Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> Prośba o UB dla P3kEr [Brak SS]


P3k3r

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: P3kEr

Serwer:[KLANY][Leczenie][CSGOMOD] DD2 csowicze.pl
Nick admina:Osmi
Data i godzina:Godzina:20;15/Data:04.11.2015
Link do Twojego bana: Nie umiem tego zrobić,ale tutaj jest SS z tego bana: http://www86.zippyshare.com/v/1VovMxi8/file.html
Opis sytuacji:Grałem jak zwykle,nagle dostałem bana "wstaw fotki na csowicze.pl" 
Dodatkowe informacje:Grałem,jak codzień nawe Kupiłem Super Vipa,dostałem bana SS ale nie mam tych SS,nie wiem czy to wina Steam czy czego,ale nie mam nigdzie SS,admin SayIT,QueeN Mogą potwierdzić,że byłem czysty,to jest aż dziwne żeby admin NS banował gracza Steam w tak dziwny sposób.Wydaje mi się ,że admin się mści ponieważ jakiś inny admin napisał,że dostanie bana oraz straci admina...Proszę o UB ponieważ jestem uczciwym graczem na platformie Steam,wydaje mi się,że jak bym miał czity to nie grał bym na Steam oraz nie kupowalm bym sVIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również oglądałem demko i nic na nim nie widać..

Osmi za bardzo już się nakręcił adminem i daje bany komu popadnie

 

UB team jak chce to niech rozpisze to demko ale to by było bez sensu bo Osmi banuje każdego co go zabije..

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie