Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ogólna przygoda z siecią


proxxxide

Rekomendowane odpowiedzi

Do moderatorów / opiekunów: Nie zamykać

 

Witam, nie zamierzam w tym temacie nikogo obrażać, ani obwiniać. Głównie chciałem opisać swoją historię z waszą siecią. Być może ten temat umożliwi wam kiedyś spojrzeć oczami zwykłego gracza. Temat specjalnie piszę w tym dziale, bo wiem że opiekunowie lub moderatorzy zamknęliby go raz dwa. Chciałbym aby tej sprawie przyjrzał się każdy, bo zapewne wiele osób ma podobny problem.

 

Krótko o sobie:

- 19 lat, zwykły gracz

- Około 9 lat stażu w cs 1.6 i 8k H, aktualnie grywam w cs go

 

Można powiedzieć, że wszystko zaczęło się dzisiaj. Rano wszedłem na serwer i pograłem z 10 minut po czym dostałem pierwsze ss.

Ogólnie razem dostałem 5x ssy, które wstawiłem - wszystkie były czyste.

Co 30 minut pisałem prośbę o unbana i szedłem grać dalej.

W pewnym momencie na jednym z serwerów dostałem permbana od admina Kielon z powodem czitujesz.

Napisałem (to już 6) prośbę o unbana i czekałem... W końcu użytkownik ub team napisał, że czeka aż 24h na rozpisanie demka przez admina banującego.

W tej chwili zmieniłem steama i poszedłem grać dalej. Po jakiś 10 minutach dostałem kolejnego bana z ss, które również wstawiłem.

 

Dostając 7 banów w ciągu jednego dnia, admini postanowili załatwić mnie na cacy zapierając się aktywnym banem.

Chcąc się wykłócać, grając na waszym serwerze na drugim koncie nie miałem aktywnego bana.

Nie był on nadany na ip / nick lecz na steam id które odeszło w zapomnienie wraz ze zmianą konta.

Teraz pytanko do wszystkich: Czy faktycznie jest jakiś konkretny powód dla którego miałbym zostać ukarany permamentnym banem?

Gram czysto, o czym można było się przekonać patrząc na moje ss. Nikt nie weźmie pod uwagę liczby banów które dzisiaj dostałem, 

tylko każde chce wykorzystać moment w którym grałem na drugim koncie steam.

Właśnie dlatego cs 1.6 upada ... Zwykli gracze są traktowani jak zwierzęta, a ich właścicielom jest obojętne co się z nimi stanie.

Kolejna sprawa to admini bez steama. Nie mają oni opcji sprawdzenia profilu gracza, i jeżeli zaczyna zabijać sporo przeciwników to dla nich jest to z góry oszust.

 

Mam jeszcze pare kont steam, ale wydaje mi się że komunikacja i gra na serwerze nie polega na zmianie konta co 30 minut, dlatego piszę ten temat ...

Z góry proszę o dobre zastanowienie się, czy osoba która dostała 7 nieslusznych banów jest faktycznie winna i powinna zostać zablokowana na zawsze ...

 

P.S Nie liczę na unbana, dlatego zostawiam ten temat i idę grać (póki co na innych serwerach gdzie nie mam bana) ... może jutro zajrzę tutaj troszkę zdziwiony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ze wszystkim co tutaj napisałeś, aczkolwiek jeżeli dostałeś bana permanentnego to powinieneś poczekać na UB, a nie zmieniać konto steam i grać dalej.

 

Co do Twojej opinii. Od razu mi się przypomniała moja sytuacja z wczoraj. Wyraziłem swoją opinię na temat serwera, na którym właśnie dostawałeś bany i za wyrażenie swojej opinii otrzymałem perma "działanie na szkodę serwera". Nie ubliżałem nikomu, nie krytykowałem serwera, a tylko napisałem, że jest tam kiepska administracja. Nie oszukujmy się, czy można określić administrację dobrą, kiedy to banują każdego po milion razy ss'ami i próbują każdego udupić? No nie, więc napisałem, że jest kiepska administracja i perm.

 

http://csowicze.pl/topic/21312-ub-zupe%C5%82nie-inny-ban-ez/

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tego admina dawno już powinni wywalić.

Każdy się na Niego żali.

Według mnie powinieneś poczekać na UB.

Tak swoją drogą nie musisz kończyć kariery tutaj ponieważ tylko cs:go mod i cs:go DD2 mają osobny bans. :)
Także miałbyś prawo na Niego skargę napisać jak jesteś czysty może by administracja go wywaliła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ten cały cs:go mod jest żałosny, jeden wielki plac zabaw dla adminów, a jak ktoś się krzywo spojrzy lub skrytykuje administrację to dostaje perma (mój przykład). Nie warto tam grać, właściciel też ma coś nierówno pod sufitem. Elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimeOutServer, kazdy sie na mnie zali? To jestem ciekawy kto :)

demko mialem rozpisane, ale skoro jego temat zostal zamkniety, to rozpiski nie wklejalem bo nie mialem gdzie. A jak tak ciagle narzekacie, to wystarczy zmienic serwer :)

Bo jakos nie widzialem aby chociaz jedna skarga na mnie miala jakikolwiek sens. Wlasciciel tez nie ma ze mna zadnego problemu, tylko wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unbana nie dostaniesz z tego powodu, że wbiłeś na aktywnym banie na serwer zamiast poczekać na ub. Jedynie co to mozesz iść do właściciela serwera i z nim porozmawiać na ten temat. Twierdzisz, że nie grałeś na aktywnym banie bo zmieniłeś steama, mylisz się.. zmiana steama jest tak samo traktowana jak zmiana ip bądź steamid, po prostu chciałeś uniknąć bana. Czyli grałeś na AB.

 

PS: Skargi na administracje serwera możesz pisać w dziale serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: cls

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

<p><p class='bbc_center'><strong class='bbc'>Wiadomość automatyczna</strong></p><p> </p><p><br />Temat został przeniesiony z</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://csowicze.pl/forum/1-forum-główne/'>Forumgłówne</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/6-organizacja/'>Organizacja</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/202-skargi-na-ekipę/'>Skargi na ekipę</a>"</p><p class='bbc_center'>do</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://csowicze.pl/forum/112-archiwum-forum/'>Archiwum Forum</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/114-tematy-archiwalne/'>Tematy Archiwalne</a>".</p></p>

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie