Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pożegnanie - ~eZ.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to długo tutaj siedziałem..

 

Serwer Jailbreak BaRy, który mnie tutaj sprowadził i który mnie tutaj trzymał upadł w sierpniu. Bardzo dużo osób wtedy odeszło, bo nie mieli po co przebywać na csowiczach bez ukochaniego Jaila. Ja jednak zostałem. Przed dłuższy czas nic nie robiłem, ale postanowiłem zawitać na 4mapsa, zostałem tam adminem. Znudzony monotonią (grania typowego ffa) postanowiłem odwiedzić serwer CS:GO Mod. Zajebiście mi się tam grało i spędzało czas, zaprosiłem paru znajomych, bo przecież w kupie raźniej. Ale jednak koniec tego wszystkiego nastąpił bardzo szybko, kiedy to dostałem bana permanentnego tak naprawdę za nic. A dokładniej za wyrażenie opinii o niektórych adminach. Po prostu napisałem, że jest kiepska administracja na serwerze, bo nie oszukujmy się, tam cały czas ktoś dostaje bany za aima, a okazuje się, że to jest czysty gracz ze steamem, a admin dostał po dupie i się poryczał. Ja dostałem tam 4 razy ss, kolega dostał bana za aima i parę razy ss, inne przypadki też się zdarzały, jak ktoś dostał aż 7 razy ss na tym serwerze. Po prostu żal dupę ściska Marionetce.

 

Nie czuję się po prostu na tej sieci tak, jak to było chociażby dwa tygodnie, czy nawet parę dni temu. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że postanowiłem się pożegnać. Jestem na sieci, na której jest przyjaźniej, kulturalnie i po prostu mi się tam podoba.

 

@RumcajsJumper, dzięki za danie mi szansy, wiem też, że się na mnie nie zawiodłeś, ale za sytuację z przed paru dni przepraszam, miałem zamiar z Tobą na ten temat na ts porozmawiać, ale jakoś nie mogłem na Ciebie trafić. Jeszcze raz przepraszam za moją głupotę.

, chyba najwyrozumialsza osoba na tej sieci, nie zważasz na błędy i starasz się zawsze pomóc, nawet prostym gestem i krótką rozmową. Stałaś w mojej obronie (tak jak mi powiedziałaś na ts) i bardzo to doceniam.

@Bravo., z Tobą aż tak często nie pisałem, ale jak już nadarzyła się okazja to nie mogło się obejść bez żarcików. Nadal czekam na rangi, pamiętaj. :D

, z Tobą to już w ogóle nie pisałem, nie gadałem, ale pamiętam jedną sytuację, która miała miejsce w lipcu. Pewnie też to dobrze pamiętasz. Jailbreak, cisnęliśmy się wzajemnie i tak Cię zgasiłem, że z permem wyleciałem. :D

@KiKerr, mieliśmy spinę, ale po, że tak powiem "sojuszu", były między nami dobre relacje. Nie obijaj się więcej, siadaj z popcornem i rób to co robisz.

 

Pozdrawiam również wszystkich pozostałych csowiczów, których miałem przyjemność poznać. Wątpię, żebym tutaj zaglądał, bo szczerze nie ma nawet po co.. Ale na "stare śmieci" może kiedyś zajrzę. Z sieci odchodzę wraz z Mrufką, który jest zawsze ze mną. Dobrze jest mieć takiego kumpla. ;) Ze mną idzie również TimeOutServer, z którym też mam dobre relacje.

 

Dzięki CSowicze ♥♥♥♥♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że uciekasz. Mam nadzieje że wrocisz jeszcze

 

Powodzenia w życiu i trzymaj się.

 

W życiu wszystko dobrze, po prostu zmieniam "dach nad głową" i idę na inną sieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Wielka szkoda, że odchodzisz... Myślałam, że w końcu odpowiednia osoba znalazła się na stanowisku redaktora (piękne kartki z kalendarza). Powinieneś tą decyzję przemyśleć, bo długi czas z nami byłeś i nie warto odchodzić przynajmniej moim zdaniem z powodu jednego incydentu na serwerze.. :(

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezu :c

trzymaj się :/

 

 

Ech.. Wielka szkoda, że odchodzisz... Myślałam, że w końcu odpowiednia osoba znalazła się na stanowisku redaktora (piękne kartki z kalendarza). Powinieneś tą decyzję przemyśleć, bo długi czas z nami byłeś i nie warto odchodzić przynajmniej moim zdaniem z powodu jednego incydentu na serwerze.. :(

 

Dzięki za kolejne miłe słowa. Tak jak napisałem, na Ciebie zawsze można liczyć. ;) CSowicze to sieć serwerów, czyli posiada serwery, a ja mając bana gdzie będę grać? Nie ma sensu grać na serwerach innych sieci, a być na forum csowiczów. Po prostu tak nie mogę..

 

Memento, z Tobą się nie żegnam, bo przecież na steamie cały czas możemy się umówić na jakąś gierkę na 1.6 ;) Oczywiście już nie wbijam na tego csgo moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie