Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SONGUŚ

Cs go mod admin ranga

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Dodane :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Hassman
      Twój nick:Spizgany Hassman 
      Link do zaakceptowanego podania:

• By PoecilotheriaCS:GO
      Twój nick: Poecilotheria
      Link do zaakceptowanego podania: brak linku - aktualny admin CS GO 3 MAPS
    • By Amanzii
      Witam ponownie, 
      Sprawa wyglada nastepujaco, po kilkunastu godzinach walki serwer stoi twardo na swoich metalowych stopkach. Aktualna ilosc slotow to 21 - gdyby to nie wystarczylo, to w kazdej chwili moge zwiekszyc ich ilosc do 32. W poprzednim temacie pytalem o propozycje moda. Zebralem je w ankiecie ponizej zdecydujcie prosze a ja biore sie do dzialania. 
      Czas na glosowanie do jutra tj.01.05.2019 do godziny 00:00 po tej dacie zabieram sie za szukanie oraz dostosowanie paczki. Kolejnym krokiem bedzie przedstawienie serwera wam drodzy uzytkownicy a dalej juz reklama reklama i reklama. 
      Link do ankiety
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCG9gcPSxfyBomU3yJ_pGhKLCC31pIATIOeBD0ECpTPEmYFQ/viewform
      Pozdrawiam i zapraszam juz wkrotce po wyniki glosowania!
    • By Amanzii
      Witam Serdecznie w drugim zorganizowanym przeze mnie temacie. Drodzy użytkownicy forum w tym miejscu chciałbym was poprosić o propozycje trybu/moda na serwer który dla was tworzę. Mam kilka swoich pomysłów ale zależy mi aby była to wspólna decyzja dzięki której wszyscy będziemy mogli spotkać się na serwerze. Swoje propozycje podawajcie proszę w postach w tym temacie.
      -Jeżeli sądzicie o konkretnej paczce również możecie podać do niej link (Ew. Nazwę) Chętnie się przyjrzę.

Serwer VPS na którym zostanie postawiony serwer jest obecnie wyczyszczony i po powrocie z pracy zainstaluje odpowiednie pliki. Po mojej wczorajszej z nim wojnie i 6 poradnikach w 3 językach odkryłem mój banalny błąd i dziś go poprawie. Kilka ładnych lat bez cs i człowiek zapomina.
      Gdy uda mi się wszystko ruszyć chętnie przyjąłbym kogoś do wspólnego zarządzania serwerem - z pojęciem o konfiguracji VPS (warunek konieczny)
    • By Rambooo
      Twój nick: Rambooo
      Link do zaakceptowanego podania: 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.