Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

CodMod 2001 W krótce zmiany.


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dużo graczy narzeka na niedopracowania na serwerze, dlatego ja się trochę zajmę nim jeżeli się zgodzi rumcajs ;D a dokładniej to jestem w trakcie prac nad nową paczką CodMod 2001 lvl Awanse klas, rumcajs chyba wie o którą chodzi, no i nie wiem jeszcze ile mi zajmnie napisanie jej. Więc narazie się wstrzymajcie z tym spamem na forum dot. crashy, błędów, itp/itd.

 

Mam nadzieje że już wkrótce wam się nowa odsłona serwera spodoba, jeżeli tak jak wyżej napisałem "Rumcajs" wyrazi zgodę, czy tam nemek już sam nie wiem ;D.

 

 

PS. Jeżeli macie jakieś pomysły na nowego CodMod'a który jest w trakcie prac to piszcie wezmę wszystko pod uwagę. Tylko nie wypisujcie klas, ponieważ ja już mam i raczej nie bd zmieniał.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten cod super:)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się na żadną nową paczkę. Chyba, że play omówimy pare spraw :P bo muszę troche pomóc w niej jeśli chodzi, że masz ją zrobić xD. Postaram się jak najszybciej zaangażować do pracy nad serwerem niestety teraz niemam wgl czasu.

Nigdy nie ufam, wiesz o tym.

I nie mogę ci nic dać bo sam żyję bez floty.

Czasem wybucham, wiem o tym.

Czasem nie słucham, wiem o tym.

Nigdy nie ufam, wiem o tym.

Ale nic nie uspokaja mnie tak jak jej dotyk...

2159---Anduril-Fantasy-Movie-Sword.png

ewae.pngphoto.jpgewae.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się na żadną nową paczkę. Chyba, że play omówimy pare spraw :P bo muszę troche pomóc w niej jeśli chodzi, że masz ją zrobić xD. Postaram się jak najszybciej zaangażować do pracy nad serwerem niestety teraz niemam wgl czasu.

 

Jak nie masz czasu to pozwól mu coś z tym zrobić bo chłopak wykazuje chęci do pomocy a Ty piszesz ze się nie zgadzasz na nową paczkę a później że nie masz czasu na poprawienie teraźniejszej lub omówienie nowej z Play ... Zróbcie tak aby Play zrobił tą paczkę i wgrajcie ją na serwer po miesiącu zróbcie vote która lepsza, wtedy zobaczycie rezultat pracy i myślę że Play wie co robi i paczka będzie pasowała. Nie jestem jasnowidzem i nie pisz mi że hejtuje twój serwer ale warto dać mu szanse ;)

Masz problem ?? Pisz GG - 51506559


f56b11b685f51347.gif


tKttS9x.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się na żadną nową paczkę. Chyba, że play omówimy pare spraw :P bo muszę troche pomóc w niej jeśli chodzi, że masz ją zrobić xD. Postaram się jak najszybciej zaangażować do pracy nad serwerem niestety teraz niemam wgl czasu.

Banned nie masz nic do gadania wiesz? Powiedziałeś mi oficjalnie że nie będziesz się nim zajmował i wszystko mam wziąć na swoją rękę i co nagle się coś zmieniło? Bezsens...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dałem propozycję jaką mogę zaangażować i wprowadzić w życie serwera, ponieważ i tak po woli piszę podobną paczkę, więc nie mam nic do stracenia. Paczka 45k lvl ludzie grają i nie narzekają że jest lipa itp, a paczka wykonana przez zemnie.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie