Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina Fis Hu ~


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Olo
Nick oskarżonego: Fis Hu ~  (admin)
IP/SID oskarżonego:-
Godzina i data zdarzenia:31.10.2015 - 12:23:19
Mapa: DD2
Screeny/demo: http://zapodaj.net/3b2336aa4de4d.png.html
Opis sytuacji: Jestem na B z awp, mam straszne lagi, napisałem 1 wulgarny wyraz i admin od razu ban na 30 minut bez żadnego upomnienia słownego ewentualnie kick, ale nie od razu ban na 30 min. Oczekuje upomnienia admina, gdyż banuje bez żadnego upomnienia.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku Twój temat jest żałosny... ;) Inni ludzie dostają bany za kulturę i problemu nie mają tylko Ty, takie niewiniątko wyróżniasz się od innych i możesz wyklinać? Wielokrotnie pisałem kultura obowiązuje i wielokrotnie też pisałem na czacie, więc w czym jest problem drogi Kolego?? :)

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishu banuje dlatego ze go wyzywają ja i 4up mozemy to potwierdzic. Admin jest nie winny poniewaz banuje za dobre powody cheetowanie i kultura tyle odemnie z mojej strony.Moim zdaniem fishu jest nie winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishu banuje dlatego ze go wyzywają ja i 4up mozemy to potwierdzic. Admin jest nie winny poniewaz banuje za dobre powody cheetowanie i kultura tyle odemnie z mojej strony.Moim zdaniem fishu jest nie winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie