Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Rayleigh

Propozycja sklep.

Recommended Posts

Co myślicie na unowocześnienie sklepu 24/7, zrobi się formularz cennik itp. Że jak H@ nie ma to żeby robił to Bot w sklepie :). Więcej zostanie opisane niedługo. Odpowiedzi z 3 argumentami proszę :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By terrorist0p
      Gra: CS:GO AWP
      Typ Serwera: AWP
      Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/ (nie ma claima, bo nowe konto i tydzień trzeba czekać)
      Hosting: Liveserver (Współpraca)
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Tak jak pisałem wcześniej, poprzednia sieć upadła (właściciele się pokłócili, a ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć) , a serwer miał być u nich nowy i nie ma za dużego stażu bo zaledwie kilka dni.
      Wiek właściciela serwera: 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
      Kontakt: Priv, Steam, Telefon

Piszę ponownie ponieważ serwer jest poprawiony, serwer jest nowy tak jak pisane było wcześniej, jest poprawiony i poprawiany ciągle dalej, ktoś mi tam zarzucał brak znajomości sourcemod  nie mówię, ze znam go w skali 10/10 ale pojęcie mam, pomimo braku reklamy jak na ten moment, bo czekam ten tydzień, żeby zrobić claima (teraz każde nowe konto na gametracker musi czekać tydzień), budżet na reklamę jest i na gosetti, które podobno nie istnieje i na coś innego się znajdzie fundusz.  Jakiś sposób się znajdzie   skoro jak na ten moment bez żadnej reklamy gracze się pojawiają. Planuję jeszcze serwer poprawiać i ulepszać co jest normalną sprawą oraz na bieżąco aktualizować.

@Edit @ Mrs.Fuksiara GT nie działa, bo nie ma claima zrobionego, ponieważ mam nowe konto na GT (do starego zapomniałem pasów) i muszę czekać jeszcze nie cały tydzień zanim będę mógł claim'ować serwery, a reklamę kupię jak właśnie to zrobię, żeby się wszystko zapisywało i serwer nie tracił na rankingu lecz zyskiwał, na to fundusz jest .

@Edit @ LewyBrzeG ZM Star Wars fundusz jest, o to nie ma się co martwić
    • By Matixen
      Proponuje dodać na serwer tzw strefy, gdzie ustawia się do której minuty może np przebywać osoba na respie TT i jakie mogę być tego konsekwencje, np można ustawić resp TT tak jak jest do  1:30, gdy osoba będzie przebywać na respie od 1:29 zaczyna tracić HP i w konsekwencji może zginąć. Można również dodać, że CT do któreś minuty nie może rashować anarchii, górnego tunelu B ani dolnego i mida, co może TT w końcu ruszy do tego, żeby nie kampić przed anarchią i na respie. Myślę że może ten plugin dużo zmienić na serwerze i rozgrywka będzie na pewno przyjemniejsza.
      Link do pluginu: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=477672?p=477672
    • By DyLu
      Proponuję dodać nowe lub wymienić obecne emotki na czacie (Podkreślam od razu że nie mam pojęcia kiedy były dodane obecne,lecz wydaje mi się że zawsze lepiej mieć większy niż mniejszy wybór Co wy na to CSowicze ?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.