Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sNaxu

Głosowanie na serwer !

Recommended Posts

Witam. Otóż wykupiłem reklamę MasterBoost na cssetti.pl i teraz prosiłbym Was o oddawanie głosów na Nasz serwer. Jeśli uzbieramy 75 głosów to otrzymacie darmowe VIP-y na 7 dni !

KLIKNIJ TUTAJ

• Similar Content

• By jvnktskt
      Witam. Ostatnio jak pewnie zauwazyliscie wystepuja crashe na serwerze na niektorych mapach. Jeśli zauwazycie jaka mapa crashuje smialo piszcie w tym temacie to technik bedzie wiedzial na przyszlosc to pewnie cos zaradzi;)  @ Admin CS 1.6 [Jailbreak] . Na ta chwile pamietam tylko ta mape, ale ona wczesniej dzialala, teraz cos sie zepsulo i nie chce dzialac. Dzieki.
      jb_ard jb_fake_beta_04
    • By Terrorist
      Dnia 08.12.2019 ruszamy z kolejnym konkursem na naszym serwerze ONLY AWP!
      KONKURS TOP5!
      Dla najlepszej piątki graczy będą nagrody:

1 miejsce: 15 wPLN do portfela sklepowego na zakupy na serwerze
      2 miejsce: 10 wPLN do portfela sklepowego na zakupy na serwerze
      3 miejsce: 5 wPLN do portfela sklepowego na zakupy na serwerze
      4 miejsce: VIP 15 dni na serwerze
      5 miejsce: VIP 10 dni na serwerze

!! Konkurs trwa od 08.12.2019 do 08.01.2020 !!
      !! Niech wygrają najlepsi !!
    • By FuckMyLife
      Witajcie, jako iż niestety się na to zgodziłem , za niedługo na csowicze.pl będzie nowy serwer csgo only mirage który wykonam dla Rumcajsa i mam nadzieję że się spodoba.
      Chciałem moją prace zacząć teraz, ale akurat Valve miało lepsze plany co do mojej osoby i wypuściło aktualizację na półtora GB przez co sourcemod się posypał i dupa konia.

Na serwerze będą moje autorskie modyfikacje i kilka smaczków, właśnie skończyłem pisać pluginy na ten serwer więc mam nadzieję że będzie wszystko działać tak jak należy.
      Dodatkowa sprawa jest czy chcecie jakieś pierdoły na serwer, mówimy tutaj o jakieś dodatki czy inne udogodnienia, ja nie jestem tego fanem, ale robię serwer dla graczy nie pod siebie dlatego chciałbym was się zapytać co byście chcieli zobaczyć

Pozdrawiam i liczę na jakieś fajne odpowiedzi

Tak już jeszcze sobie dopowiem:

Modele dla vipa i admina nie jest to dobry pomysł bo będziecie płakać o hitboxy na głowę itd (Także wykluczam tą propkę z góry)
      To samo tyczy się czapek i innych pierdół.
      Skiny kosy będą nie musicie pytać.

Waiting for the answers  

• By KowaleQ
      Zapraszam do glosowania na serwer BaseBuilder ! ------> https://cssetti.pl/serwer/145.239.20.145:27090
    • By KowaleQ
      Właściciel/e: Ja
      Imię: Szymon
      Znajomość AMX (1-10): 9,5/10
      Mod serwera:: Base Builder v9.2
      Link do  Game’Tracka: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.145:27090
      Czy jest wykupiona reklama?: jest
      Hosting: pukawka
      Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: mysle ze będzie warto mod który jest dosyc ciekawy,  cóż no warto wejsc  i zobaczyć i stwierdzić czy warto serwer ma troche czasu lecz graczy malo,  błędów jak narazie nie zauważyłem poprostu wejdź ocen serwer i podpisz post 
      Udostępniasz serwer pod konkursy?:tak
      Kontakt:gg ts 

dodaje
      serwer claima nie ma poniewaz na nim gracze w dzien graja.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.