Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Michał WvW

usuniecie rangi

Recommended Posts

Degradacja

Nick osoby awansującej/degradującej:  Deadly_Soul

Wiek osoby awansującej/degradującej: 17
Na jaką rangę dana osoba awansuje/degraduje: CSowicz
Powód dlaczego została ranga dodana/odebrana:  h@ serwera 40k ma w dp serwer , nie rozkreca go , nie wchodzi na forum , szkoda  tylko miejsca i czasu na ten serwer 

Guest Nolife

Jestem za degradacja

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: zly dzial

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By RumcajsJumper
      Zobacz plik Proste Rangi CS:GO - zapis Vault
      Oto prosty plugin CSGO Ranks z nazwami zakresów, które przynosi CS:GO. 

Wtyczka nie jest moja, ale edytuję ją, aby przekazać ją w języku polskim i dodać do strony. 

Prawda jest prostą wtyczką, ale przydatna, jeśli wiesz, jak z niej korzystać, możesz ją dodać i edytować dla mod lub serwera. 

Spolszczenie opisu by google !
      Dodający RumcajsJumper Dodano 14.05.2019 Kategoria Pluginy  
    • By Vashik
      Twój nick: VashikGod*[gra] Vashik[forum]
      Link do zaakceptowanego podania: 

• By magiczny `
      Twój nick: Magiczny (gra) || Magiczny ` (forum) 
      Link do zaakceptowanego podania: 

• By RumcajsJumper
      Oto prosty plugin CSGO Ranks z nazwami zakresów, które przynosi CS:GO. 

Wtyczka nie jest moja, ale edytuję ją, aby przekazać ją w języku polskim i dodać do strony. 

Prawda jest prostą wtyczką, ale przydatna, jeśli wiesz, jak z niej korzystać, możesz ją dodać i edytować dla mod lub serwera. 

Spolszczenie opisu by google !
    • By HaxIU
      Witam w tym temacie rozpisze się na temat "kolesiostwa" - grupa użytkowników próbuje nam zaszkodzić puszczając na forum farmazon, że rangi dajemy za darmo..
      Nie wiecie jak to wszystko wygląda ze strony Administracji. Na pewno nie jest tak że dajemy rangi/awanse/degradacje/ za nic.. 
      Jeżeli coś takiego ma miejsce mamy ku temu powody.. Chciałbym aby pewna "Grupa" która się zrobiła po fuzji przestała...
      Pisanie takich rzeczy można podpiąć pod "działanie na szkodę sieci"
      Prosiłbym żebyście przestali ponieważ w najgorszym przypadku będziemy się żegnać z wami.
      Do osób które tak uważają..
      "Jesteśmy dorosłymi ludźmi, wiem że każdy z was chciałby mieć wysokie stanowisko na Sieci i nie może tego przeboleć że niestety tak się nie stanie a robiąc taki młyn pogarszacie swoją pozycję. Po rozmowie z pewną osobą z waszej grupy stwierdziłem że zależy wam tylko na Rangach.. niestety to wygląda jak szantaż a my się nie damy.. Jak będzie trzeba to wyrzucimy was z forum raz na zawsze..
      Dla użytkowników..
      Panie i Panowie na ten moment wygląda to tak.. Każdy się obraził piszą rezygnacje przez fuzję w której nie widzą + a tylko -. Niestety lub stety my dostrzegamy same + nie wiecie co się dzieje i nawet nikt nie próbuje się dowiedzieć... Administracja która doszła wprowadziła dużo świeżych pomysłów które realizujemy, nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego od razu ponieważ musimy zajmować się ogarnianiem moderacji i użytkowników.
      Jak będzie trzeba i to się nie uspokoi niestety nie będziemy was na siłę trzymać na tym forum. Z tego co słyszałem mamcie w planach robić własną sieć tak że będziemy konkurować. Życzę wam powodzenia ale miejcie z tyłu głowy że my się nie poddamy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.