Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
PluszowyMissiek

Serwer Sky Block

Recommended Posts

Czesc nie wiem który raz pisze te tematy o serwerze minecraft ale mam nadzieje ze to jest strzał w dziesiątkę

Coś o Sobie:Mam na imie szymon mam 15 lat gram w CS 1.6 i czasem w Minecrafta :D
Typ Serwera:SkyBlock
Ilość Slotów:Bez Limitu :)
Link GameTracker:Nie posiadam
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:Jestem w sieci już parę miesięcy i bym chciał mieć tutaj serwer :)
Rozkręcony [TAK/NIE]:Tak dziennie gra po 20 ludzi jeżeli uważacie że tyle graczy jest rozkręcone :D
Wiek właściciela serwera:15
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]:Tak
Udostępniasz serwer (dane do hostingu) [Tak/Nie]:Tak
Kontakt:GG-53468612 TS- cspyk.pl

Umieść ten serwer na gametrackerze.. Mógłbym Ci uwierzyć na słowo, że tam gra dziennie po 20 osób, ale nie mam pewności. Wiesz dlaczego? Bo nie umieściłeś serwera na gt.

Potrzeba 3 głosów, szkoda, bo dałbym na nie właśnie z tego powodu. Nawet nie wiem co tu napisać, bo praktycznie nic nie napisałeś o serwerze.

• Brak GT.
  • Brak informacji o serwerze, nic kompletnie nie wiemy o nim.
  • Na tej sieci serwer minecraft nie ma przyszłości.
  • Przestudiuj słownik.
Co do mojego trzeciego powodu. Wiem, że na paru sieciach o tematyce głównie counter strike jest serwer minecraft, ale te sieci serwerów mają dużo więcej graczy na forum i więcej graczy niż Twój serwer minecraft. Tutaj moim zdaniem minecraft nie wypali..

<p>Jestem na Nie:</p>

<p>-brak gt,</p>

<p>-mała ilość informacji o serwerze,</p>

<p>+/-wiek</p>

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By jvnktskt
      Witam. Ostatnio jak pewnie zauwazyliscie wystepuja crashe na serwerze na niektorych mapach. Jeśli zauwazycie jaka mapa crashuje smialo piszcie w tym temacie to technik bedzie wiedzial na przyszlosc to pewnie cos zaradzi;)  @ Admin CS 1.6 [Jailbreak] . Na ta chwile pamietam tylko ta mape, ale ona wczesniej dzialala, teraz cos sie zepsulo i nie chce dzialac. Dzieki.
      jb_ard jb_fake_beta_04
    • By Terrorist
      Dnia 08.12.2019 ruszamy z kolejnym konkursem na naszym serwerze ONLY AWP!
      KONKURS TOP5!
      Dla najlepszej piątki graczy będą nagrody:

1 miejsce: 15 wPLN do portfela sklepowego na zakupy na serwerze
      2 miejsce: 10 wPLN do portfela sklepowego na zakupy na serwerze
      3 miejsce: 5 wPLN do portfela sklepowego na zakupy na serwerze
      4 miejsce: VIP 15 dni na serwerze
      5 miejsce: VIP 10 dni na serwerze

!! Konkurs trwa od 08.12.2019 do 08.01.2020 !!
      !! Niech wygrają najlepsi !!
    • By FuckMyLife
      Witajcie, jako iż niestety się na to zgodziłem , za niedługo na csowicze.pl będzie nowy serwer csgo only mirage który wykonam dla Rumcajsa i mam nadzieję że się spodoba.
      Chciałem moją prace zacząć teraz, ale akurat Valve miało lepsze plany co do mojej osoby i wypuściło aktualizację na półtora GB przez co sourcemod się posypał i dupa konia.

Na serwerze będą moje autorskie modyfikacje i kilka smaczków, właśnie skończyłem pisać pluginy na ten serwer więc mam nadzieję że będzie wszystko działać tak jak należy.
      Dodatkowa sprawa jest czy chcecie jakieś pierdoły na serwer, mówimy tutaj o jakieś dodatki czy inne udogodnienia, ja nie jestem tego fanem, ale robię serwer dla graczy nie pod siebie dlatego chciałbym was się zapytać co byście chcieli zobaczyć

Pozdrawiam i liczę na jakieś fajne odpowiedzi

Tak już jeszcze sobie dopowiem:

Modele dla vipa i admina nie jest to dobry pomysł bo będziecie płakać o hitboxy na głowę itd (Także wykluczam tą propkę z góry)
      To samo tyczy się czapek i innych pierdół.
      Skiny kosy będą nie musicie pytać.

Waiting for the answers  

• By KowaleQ
      Zapraszam do glosowania na serwer BaseBuilder ! ------> https://cssetti.pl/serwer/145.239.20.145:27090
    • By KowaleQ
      Właściciel/e: Ja
      Imię: Szymon
      Znajomość AMX (1-10): 9,5/10
      Mod serwera:: Base Builder v9.2
      Link do  Game’Tracka: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.145:27090
      Czy jest wykupiona reklama?: jest
      Hosting: pukawka
      Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: mysle ze będzie warto mod który jest dosyc ciekawy,  cóż no warto wejsc  i zobaczyć i stwierdzić czy warto serwer ma troche czasu lecz graczy malo,  błędów jak narazie nie zauważyłem poprostu wejdź ocen serwer i podpisz post 
      Udostępniasz serwer pod konkursy?:tak
      Kontakt:gg ts 

dodaje
      serwer claima nie ma poniewaz na nim gracze w dzien graja.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.