Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:red;">Zbanowany</span> Proźba o UB dl Rasta.pro | Songo


Gość ZiuuteK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZiuuteK

Nick: Rasta.pro | Songo

Serwer: CS:GO MOD

Nick admina: Po obejżeniu demka, które jest czyste...

Data i godzina: 4 listopada, godzina 23:30

Link do bana: http://marionetka.mybans.eu/ban_list.php?bid=5602

Opis sytuacji: Czyste demko

Dodatkowe informacje: Rozpiska demka, które zostało źle sprawdzone, dalibyście demko z taka rozpiską na AC to by was wyśmieli

Link do demka: http://hltv2.1shot1k...assault.dem.zip

Rozpiska gracza @~eZ. - na szaro

Rozpiska gracza - na zielono

1:25 - celownik na górę chociaż nie widział modelu. Normalka że sprawdził bo tam często sie wychodzi.

2:32 - wie dokładnie gdzie skanować. To takie +/- Tam się kampi -.-

3:00 - pewniak. Skanuje mnie, a gdy uciekam to leci za modelem. +/-

3:49 - śmiesznie wychyla z celownikiem na model, zmienia pozycję celownika gdy się orientuje, że pomylił ścianę. +/-

3:57 - też wiedział gdzie będę stać. Strzelil obok bo skanowal. a później dobrze skanowal

4:33 - info, że mrufka siedzi na hoście. Normalka, celownik za wysoko..

7:40 - udaje, że nic nie ma i napierdala we wszystko. Skan-.-

7:53 - spogląda na ścianę. Bo tam są hosty ?

8:40 - spogląda na typa w wentylu. Kup słuchawki...

9:50 - pali janusza, skany aż do 10:14 Strzela, - skanuje

12:25 - kolejny pokaz debilizmu. Skan normalny.

 

 

@~eZ. Naucz się rozpisywać demka... pozdro dla gracza @KiKerr że nie umie rozpisywać demka...

Proszę o kogoś z UBTeam(Oprócz @KiKerr'a) żeby zobaczył to demko i w razie wypadku rozpisał. Bo nie wieże że odpalał....

Edytowane przez ZiuuteK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZiuuteK

Mario mi chodzi o Demko, bo demko było "podejżane" ale jak wczoraj usiadłem to mi się śmiać chciało że tak rozpisał, dla tego chętnie odpisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszycie mnie, demko jest spalone to widać już po paru akcjach (oskarżony wszystko widzi). Siedze w demkach i screenach od ponad 2 lat i ty mi będziesz mówił, że on jest czysty ? Nie dość, że nic nie potrafisz to jeszcze to pokazujesz publicznie :) brawo.

 

 

Ps: nie rozpisywałem demka tylko sprawdzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"spogląda na typa w wentylu - kup słuchawki".

 

To mnie rozśmieszyło na maxa. Jak on mógł słyszeć typa, który jest na kucaka w wentylu? Przecież jak ktoś chodzi na kucaku to go nie słychać, jeszcze na taką odległość. Nie broń tego swojego przydupasa, bo demko jest spalone. Twoja ortografia jest na wysokim poziomie "wieże", "obejżeniu", "wyśmieli".

 

"spogląda na ścianę - bo tam są hosty?" Tak, spogląda przez ścianę, żeby na swoim wh zobaczyć hosty. Co to w ogóle jest za anty rozpiska? Ty się do niczego nie nadajesz chłopie, z resztą jak większość tej administracji csgo mod, która jakby dostała to demko stwierdziliby, że jest czyste, a w rzeczywistości wszystko spalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZiuuteK

KiKerr byłem sędzią na AC 7 miesiecy a wiec nie mów do mnie że jestem śmieszny. ~eZ. Naprawdę kup słuchawki... nie słysdzałeś jak po drabince wchodził ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:25

2:32

3:00

3:49

3:57

4:33

7:40-7:53 - Akcja bardzo ładnie wyczekana.

8:40 - Jeszcze nie usłyszał a patrzył tam.

-9:50 -Ładnie ładnie.

I ty powiadasz o skanowaniu.

Raz reaguje na HE raz nie ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZiuuteK

Timeout BL to ładnie mówiąc ścierwo od ok 2 lat już -.- Mówiąc szczerze to ja zauważyłem 2 akcje +/-... a banuje się od 3 akcji spalonych ... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę zawsze jest dobrze wcelowany przy 1vs1 co przesądza o demeczku;] 1 akcja od Time'a myślę że rozwiewa wątpliwości. Brak UB. Reszty nie będę rozpisywał bo szkoda czasu;]

Edytowane przez Evix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie