Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
PluszowyMissiek

Serwer Sky Block

Recommended Posts

Czesc nie wiem który raz pisze te tematy o serwerze minecraft ale mam nadzieje ze to jest strzał w dziesiątkę

Coś o Sobie:Mam na imie szymon mam 15 lat gram w CS 1.6 i czasem w Minecrafta :D
Typ Serwera:SkyBlock
Ilość Slotów:Bez Limitu :)
Link GameTracker:Nie posiadam
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:Jestem w sieci już parę miesięcy i bym chciał mieć tutaj serwer :)
Rozkręcony [TAK/NIE]:Tak dziennie gra po 20 ludzi jeżeli uważacie że tyle graczy jest rozkręcone :D
Wiek właściciela serwera:15
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]:Tak
Udostępniasz serwer (dane do hostingu) [Tak/Nie]:Tak
Kontakt:GG-53468612 TS- cspyk.pl

Umieść ten serwer na gametrackerze.. Mógłbym Ci uwierzyć na słowo, że tam gra dziennie po 20 osób, ale nie mam pewności. Wiesz dlaczego? Bo nie umieściłeś serwera na gt.

Potrzeba 3 głosów, szkoda, bo dałbym na nie właśnie z tego powodu. Nawet nie wiem co tu napisać, bo praktycznie nic nie napisałeś o serwerze.

• Brak GT.
  • Brak informacji o serwerze, nic kompletnie nie wiemy o nim.
  • Na tej sieci serwer minecraft nie ma przyszłości.
  • Przestudiuj słownik.
Co do mojego trzeciego powodu. Wiem, że na paru sieciach o tematyce głównie counter strike jest serwer minecraft, ale te sieci serwerów mają dużo więcej graczy na forum i więcej graczy niż Twój serwer minecraft. Tutaj moim zdaniem minecraft nie wypali..

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By terrorist0p
      Gra: CS:GO AWP
      Typ Serwera: AWP
      Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/ (nie ma claima, bo nowe konto i tydzień trzeba czekać)
      Hosting: Liveserver (Współpraca)
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Tak jak pisałem wcześniej, poprzednia sieć upadła (właściciele się pokłócili, a ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć) , a serwer miał być u nich nowy i nie ma za dużego stażu bo zaledwie kilka dni.
      Wiek właściciela serwera: 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
      Kontakt: Priv, Steam, Telefon

Piszę ponownie ponieważ serwer jest poprawiony, serwer jest nowy tak jak pisane było wcześniej, jest poprawiony i poprawiany ciągle dalej, ktoś mi tam zarzucał brak znajomości sourcemod  nie mówię, ze znam go w skali 10/10 ale pojęcie mam, pomimo braku reklamy jak na ten moment, bo czekam ten tydzień, żeby zrobić claima (teraz każde nowe konto na gametracker musi czekać tydzień), budżet na reklamę jest i na gosetti, które podobno nie istnieje i na coś innego się znajdzie fundusz.  Jakiś sposób się znajdzie   skoro jak na ten moment bez żadnej reklamy gracze się pojawiają. Planuję jeszcze serwer poprawiać i ulepszać co jest normalną sprawą oraz na bieżąco aktualizować.

@Edit @ Mrs.Fuksiara GT nie działa, bo nie ma claima zrobionego, ponieważ mam nowe konto na GT (do starego zapomniałem pasów) i muszę czekać jeszcze nie cały tydzień zanim będę mógł claim'ować serwery, a reklamę kupię jak właśnie to zrobię, żeby się wszystko zapisywało i serwer nie tracił na rankingu lecz zyskiwał, na to fundusz jest .

@Edit @ LewyBrzeG ZM Star Wars fundusz jest, o to nie ma się co martwić
    • By LewyBrzeG ZM Star Wars
      Hejka myślałeś kiedyś jak za darmo zgarnąć Vipa lub AP?  To teraz patrz i przeczytaj poniższa instrukcje
      JAK ZDOBYĆ NAGRODY
      Wejdź w ten link: https://cssetti.pl/serwer/188.165.21.245:27580
      Co teraz zrobić?
      Zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i kliknij głosuj
      Można głosować jeden raz w ciągu dnia wielokrotne głosowanie zwiększa liczbe twoich pkt za, które możesz odebrać nagrodę
      Wpisuj w tym temacie numerki głosów codziennie punktacja będzie aktualizowana dodatkowo zbieraj darmowa reputacje   

• By Mrs.Fuksiara
      Pytanie wielokrotnego wyboru! Głosujcie! 
    • By Amanzii
      Witam ponownie, 
      Sprawa wyglada nastepujaco, po kilkunastu godzinach walki serwer stoi twardo na swoich metalowych stopkach. Aktualna ilosc slotow to 21 - gdyby to nie wystarczylo, to w kazdej chwili moge zwiekszyc ich ilosc do 32. W poprzednim temacie pytalem o propozycje moda. Zebralem je w ankiecie ponizej zdecydujcie prosze a ja biore sie do dzialania. 
      Czas na glosowanie do jutra tj.01.05.2019 do godziny 00:00 po tej dacie zabieram sie za szukanie oraz dostosowanie paczki. Kolejnym krokiem bedzie przedstawienie serwera wam drodzy uzytkownicy a dalej juz reklama reklama i reklama. 
      Link do ankiety
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCG9gcPSxfyBomU3yJ_pGhKLCC31pIATIOeBD0ECpTPEmYFQ/viewform
      Pozdrawiam i zapraszam juz wkrotce po wyniki glosowania!
    • By Amanzii
      Witam Serdecznie w drugim zorganizowanym przeze mnie temacie. Drodzy użytkownicy forum w tym miejscu chciałbym was poprosić o propozycje trybu/moda na serwer który dla was tworzę. Mam kilka swoich pomysłów ale zależy mi aby była to wspólna decyzja dzięki której wszyscy będziemy mogli spotkać się na serwerze. Swoje propozycje podawajcie proszę w postach w tym temacie.
      -Jeżeli sądzicie o konkretnej paczce również możecie podać do niej link (Ew. Nazwę) Chętnie się przyjrzę.

Serwer VPS na którym zostanie postawiony serwer jest obecnie wyczyszczony i po powrocie z pracy zainstaluje odpowiednie pliki. Po mojej wczorajszej z nim wojnie i 6 poradnikach w 3 językach odkryłem mój banalny błąd i dziś go poprawie. Kilka ładnych lat bez cs i człowiek zapomina.
      Gdy uda mi się wszystko ruszyć chętnie przyjąłbym kogoś do wspólnego zarządzania serwerem - z pojęciem o konfiguracji VPS (warunek konieczny)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.