Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na Fis Hu ~


beret

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:[*_*]-Beret-[*_*]
Nick oskarżonego:Fis Hu ~

IP/SID oskarżonego:nwm jak to sprawdzic :D
Godzina i data zdarzenia:30.10.2015 godzina okolo 22
Mapa:De_dust2
Screeny/demo:Nie posiadam lecz moge dac link do amx_bans
Opis sytuacji:Admin Fishu sie na mnie po prostu uwzial. Wczoraj dal mi ss'y bez wejscia na specta wstawilem dostalem ub dzisiaj dal mi znowu ss bez wejscia na specta ktore znowu wstawilem . Pogralem 1 mape i dal mi znowu ss'y bez wejscia na specta. Z tego co obserwuje to robil tak tez innym . Mysle ze nie ogarnia admina i powinien go stracic bo kultury to on tez czasem nie posiada.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beret jest stałym graczem tego serwera często tam gram i widzę jak gra. Co do skargi Fishu to człowiek kompletnie bez wszelkich umysłów w ciągu 2 map dał jednemu graczowi 3 Razy ssy mowa o Berecie gdy odezwałem się co on wyprawia odpowiedział że jak mam problem to mogę zaraz wylecieć. Człowiek a w zasadzie dziecko które zasmakowalo władzy i udaje Pana a tak naprawde jest nikim. Nie wiem kto dał mu tę posadę ale kompletnie nie nadaje się na admina tyle ode mnie. Pozdrawiam Valen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę obserwował pracę Admina Fis Hu ~ i zobaczę czy jest tak jak wy mówicie czy tak jak on mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie