Skocz do zawartości

Zablokowane [SKARGA] Kielon


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: LAN PARTY HAXX =)
Nick oskarżonego: Kielon
IP/SID oskarżonego: admin - nonsteam
Godzina i data zdarzenia: 10 minut temu i w sumie cały czas.
Mapa: css_nuke
Screeny/demo: wycinek z konsoli, ewentualne hltv na którym widać, że nawet nie ruszył tyłka na specta.
Opis sytuacji: Jest mapa css_nuke, na serwerze jest jeden admin - Kielon. Oczywiście czitów tez nie brakowało. Typek o nicku SewerynAgain leciał odpalony i to tak śmiesznie, że nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Napisałem na U@ raz, że Seweryn leci odpalony. Nic nie poskutkowało. Dwie rundy później znowu przypominam na U@ - znowu nic, Kielon dalej gra. W końcu się wkurzyłem i napisałem caps lockiem :

 

(PLAYER) LAN PARTY HAXX =) :   SEWERYN WH
Player dropped
NiKo (RADIO): Fire in the hole! [Granat Oslepiajacy]
Jarek pasza Zimna kasza (RADIO): Fire in the hole! [Granat Oslepiajacy]
Trybson1993 dropped
(PLAYER) LAN PARTY HAXX =) :   ILE MOZNA PISAC?

 

Oczywiście co się wtedy stało? NIC! Znowu admin ma w dupie i dalej nabija topkę. Dwie rundy potem (w sumie to już z 6-7 rund minęło od pierwszego zgłoszenia na U@) postanowiłem napisać 4 wiadomości na U@ pod rząd i tylko po to, żeby raczył w końcu zbanować odpaleńca. Wiadomości wyglądały tak:

 

(PLAYER) LAN PARTY HAXX =) :   Seweryn wh
ZmienilemNick + LAN PARTY HAXX killed Kielon with m4a1
MrJulek dolaczyl
(PLAYER) LAN PARTY HAXX =) :   Seweryn wh
MrJulek dolacza do Sil Terrorystow
Trybson1993 dolaczyl
(PLAYER) LAN PARTY HAXX =) :   Seweryn wh
[Gold Nova Master] [LubieCycki] *DEAD* King of Tiger :  /klan

Trybson1993 dolacza do Sil Terrorystow
Virozz killed ZmienilemNick with m4a1
fokus dropped
fokus opuscil gre
(PLAYER) LAN PARTY HAXX =) :   Seweryn wh

 

Kielona nie widzę nadal na spect, już mi ręce opadły.. A tutaj patrzę - ban 5 minut "nie spamuj". Żałosna postawa admina.

 

Skarga jest nie tylko o tego bana na 5 minut, który również jest śmieszny jak admin Kielon, ale o jego postawę na serwerze. Ten niekompetentny admin odkąd została zresetowana topka tylko siedzi na tym serwerze godzinami. Niby dobrze, mamy aktywnego admina, ale po co aktywny admin, który nic nie robi i ciągle gra, bo jego celem życiowym jest nabicie topki? Nie reaguje na wezwania U@, nie banuje, ma krótko mówiąc wszystko gdzieś..

 

 

Zaraz mi ktoś powie, że nie mam dowodów. A więc, proszę bardzo. Specjalne screeny..

 

Tutaj pierwszy raz napisałem, że leci odpalony.

 

http://s23.postimg.org/gswhbxnzf/kiel3.png

 

Drugi raz, jakieś 2 rundy potem spowodowane brakiem reakcji admina.

 

http://s16.postimg.org/5a2voc3yt/kiel2.png

 

Trzeci raz, tutaj już byłem zirytowany postawą admina i napisałem 4 wiadomości. Nie miał to być spam tylko powiadomienie dla admina, bo mógł nie widzieć poprzednich wiadomości, więc napisałem 4, żeby ich nie przegapił. :)

 

http://s22.postimg.org/amlc7b95d/kiel.png

 

 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestes takim cudownym i prawilnym graczem, to powinienes wiedzie ze admin na funkcje speca, nawet jak siedzi w TT lub CT :) nie musialem wcale schodzic na speca zeby go obserwowac :)

 

siedze godzinami nabijac topke? a w czym ci to przeszkadza? nie masz czego do skargi napisac zeby nie bylo ze jest za biedna? nie przegapilem twoich wiadomosci, wszystkie widzialem i wzialem pod uwage :)

 

ps : tak w ogole zalosne troche jest, ze odkad pojawiles sie na serwie cs go ciagle tylko piszesz skargi i nic innego nie robisz czym wkurwiasz administracje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle piszę skargi? Skargi na tym serwerze są, były i zawsze będą. Wiesz dlaczego? Bo tutaj jest mało ogarnięta administracja. Powiedz, dlaczego na 4mapsie nie ma żadnych skarg? Bo tam akurat admini są ogarnięci, każdy posiada steam (niby nic, a jednak).

 

W ogóle się nie wytłumaczyłeś. Skargę napisałem z powodu takiego, że nie zbanowałeś czita i nawet na to nie zareagowałeś.

 

Skargę mogę napisać, jeżeli mam powód, a powodów jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cała administracja 4mapsa ma steamy, jak widać wszyscy ogarnięci.

 

Co do Ciebie. Napisałeś "tylko 1 osobe mam ogladac bo ty tego chcesz?" <--- trochę zakłamane. Okej, jakbyś patrzył też inne osoby, nie mam nic przeciwko. Ale ty nikogo nie patrzyłeś, bo cały czas grałeś. To tylko twoje kłamstwo, bo chcesz się wywinąć z tej skargi. Proszę Cię, poniżasz się czymś takim. Nikogo w tym czasie nie patrzyłeś i nie kłam kotek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZiuuteK

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie