Skocz do zawartości

Zablokowane amxbans ponownie


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

http://csowicze.pl/topic/21207-mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-usuwania-ban%C3%B3w-trzeba-to-szybko-zmieni%C4%87/?do=findComment&comment=96377

 

Widać jakim typem jesteś, że zamiast napisać "o dzięki że to zauważyłeś, zaraz to poprawię" to zamykasz temat z powodem "śmieszne".

 

Wiesz co jest śmieszne? To że właśnie dwóm typkom usunąłem bany za aima nie mając konta w amxbansie. Sprawdziłem to i faktycznie, banów już w amxbansie nie ma.

 

Tak więc, idź to naprawić, a może nie wiesz jak? Nie wiesz jak naprawić i wolisz zamknąć temat, żeby to się echem na forum nie odbiło? Naprawiaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, teraz się nie da. Możliwe że Marionetka się ruszył i to jednak naprawił, bo wczoraj dam sobie rękę uciąć, że usunąłem bana typkowi za aima i jeszcze dla potwierdzenia to sprawdzałem. No cóż, chyba można temat zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marionetka naprawił to bo o tym z nim wczoraj rozmawiałem i z xPeke.

 

Prosiłem go sam aby coś z tym robił. Bo admin każdy mógł dawać UB swoim znajomym odpalonym dla większej zabawy..

Nie raz się z takim czymś spotkałem.

 

Wszystko jest wyjaśnione i naprawione.

 

Close.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Mnie w pewnym sensie wyśmiał, a jednak okazało się, że miałem rację. Ale po co słuchać jakiegoś eza

 

Marionetka : Jesteś śmieszny dam ci perma za Aima i zobaczymy czy go usuniesz człowieku masz takie pojęcie ze aż mnie głowa boli jak masz pisać takie bezsensowne tematy to nie zaśmiecaj mi działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie