Potrafię tworzyć pluginy itp. klasy na serwery cod mod np.

- Tera się będę uczyć jak robić skórki do broń w cs 1.6

- Potrafię wgrywać pluginy na serwer

- Znam podstawowe komendy takie jak amxmodmenu - otwarcie menu amxx , amx_banip - Ban na IP , amx_unban IP - odbanowanie gracze na IP.

- Potrafię tworzyć roundsoundy

- Zamierzam też się uczyć tworzyć mapy w CS'ie.

/ cyc11 - ty piszesz że mało na forum jestem, ty od razu po założeniu konta napisałeś podanie a ja poczekałem przynajmniej jeden dzień.

Edited by TheSuspect.

No w sumie...Można dać szansę.

+/- wiek, nie rozmawiałem z tobą nigdy więc nie wiem jaki jesteś,

+Chęć do pracy,

+Brak AMXX Support,

Dam Ci tak, ale pod jednym warunkiem, że nie będziesz kopiował poradników z innych sieci, ponieważ to nie przystoi.

Opisz swoje doświadczenie o amxx to będę na tak.

• Mało o Tobie wiemy.
  • Znasz amxx 5/10, niby tak, każdy głupi potrafi kopiować pluginy z amxx.pl na csowicze etc.
  • 3 dni na forum..

Chwilowo nie. Na wiek nie patrzę, bo w Twoim wieku to nawet sobie nie wyobrażasz co robiłem. ;)

Jestem na Nie ponieważ:

-za mało na forum bądź z tydzień 

- 15 postów 

Opisz swoje doświadczenie jakie miałeś z amxx ...

na nie

-amxx

-staż

+chęć

Dajesz innym na nie, bo sam napisałeś podanie? Konkurencja? Jest bardziej aktywny od Ciebie. :) On chociaż z amxx'em nie kłamie.

Dajesz innym na nie, bo sam napisałeś podanie? Konkurencja? Jest bardziej aktywny od Ciebie. :) On chociaż z amxx'em nie kłamie.

nie wiesz to się nie odzywaj. co za problem edytować plugin odpowiedz mi??

Tak srednio bym powiedział:D

+chęci do pracy 
-staż na forum

+ładne podanko skleciłeć

-mało osób Cię zna pewnie

Można dać szansę, ale to już od wyższych zależy :)

Na nie :

-Budowanie twoich zdań mnie trochę irytuje : Teraz "Bede" Się uczył Jak na 13-Latka to trochę słabo

-Napisałeś ze znasz podstawowe komendy amxmodmenu , a jeżeli amx mod menu jest dobrze rozbudowane na serwerze to każdy głupi będzie umiał się tym obsługiwać... Umiesz tworzyć RoundSoundy ? W jakim sensie ? Co to ma do amxx ? Tworzysz Pluginy na roundosundy czy co? Bo nie piszesz na temat

-To co tutaj nam opisałeś nie daje nam amxx wyżej niż 3/10

Wiec o czym tutaj piszemy ? :P Myślę że Podanie do Odrzucenia

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By PickOSupport
      Wymagania:
      Minimum 15 lat. +
      Wysoka kultura osobista. +
      Brak warnów na koncie. +
      Znajomość regulaminu forum. +
      Zainteresowanie grami i prowadzeniem w działach porządku. +
      Minimum 20 postów na forum. +
      Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie. +

Obowiązki:
      Moderowanie działów gier, +
      Zamykanie/usuwanie tematów nie zgodnych z obowiązującym regulaminem, +
      Dbanie o porządek w działach, +
       Przywileje:
      Ranga na forum "Games Support"
      Możliwość zdobycia większego doświadczenia w miłej atmosferze oraz poznanie wielu ciekawych osób.

Wzór:

Nick: PickO
      Imię: Dawid
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Ogólnie teraz mam bardzo dużo czasu, więc tak 6-7H lub więcej
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Szczerze mówiąc to nie, jednak zapoznałem się ze wszystkimi obowiązkami i myślę, że dam radę na takiej posadzie
      Opisz siebie: Jestem kulturalny, spokojny, lubię pomagać innym, staram się nigdy z niczym nie spóźniać, wiem, że ostatnio byłem mało aktywny bo zadziało się w moim życiu dużo i postanowiłem coś zmienić oraz zacząć tzw. pracę jako Games Support jeżeli dostałbym szansę się wykazać na tej randze  
      Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ brakuję osób na to stanowisko no i przyda się dodatkowa para rąk do pomocy chociażby dlatego, że mam pomysły na dział i jeżeli dostałbym tą posadę będę starał się te pomysły wdrożyć, żeby ten dział też żył i nie był pusty
      Kontakt: GG, Steam, FB

Pozdrawiam, Dawid!
    • By Seboll
      Nick: Seboll
      Imię: Sebastian
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: od godz 18-24 jestem aktywny
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Szczerze wam powiem, że nie. Lecz wiem o co chodzi i na próbę można dać szansę.
      Opisz siebie: Jestem osobą kulturalną, miłą, spokojną. Co ja mam więcej pisać o sobie jak każdy mnie już zna   jestem jajcarz do wszystkiego  
      Dlaczego akurat Ty?: Chcę spróbować nowych możliwości. Lubię gry jak i sport. Mam teraz więcej czasu i trzeba odświeżyć działy  Szczerze to nie wiem jak bardziej was zachęcić do mojego podania.  haha. Wiem tyle, że postaram się rozkręcić te działy i myślę nad jakimś konkursem. 
      Kontakt: FB, Steam, GG, telefon ( dla wybranych osób) 
    • By kemo5K
      Nick:Matusek
      Imię:Mateusz
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:od 12:00 do 23:00
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie?tak miałem własne serwery cs go i ine gry
      Opisz siebie:jestem gamerem yotuberem strimerem
      Dlaczego akurat Ty?:bo umiem zachować sie jestem nie pszekupny dlamnie ważne soł zasady i działam w obec zasad
      Kontakt:nerotv11@gmail.com
    • By Uszatek
      Nick: Uszatek
      Imię: Przemek
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3/4 + cs
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie
      Opisz siebie: Jestem Przemek mam 17 lat. Interesuje się grami, balowaniem, Parkourem,streetwear (Taki styl ubierania) do tego jestem osobą miła, kultularną, odpowiedzialną i potrafię szybko dostosować się do nowego otoczenia. 
      Dlaczego akurat Ty?: Chcę pomóc sieci, chociaż jestem nowy, ale widzę braki na owym stanowisku i myślale, że każda pomoc może się przydać w takim momencie. 
      Kontakt: gg/steam/forum/
    • By Terrorist
      Nick: @ terrorist0p AWP
      Imię: Bartłomiej
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jak wracam z pracy to już przesiaduje na forum, dziennie po około 2/3h minimum jestem.
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Na posadzie Games Support jeszcze nie, ale na posadzie Moderatora tak, a czytając obowiązki to taka praca moderatora   tylko w działach gier
      Opisz siebie: Bartek, 20 lat z Podkarpacia z okolic Rzeszowa, na co dzień zawodowy kierowca jak już większość z Was wie  
      Dlaczego akurat Ty?: Rekrutacja otwarta 0/3, to zgłaszam się do pomocy!
      Kontakt: Steam,PW,FB
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.