Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SONGUŚ

Cs go mod admin ranga

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Dodane :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Lazanestic
      Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
      Serwer: CS:GO MOD
      Admin banujący: @ Mrs.Fuksiara
      Data zdarzenia: 3 minuty temu.
      Opis sytuacji: To samo, co ostatnio. Znów dostałem perma za to, że niby czituje, a czyściutko lecę. 2 skoki są na serwerze, to łatwo speeda złapać, prosta mechanika gry.  
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/14979.html
      Wycinek z konsoli: 
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Mrs.Fuksiara
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:418811413'
      [AMXBans] Twoje IP: 'co to takiego to ip'
    • By Lazanestic
      Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
      Serwer: CS:GO MOD
      Admin banujący: @ Ksieciuniooo
      Data zdarzenia: 5 minut temu.
      Opis sytuacji: Skakałem sobie normalnie na serwerze, po czym otrzymałem perma z powodem "Czitujesz". Lecę czyściutko, liczę na szybkie UB.
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/14852.html
      Wycinek z konsoli: 
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Ksieciuniooo
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:418811413'
      [AMXBans] Twoje IP: 'co to takiego'

@ Henioovsky weź jak możesz Ty ogarnij demko, jak już trzeba, bo admin pewnie nawet nie wie, jak je uruchomić i rozpisać, 20 godzin już minęło, admin przeglądał kilkukrotnie temat i nic nie zrobił.
    • By Adamxx30x
      Twój Nick:Adamxx30x
      Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Witam mam na imię Adrian lat 16 , chodzę do 1p M - mechanik . Moje zainteresowanie to : piłka nożna , i grami komputerowymi . mam dużo znajomych którzy interesują się tym samym . Gram w gry cs1.6 , mta , fifa 20 , farming 19 , i euro track simulator promods nawet mam 
      Jak się o nas dowiedziałeś: jak przez serwer + kolegi który mi podał 
      Co byś wprowadził w życie serwera?:nic bo dużo jest i fajnie ale zmięcie aby stattrak kupić a nie a free
      Twoje doświadczenie: srednie
      Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]nie
      Zapoznałeś się z regulaminem?:tak
      Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: jeśli będę posiadał bo kupiłem z tydzień temu vipa na kilka dni + dolarki 
      Ile możesz poświęcić czasu?: 3/4h mam szkołe + staż mechaniaku
      Posiadasz mikrofon?:tak
      Przeszedłeś mutację głosu?: nie ale mam 16 lat 
    • By narliza
      Nick: narliza|auto.bh?!
      Serwer: go mod
      Admin banujący: Emitowany
      Data zdarzenia: 18.11.2019
      Opis sytuacji: zagrałem kilka rund, trochę poskakałem i ban za "czity"
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/14223.html
      Wycinek z konsoli:
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Emitowany
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:86935541'
      [AMXBans] Twoje IP: '83.9.1.133'
    • By Terrorist
      Regulamin dotyczący serwera BF4 MOD
      Zasady rozgrywki:
      1.1 Zakazane jest wyrzucanie paki w miejsca niedostępne dla graczy ( Upomnienie/Ban 10min - 480min ), 1.2 Każdy ma obowiązek wykonywać cele mapy (  Upomnienie/Kick/Ban 10min - 60min ), 1.3 Zakazane jest nadmierne kampienie! Wykonujemy cele mapy (MAX 1:10) ( Upomnienie/Kick/Ban 5min - 60min ), 1.4 Niedozwolone jest wykorzystywanie bugów/błędów na mapie ( Upomnienie/Ban 5min - 30min ), 1.5 Każdy ma obowiązek grać zespołowo ( Upomnienie/Kick/Ban 5min ), 1.6 Zakazane jest celowe rzucanie smok'ów swojemu teamowi ( Upomnienie/Kick/Ban 5min - 30min ), 1.7 Nie utrudniamy gry naszemu teamowi ( Upomnienie/Ban 10min - 10800min ), 1.8 Zakazane jest reklamowanie innych serwerów/sieci serwerów ( Ban permanentny ), 1.9 Zakazane jest używanie wszelkiego rodzaju wspomagaczy ( Ban permanentny ), 1.10 Cheaty zgłaszamy adminowi na u@, nie na say'u ( Upomnienie/Mute na say 10min - 60min ), 1.11 Serwer to NIE RYNEK! ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 10min - 240min ), 1.12 Ping powyżej 120 ( Upomnienie/Kick/Ban 5min ), 1.13 AFK ( Kick ), 1.14 Zakaz dawania "info" na TS/Skype/Discord itp. ( Ban 30min - 480min ), 1.15 Zakaz bugowania serwera ( Upomnienie/Ban 30min - 480min ) 1.16 Zakaz przechodzenia do poprzedniej drużyny, jeżeli system przeniesie Cię ( Upomnienie/Kick/Ban 10min - 30min ) 1.17 Zakaz podszywania się pod innych graczy, adminów, opiekunów czy właścicieli serwera (Upomnienie/Kick/Ban 20min-1440min ) Zasady kultury:
      2.1 Zakazane jest obrażanie innych graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 10min - 1440min/Ban 10min - 1440min ), 2.2 Obraza administracji serwera ( Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 10800min ), 2.3 Obraza rodziców graczy ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 120min - 10800min-Perm/Ban 30min - 10800min-Perm ), 2.4 Nie prowokujemy różnych typu kłótni, sporów ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 1440min ), 2.5 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie używamy mikrofonu. Chyba, że chcemy podać info ( Upomnienie/Mute na mikrofon 30min - Permanentnie ), 2.6 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów przez mikro jest zakazane ( Mute na mikrofon 60min - Permanentnie ), 2.7 Wulgarne/obraźliwe nicki ( Upomnienie/Ban 10min - 120min ), 2.8 Podszywanie się pod gracza/admina ( Upomnienie/Kick/Ban 10min - 480min ), 2.9 Grożenie innym graczom ( Upomnienie/Ban 30min - 10800min ), 2.10 Staramy się pisać z poprawną ortografią ( Upomnienie/Mute na say 10min - 30min ), 2.11 Jeżeli gracz który dostał kick za afk lub ping, wraca i ponownie łamanie ten punkt regulaminu dostaje ( Ban 5min - 60min ) 2.12 Zakaz nadużywania mikrofonu/czatu tekstowego  ( Upomnienie ustne/pisemne/Mute na say/mikrofon 10min - 240min ) 2.13 Zakaz obrażania innych osób, poprzez nazywanie broni ( Upomnienie/Ban 5min - 30min ) Inne:
      3.1 Wchodząc na serwer akceptujesz powyższy regulamin, 3.2 Niewiedza lub nieznajomość regulaminu przez gracza nie oznacza, tego że gracz może robić co chce, 3.3 Każdy Admin Serwera musi się zapoznać z regulaminem i stosować siebie jak i innych do regulaminu, 3.4 Admin nie ma prawa zbanować innego Admina (Grozi degradacją) 3.5 Admin nie ma prawa zbanować samego siebie (wyjątkiem jest przypadek) 3.6 Admin ma obowiązek znać regulamin serwera. 3.7 Wszystkie kary nakładane przez Adminów muszą być uzasadnione. 3.8 W przypadku pełnego serwera admin ma prawo wyrzucić tylko i wyłącznie gracza AFK. 3.9 Wszyscy Admini mają obowiązek uczestniczyć w życiu serwera oraz forum. 3.10 Admin ma zakaz faworyzowania graczy. 3.11 Admin ma obowiązek stosowania się w sposób szczegółowy do Regulaminu.  

Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
      Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.