Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Administrator] $ilver #Rak


klucha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Klucha

Nick oskarżonego: $ilver #Rak

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:110066257

Data i godzina zdarzenia: 26 pazdziernika 2015 14+

Runda i czas mapy: 1 runda Freeday 2 Runda 14;50 3 runda 10;30

Mapa: ba_jail_soar_beta2

Opis sytuacji: 1Rund - FDAdministrator Silver twierdzi ze łamie regulamin przechodząc B&Y na freedayu (Byłem w ct) "Brać udziału w zabawach".Przechodzac sam na fd B&Y nie biore udziału w zabawie , udział w zabawie brałbym jeżeli bym prowadził i kazał im to przechodzić i bawił się razem z nimi. Przechodząc samemu na fd B&Y nie jest uczestniczeniem w zabawie.Jest to przykład nieznajomosci regulaminu przez Silvera.     ​                                                                                                                                              2 Runda sam początek był totalny bezruch w celi silver się ruszył po czym go zabiłem i twierdzi ze mam fk                                                                                                                    3 runda 10;30 Admin Silver zostaje zabity za posiadanie granatu zaczepnego, po czym twierdzi ze mam fk i grozi mi CT banem. :" Więzień może zostać ukarany za: posiadanie broni lub granatów (granat zaczepny, koktajl mołotowa). Jest to kolejny dowód na to że Silver nie zna regulaminu                                                                           

Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151026-1355-ba_jail_soar_beta2.dem.zip

Ps przy okazji proszę o odbanowanie gracza o nicku spooderman za perma na ct . Na demku słychać go jak mówi przez mikrofon lecz w grze nie było go słychac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucha ty chyba jesteś śmieszny. Skladasz skargę na Silvera pomimo ze nic nie zrobił. A na mnie masz fk bo mnie zabiles na quizie gdy powiedziałem ze chce pytanie na swoim poziomie intelektualnym (2 gimba) a ty mnie zabiles mówiąc ze cs jest od 16 i pytanie moze być min. Z 3 gimby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucha ty chyba jesteś śmieszny. Skladasz skargę na Silvera pomimo ze nic nie zrobił. A na mnie masz fk bo mnie zabiles na quizie gdy powiedziałem ze chce pytanie na swoim poziomie intelektualnym (2 gimba) a ty mnie zabiles mówiąc ze cs jest od 16 i pytanie moze być min. Z 3 gimby

Tak zabiłem Cie ponieważ nie odpowiedziałeś na pytanie. A poziom intelektualny liczy się od 16 roku życia ponieważ jest to najniższy dopuszczalny wiek w tej grze , dlatego też moge zadawać pytanie minimum z 3kl Gimnazjum chyba ze któs nie zdał to ale tego tez nie udowodni jak Ci zależy to wstaw gdzieś zdjęcie legitymacji szkolnej. Jeżeli chodzisz do 2 gimn i masz 16 lat to mozemy rozmawiac o fk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Skarga zostaje odrzucona.

 

  • Po 1 - Do kogo ty piszesz, że nie zna zasad. W regulaminie jest dokładnie napisane:
    • Strażnik nie może: brać udziału w zabawach (np. parkur);
    • Teraz przetłumaczę to na twój, bo nadal nie rozumiesz.. Nie możesz brać udziału w jakichkolwiek zabawach jako strażnik. Jako strażnik możesz tylko i wyłącznie pilnować więźniów.
  • Po 2 - Tam był chamski FK..
    • Polecenie brzmiało "Przed otwarciem się waszych cel macie totalny bezruch w celi, 3, 2.."
    • Następnie otworzyłeś cele i zabiłeś silvera od tak..
  • Po 3 - Tam również był FK..
    • Zadałeś polecenie shadow'owi nieadekwatne do jego wieku
    • Zabiłeś silvera za pokazanie granata (zacznijmy od tego, że było to specjalne..)

 

Nie będę sprawdzał całego demka, spooderman może napisać odblokowanie na CT a ty możesz go tam poprzeć.

Odnośnie skargi, to jeszcze czegoś takiego nie przerabiałem.

 

Proponuję tak:

  • Dostajesz blokadę na 1 dzień z powodem ochłoń
  • Dodatkowo otrzymujesz blokadę na bycie strażnikiem na czas 60 min również z powodem ochłoń.

Gdyby nie RED EYE to nie wiem czy byś dostał drugą szansę, przynajmniej nie ode mnie ^^.

Masz problem do niektórych graczy to traktujesz go surowo.

 

Temat uważam za zamknięty,

Pozdro,

SztangaBiceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie