Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ReMiX

Skarga na Fis Hu~

Recommended Posts

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick: ReMiX
Nick oskarżonego:Fis Hu ~
IP/SID oskarżonego: nie mam
Godzina i data zdarzenia: 21:21 26-10-2015
Mapa:de_dust2
Screeny/demo:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Fis Hu ~
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Kampisz na respie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1104443566'
[AMXBans] Twoje IP: '171.25.230.1'

[AMXBans] =======================================  
Opis sytuacji: Gram sobie w tt, stoje przed wejściem do górnego trupa(nie znam sie za bardzo na tych nazwach) patrze czy nikt nie idzie i nagle dostaje bana za kampienie na respie. 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

• Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

Snapshot0001.bmp

Człowieku, kampisz cały czas na respie, jesteś upominany wielokrotnie przez innych adminów a Ty dalej to robisz. Nie bierzesz tych słów na poważnie..

Cele mapy robimy a nie kampisz czas jest do 1:30 a Ty na respie do 1:12 każdy Ci powie że wykonujemy cele a nie czekamy na fragi przy respie. :)

Ja wykonuje swoją pracę i nie zarzucisz mi tego że w złym momencie dałem bana :*

+ w złym dziale napisałeś skargę bo to nie ten serwer :)

Człowieku ogarnij się pierw a potem bierz się za coś ^^

Edited by Fis Hu ~

Ty człowieku sie dobrze czujesz???Ty chyba nie wiesz co to jest resp. Admin powinien zostać ukarany za takie banowanie.

Sory pomyliły mi sie działy :D

Edited by ReMiX

Weź mnie nie rozśmiezaj typie.

Ja się bardzo dobrze czuje, wiesz?

Napisałem Ci nie musisz kampić by fragi zdobywać tylko cele się wykonuje..

Wielokrotnie byłeś upominany i nic z tego nie robiłeś, eMeR. Może potwierdzić to.

Sory ale może to był ktoś inny bo mnie nikt nie upominał. Ładni z was admini jak nie wiecie nawet gdzie jest resp.

Ja nie kampie na respie, chyba że afk byłem. Nic nie słyszałem żeby mnie ktoś upominał a na czacie też nic nie widziałem :)

No to mi przykro bo chodziłeś od jednej strony do drugiej.. Patrzyłeś z respa na anarchie, jak była czysta szłeś do skrzynki jak się stoi przed trupem koło respa z awką, czekałeś na fragi.

Pisałem na say @@ ludzie inni wiedzieli tylko nie Ty i tak samo inni słyszeli oprócz Ciebie.. Afk nie byłeś, bo specjalnie się patrzyłem co robisz.

Hahaha napewno nie ani razu wczoraj nie grałem z awką wiec to napewno nie byłem ja :P

Jak bys nie grał to bym Ci nie dał.. Więcej się człowieku nie będę kłócić..

Za dużo spamu się tu robi i nie potrzebne jest nabijanie postów..

Nie mam zamiaru się kłócić z Tobą bo jest to nid potrzebne.. Kilka osób dostało za to samo bana nie napisali skargi tylko Ty płaczesz o jakieś 30min ogarnij się gracze i graj normalnie, mam taką pracę więc takie bany daje. To tyle z mojej strony, pozdro

Dziwisz sie że pisze skarge ?? Nie byłem na respie a dostałem bana za kampinie wiec wiesz to chyba normalne że pisze skarge.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Zaba2k
      Data zdarzenia: 10.12.2019 - 16:46:00 Nick użytkownika: Sztywny (nie wiem jaki nick na forum bo żaden nie ma rangi admina go moda #2..) Dowody: SS nizej Świadkowie: gracze na serwerze, np. @skolopendomorf Uzasadnienie: gram spokojnie, ciśne beke z typa o ssy wczorajsze i ban za nic.. no jakim prawem on ma admina xD  

@ mefedroniX
    • By Apostrof
      Nick: pfs 'Apostrof.
      Serwer: Jailbreak
      Admin banujący: WrongPoliceman 
      Data zdarzenia: 09.12.2019 - 21:38:32
      Opis sytuacji: No ogólnie poszedłem do tt bo wrongu kazał, załapałem sie na zabawe, więc ppoleciałem pod wieże i zacząłem się wybijać z niej nie łamiąc regulaminu w żadnym stopniu. Po chwili dostaje bana na 3h z powodem "scrollowanie masz bindy ostrzegalem" (Nie dostałem ostrzeżenia, na demku nawet widać). Beznadziejne zachowanie ze strony admina, jak ma banować to niech chociaż mnie upomni. Takowego upomnienia nie dostałem... @ Deva Ogólnie teraz do CIebie Wrongu, nie osądzaj wszystkich od razu o bindy itd. Istnieje takie coś jak umiejętności, które łatwo zweryfikować, nie wszystko jest "scrollowaniem". (Nie miałem autoducka bym wyleciał z takim powodem, nawet o tym w regulaminie nie ma.. XD) @ WrongPoliceman Zapraszam do twojego kabareciku  
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/15523.html
      Wycinek z konsoli:
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: WrongPoliceman
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'scrollowanie  masz bindy ostrzegalem'
      [AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:104604801'
      [AMXBans] Twoje IP: '((('

Oznacze świadków sytuacji aby mogli się wypowidzieć o tej super sytuacji @NaYaN @Pawlator @ Deva 
      Edit: Po zbanowaniu mojej osoby powychodzili ludzie, takimi banami tylko odstraszasz ludzi i zmniejszasz ilość graczy na serwerze. Brawo! Przyznaje Ci Admina roku
    • By Szymon96
      Dnia 8 grudnia 2019 o godz około 17 :00 .
      Gracz o nicku Klaudia <3  będąca na tym serwerze adminem . 
      Dowody : jakie mam mieć? 
      Świadkowie   grający tam gracze o tej godzinie . 
      Uzasadnienie : rzuciła pake na ostatniego człowieka będąc zombie czyli mnie , moim zdaniem ona nie zna regulaminu .

• By Lazanestic
      1. Twój Nick:
      2. Nick oskarżonego: Gravits
      3. Steam ID oskarżonego: Admin NS, chomik/squeezy macie tam wszystko u siebie na jego temat.
      4. Data, godzina i mapa zdarzenia: 16:55 
      5. Opis sytuacji: Koniec tego wszystkiego, trzeba raz na zawsze opisać niekompetentnym osobom wszystko, bo widać każdy interpretuje wszystko na swój sposób. Otóż, dostałem bana od owego admina z takim powodem; '1.8 i 1.39' - co idzie się domyślić, że chodzi o punkty z regulaminu, które za chwilę przytoczę, by każdy miał lepsze pole widzenia. Wyglądają one następująco -  1.8 Zakaz u żywania odpowiednich komend ułatwiającą poruszanie się. Dotyczy to w szczególności parametrów szybkości. Jest to pierwszy z nich, którego nie złamałem w jakikolwiek sposób, kupiłem sobie speeda na serwerze za 14k w sklepie, gdyż każdy ma taką możliwość, przez co poruszałem się szybciej, aczkolwiek owy "admin" raczej tego nie ogarnia, więc to już nie mój problem, że dostrzega w tym wszystkim jakieś komendy ułatwiające poruszanie się, przecież to śmieszne. Od momentu wprowadzenia tego regulaminu admini (nie wszyscy) zaczęli wypatrywać wszystkiego na siłę. Widzą, że ktoś szybciej i lepiej się porusza, to od razu odnoszą się do tego punktu w regulaminie i banują za niego, choć dokładnie nie wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Drugi punkt w regulaminie, który został dodany do powodu bana - 1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków. Nie używałem GSJ, ni nic, co nabyć idzie grając w ową grę, tylko zwyczajnie mając już wcześniej wspomnianego zakupionego speeda używałem dodatkowych skoków, które posiadam jako SVIP, po użyciu skoków leciałem spadochronem, dokładając do tego lekkie strefy, by szybciej lecieć, a gdy upadałem na ziemię wybijałem się na spacji i znów 3 skoki, spadochron itd, więc nawet scrolla nie używałem, ni nic (Ta wiem, że tłumaczone, jak dziecku, ale inaczej chyba się nie da XD). Admin oczywiście nie mógł tego pojąć, że ktoś szybciej rozpędza się niż on sam i postanowił dać mi bana. Polecam poczytać Ci trochę na ten temat, bo widzę Twoja wiedza w tym temacie jest znikoma, więc gdy banujesz graczy upewnij się kilkukrotnie, czy faktycznie regulamin został przez nich złamany, bo w tym wypadku nie złamałem żadnego z punktów w regulaminie.
      Nie rozumiem już tego totalnie i śmieszy mnie to. Na mapie, na której dostałem bana, otrzymał go również mój kumpel - Wodzu, ale z tym wszystkim, to już wgl tragedia. XD Była sobota, a za nią niedziela, na czas owych zabaw, któryś z adminów  odpalił AUTOBH dla wszystkich graczy oraz grawitację, ale oczywiście owy admin, jakim jest Gravits chyba tego nie zauważył, bądź nie skumał i podczas, gdy wszyscy latali sobie na autobh, to Gravits stwierdził, że Wodzu używa czegoś niedozwolonego i wlepił mu bana. XD Ta akcja, to po prostu żenada. Wodzu otrzymał taki sam powód bana, jak ja, więc domyślam się, że u mnie mogło również chodzić o to samo. 
      6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): http://737211.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912071631-jail_hm_fisnesuyu-1575732660-1575734220.zip
    • By S i m b a
      1. Twój Nick: C L E A R S I M B A.
      2. Nick oskarżonego: @ FightereK
      3. Steam ID oskarżonego: Jest to admin więc macie.
      4. Data, godzina i mapa zdarzenia: Jail_facebook_cstekno
      5. Opis sytuacji: No ogólnie to nie wiem kto mu tego admina dał, ale typ banuje mnie na 3 godziny za jakiś punkt "1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków." Tylko problem jest taki, że nie robiłem bgsj czy gsj jak kto woli na to mówić tylko robiłem po prostu strefy czyli 500fpsów i kręcę myszką w prawo i lewo i klikam jednocześnie "a" i "d", a typ mnie banuje za ten punkt i mówi, że buguje skoki no XDDDDDD. Ogólnie to spłakał się pewnie dlatego, że poleciałem normalnie na wierze i go zabiłem no i wtedy chłopaczek się zdenerwował gardę przed komputerem już trzymał i mnie banował więc beka trochę i proszę Ciebie @ chomik żebyś coś z tymi swoimi adminami zrobił bo nawet nie wiedział co to jest gsj tylko mówią, że jest to bindowanie skoków, jak coś Panie adminie to jest movment z dwoma skokami, a nie bindowanie skoków, więc proszę żebyś się trochę poduczył i dopiero potem pełnił stanowisko admin, ale ogólnie to nie tylko on tak twierdzi tylko ta cała śmieszna administracja tego JB.  A i ogólnie chciałbym prosić o UB.
      6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): Po zmianie mapy wstawię.  
      Ojj @ FightereK nie rozumie jednej rzeczy to jest FFA czy JB? Bo myślę, że FFA tylko chyba właścicielowi paczka się pomyliła, nie rozumie tego naprawdę jak na jb możną grać bez robienia sgsów, gsów, gsj czy stref? Powiedz mi nawet na klasycznym jb ludzie robią strefy i sgs i jakoś nikt o to nie płaczę, a jak tak bardzo płaczecie o tą grę to dodajcie jakiś sprecyzowany regulamin bo ten to nie jest ani trochę sprecyzowany, "[22:44]
      -----: Ale "ZAKAZ SCROLLOWANIA, BINDOWANIA SKOKÓW" nawet regulamin nie jest sprecyzowany. Czyli będzie ala komenda "podskocz" to bym w miejscu stał bałbym się o bana :v" Pozwolę sobie zacytować tutaj kolegę, który ma w 100% rację. Więc jak już tak bardzo chcecie zabronić tego wszystkiego to proszę bardzo, ale chociaż sprecyzujcie to w regulaminie, a nie piszecie go na odp****** się. 

@ WrongPoliceman Ale czego ty gościu nie rozumiesz, że nie robiłem gsj?? Robiłem zwykłe strefy, pokaż mi punkt w regulaminie, że nie mogę robić stref. Jak sprecyzujecie regulamin to wtedy możemy pogadać na ten moment nie mamy o czym, czekam na tego waszego właściciela i zobaczymy co on powie, pewnie też nie wie co jest 5, ale zobaczymy.
      @ Anielka. Ale powiedz mi co to znaczy "Komend ułatwiających poruszanie się"???? Bo nie rozumiem XDD ja już powiedziałem, że jak już tak bardzo chcecie zabronić tego wszystkiego to sprecyzujcie to w regulaminie, a nie dodajecie jakieś "Zakaz scrollowania, bindowania skoków XDDDDDDDDDDDD" Dobra widzę, że ogólnie się nie da z wami dogadać więc ta "śmieszna kłótnia" jest bez sensu, jakbyście sprecyzowali dokładnie ten regulamin to bym nawet skargi nie pisał, a jak wy dodajecie jakieś śmieszne podpunkty w których nie wiadomo o co chodzi no to życzę powodzenia. Skargę można zamknąć bo widzę, że ten Właściciel to się też chyba nigdy nie wypowie. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.