Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Onet Polska

Odwołanie od blokady bycia strażnikeim

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Spam (post zgłoszony do administracji)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ^PaZo^
      Nick z CS: ^PaZo^ Serwery:[CSowicze.pl] [3 MAPS] Admin banujący:Kato'w Opis sytuacji:Grałem na Serwerze I ban za "WallHack'a" I nie wiem czy w cs go sa tak samo jak w cs 1.6 ss wiec jak sa to można było ss zrobic :D Link do bana (sourcebans.csowicze.pl):https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:511791571&advType=steamid&Submit Wycinek z konsoli:Niestety nie wiedziałem że będzie potrzebny ponieważ wyszedłem odrazu z cs żeby sie odwołać
    • By nosferatu
      Nick:Nosferatu Serwer:aim hs Admin banujący: idk Data zdarzenia: przed chwilą Opis sytuacji:Dostaje bana za czity, proszę o rozpisanie demka Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php):https://amxbans.csowicze.pl/bans/8116.html Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl [AMXBans] Powod: 'Wallhack + Aimbot' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:1547936' [AMXBans] Twoje IP: '83.11.166.142' [AMXBans] ===============================================
    • By Mategros
      Data zdarzenia: Wczoraj Nick użytkownika: Vixa Dowody: Nieprawidłowy warn Świadkowie:- Uzasadnienie:  

• By kemoTT
      * AKTUALIZACJA 24.07.2019r. *

"Nick: kemoT
      Serwer: DD2#2 CS 1.6
      Admin banujący: Brak (!)
      Data zdarzenia: 14:07.2019r. Godzina 17:30
      Opis sytuacji: Pograłem dosłownie 5 minut, po czym dostaję taką o to wiadomość. Nie wiem o co chodzi tak na prawdę bo nie gram jakoś za dobrze po przerwie długiej, zakupuje VIP'a, jednocześnie wspierając sieć i tu takie coś, aż jestem w szoku. Staty moje były 7:3. Nie wiem kto był taki mądry tak postępując, ale liczę na jakieś pozytywne rozpatrzenie tej sprawy.
      Link do bana: https://amxbans.csowicze.pl/bans/6784.html
      Wycinek z konsoli:
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'Aimbot [Detected]'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:496566260'
      [AMXBans] Twoje IP: '89.64.60.225'
      [AMXBans] ==============================================="

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

*AKTUALIZACJA 24.07.2019r.*

Opisując moją sytuację wtórnie. Gdybym coś używał w grze, to na pewno bym nie pisał powtórnie odwołania. Minęło już  10 dni, demo zostało przez koleżkę "fnatik" skarcone w pewnej minucie i ocenione na ban'a  jako aimbot i od tej pory słuch o mnie zaginął, zostałem wykluczony z gry, mimo, że chcę wspierać normalnie tą scenę i waszą sieć. Główny Administrator Serwera "Paulinka", również oceniła osobiście demo i sama przyznała, że nie widać tam niczego dziwnego i złego, co miałoby przeciwstawiać się polityce serwera. Jestem typem w wieku 27 lat i rzadko można trafić na dobry serwer w klasyce DD2, szczególnie Polski. Nie chcę wspominać (chociaż to zrobiłem), że VIP'em nacieszyłem się niecały dzień(!). Tak jak pisałem Paulince, mogę nagrać jakieś żałosne demo na OBS, bo HLTV leci w ch**a z samą jakością i spójnością danego serwera. Na demo widać, że podczas tej podejrzanej minuty nie celuję w żadnego z przeciwników i była to po prostu panika (obejrzyjcie na 1/4 speed'a).
      Pozdrawiam, kemoT

• By SrebRny
      Nick: TymoN {RGZ} Serwer:[DD2] ♥ CSowicze.pl [Rangi CS:GO | Asysty | VIP 22-10 | FreeVIP STEAM] ♥ 1s1k.pl Admin banujący: nie wiem jaki nie było mnie na serwerze Data zdarzenia:2019-07-16 Opis sytuacji: kolega się zdenerwował na mnie i wszedł mi na konto i zaczol czitowac Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : TymoN { RGZ }  [AMXBans] Powod : ' aktywny ban '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 502497463 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 87.101.34.227 '  [AMXBans] ===============================================
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.