Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ Zaufany ] WoofWolf


MaxK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick:  Maxk

Nick oskarżonego: WoofWolf

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:115405593

Data i godzina zdarzenia:  Około 16.30 06.11.2015

Runda i czas mapy:  Ostatnie 6 minut i 10 minut pierwszego demka od początku

Mapy: ba_jail_electric_vip_v3-1 i jb_last_encounter_csgo

Opis sytuacji: Powiadamiam gracza WoofWolf ( może za głośno ),że nie można totalnego bezruchu na kucaka, to on mnie wyciszył ,a jakoż iż ja jestem człowiekiem lekko innym to strzelałem w niego ,żeby mnie od ciszył. ( Moja gapa można dać totalny bezruch na kucaka ) Kazał mi nie strzelać więcej ,bo dostanę blokadę na 120 minut. Później zrobił głosowanie czy mam znośny głos i dali na nie. Nie ważnie niech sobie tak uważają ,ale na serwerze jest mnóstwo ludzi z głosem podobnym do mnie np.Jogi,Spr!nt czy ŚwiątecznyKapeć.( Kiedyś na mnie zrobił 4 głosowania czy mam znośny głos)

Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151106-1641-ba_jail_electric_vip_v3-1.dem.zip i http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151106-1559-jb_last_encounter_csgo.dem.zip

Edytowane przez MaxK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą skargę:

 

 

Po 1. Można dać totalny bezruch na kucaka

 

 

Po 2. Woofwolf powinien dostać bana na 1 dzień za ewidentne straszenie banem

 

 

 

Po 3. Ten vote był specjalnie więc maxk jeżeli dostałeś bana to jestem za twoim unbanowaniem natomias jeżeli chodzi o Woofa powinien dostać ostrzeżenie słowne za ten vote i prawdopodobnie za zbanowanie maxka (tak samo jak zrobił to Guter)

 

 

 

Takie jest moje zdanie na ten temat

 

Pozdrawiam, Shadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to MaxK jest trochę niewinny bo:

 

-Woof zagroził mu banem a tak nie wolno,

-głosowanie nic nie wnosi więc nie wiem czemu takie coś zrobił

 

ALE:

 

-można dać totalny na kucaka "Bezruch totalny - nie możesz się ruszać, skakać, kucać, zmieniać położenia kamery i bić

nożem; możesz tylko włączać latarkę." nie ma nic że nie można dać totalnego na kucaka.

 

 

Zostawiam to administracji

Edytowane przez CiapCiarapCiap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL. Zrobilem tak jak piszesz 4 vote w kazdym wyszlo ze nie masz znosnego glosu ja uwazam ze nie masz znosnego glosu i koniec kropka. 22 osoby rowniez tak uwazayl. Wiec powiedzailem cie o opuszczenei CT, ze nie bede ciebie banowal, bo cie lubie (Lubilem ;-}). Odnosnie "grozenia" racze powiadomienia Ciebie ze zostanie na ciebie nalozona taka blokada jezeli dalej bedziesz stal przedemna i strzelal mi w glowe (co chyba uniemozliwia prowadzenie prawda?) to cie zbanuje.

No to pozostawiam to wszystko administracji

Pozdro

WoofWolf

PS. Gram teraz mixa jezli przegram to przez ciebie :)

21d9813e3a9c9210e5a753f8e364c219d08af04e_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego administratora serwera. Cytat "Wiec masz problem "

wyobraź sobie , że jesteś prowadzącym i ktoś z klawiszy w ciebie strzela i nie słyszysz samego siebie ani innych , wydasz polecenie np. totalny bezruch a oni pomyślą , że bezruch i wtedy ich zabijesz a admin zbanuje za mass FK i co wtedy ? wkurzysz się  :)

Zgodzę się z innymi ban słuszny a skarga nie i sory za wypowiedź , ale ci przybliżyłem sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie , że jesteś prowadzącym i ktoś z klawiszy w ciebie strzela i nie słyszysz samego siebie ani innych , wydasz polecenie np. totalny bezruch a oni pomyślą , że bezruch i wtedy ich zabijesz a admin zbanuje za mass FK i co wtedy ? wkurzysz się   :)

Zgodzę się z innymi ban słuszny a skarga nie i sory za wypowiedź , ale ci przybliżyłem sprawę ;)

 Kolega bana nie dostal ale jestem za nadaniem Bana za utrudanianie prowadzenia.

21d9813e3a9c9210e5a753f8e364c219d08af04e_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat jest przedawniony! Demka zostały usunięte po update lub gracz, którego dotyczy skarga, nie uczestniczy w życiu serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie