Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Reniferu

Kradzież Pokemona

Recommended Posts

WITAM.

 

Mam bardzo WAŻNĄ sprawe dziś weszłem i zobaczyłem że nie mam Mojego Aggrona (lvl 89) Nick Na Serwerze ReNiFeRu . Jakiś NooB Wbił mi się na konto i mi go ukradziono Proszę o Bardzo szybkie Wyjaśnienie sprawy !!!! 

 

Jeśli Temat Został napisany w Złym dziale Proszę O Przeniesienie !

Edited by Reniferu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Na prośbę autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By drenn
   Data zdarzenia:zauważyłem dopiero dziś około 10:00 Nick użytkownika: @ Kaskader Dowody:proszę porównać avatary w profilach. profil jestera: https://how2kill.pl/profile/565-jester-qrines/ profil kaskadera: https://csowicze.pl/profile/42571-kaskader/ Świadkowie:Każdy kto w jego postach, profilu i czatboxie widzi jego avatar. Uzasadnienie:pan używa avataru w postaci pliku .gif, do którego nie posiada żadnych praw. Został on stworzony tylko na potrzeby innego użytkownika z sieci How2kill.pl, a ten nie wyrażał zgody na jego kopiowanie i użytek przez inne osoby na innych stronach. Proszę więc o usunięcie użytkownikowi tego avataru, tylko tyle.  
   Wiem, że nie powinno się pisać tego typu tematów w czyimś imieniu, jednak kolega nie ma tu konta i nie wyraża  chęci jego założenia. Chciał jednak bym tutaj coś z tym zrobił za niego.
    

    

  • By Yoohoo
   Pewnie nie jeden raz słyszeliście o kradzieży pieniędzy. Mogło to być wywinięcie komuś z kieszeni dyszki w szkole, lub jakiś napad. Założę się, że nikt z Was nie słyszał o złodziejach z Włoch, którzy to widowiskowo rozerwali koparką furgonetkę, w której było 2,3 miliona euro. 

    Do sytuacji doszło w środę około godziny 7:30 na autostradzie 96 w regionie Apulia na południu Włoch. Przejeżdżały nią uzbrojone furgonetki z pieniędzmi, które wyjechały z miejscowości Bari do miasta Matera. Wozy z 2,3 milionami euro nigdy nie dojechały na miejsce. Złodzieje ustawili swoją zasadzkę, wiedząc o całym przejeździe konwoju. Zablokowali oni przejazd furgonetkom na autostradzie samochodami, które chwilę później podpalono. Zaczęli strzelać w kierunku wozów, by ochroniarze którzy mieli pilnować "kasy" się wystraszyli. Bandyci wtedy użyli koparek, gdy samochód stał w miejscu i rozerwali jego tył, by dostać się do "sałaty".
   Rabusie uciekli wraz z łupem, a policja zablokowała ruch na autostradzie na kilka godzin by pozbyć się ciężarówek, które płonęły. Służba dalej szuka sprawców obrabunku. 
  • By misza
   SKARGA NA ADMINA/GRACZA
    

   Twój nick:misza
   Nick oskarżonego:nie wiem kto
   IP/SID oskarżonego:
   Godzina i data zdarzenia:16.02.2016
   Mapa:ofice
   Screeny/demo:
   Opis sytuacji:
    wszedłem sobie na serwer i chciałem pograc sprawdzam skiny i patrze a tam nuie mam zadnego
   a miałem ak jaguar i oblivian m4a1 howl deagl engraved awp blue i jeszcze miałem 4 skrzynki m4a1 zrobcie cos z tym prosze
    
    
    
    
   ##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
   Regulamin:
   Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona. Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
  • By ~eZ.
   SKARGA NA ADMINA/GRACZA
    

   Twój nick: ~eZ.
   Nick oskarżonego: Mentos - gracz, redaktor tej sieci.
   IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:3867772    37.248.255.122  z
   Godzina i data zdarzenia: około godziny 14, dzisiaj.
   Mapa: jail_otuzbiciler, coś w ten deseń.
   Screeny/demo: hltv + wycinek z konsoli.
   Opis sytuacji: Gramy sobie na serwerze i nagle wbija Mentos, niczym się nie wyróżnia, można było zauważyć, że to kolega TimeOutServer ponieważ go slapował dla "beczki". Time wyszedł z serwera i zaraz po nim wyszedł Mentos, ale sytuacja dla której piszę tę skargę zaczęła się chwilę później. Mentos wszedł na nicku "DawcaMocy" po czym przelał jego 700 szlugów na konto jakiegoś innego gracza i uciekł z serwera. Kradzież szlugów, moim skromnym zdaniem należy się tygodniowy ban lub nawet permanentny, ale to już zależy od Bary. Szybko się zorientowałem, że się podszywasz, te same steam id i avatary, a DawcaMocy steama nie posiada. Mentos, możesz go nie lubić, ale w taki sposób jedynie sobie narobisz problemów. :)
    
   [JB] Gracz DawcaMocy wyslal graczowi Pawel22 700 Szlugow   DawcaMocy dropped [GownoTeam] ~eZ. :  prowadz   Pawel22 dropped [GownoTeam] ~eZ. :  prowadzisz   Fun[N]yGa[N]ja!! [Ju[N]ior] :    Zapraszamy na TeamSpeak3 IP cspyk.pl   Nie posiadam SS jego Steam ID, bo smF mi sid podał komendą amx_last do której nie miałem dostępu, jest to gracz platformy steam, więc z weryfikacją nie będzie problemu na demku.  
    
   ##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
   Regulamin:
   Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona. Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
  • By MOBA PRO
   Witam, proszę usunąć choinkę i prezencik z forum ponieważ jest to mój własnoręcznie napisany kod, mam do niego prawa autorskie - niby pisania mało lecz jest to moje. Napiszcie sobie własny kod a nie kopiujcie od kogoś innego.
    
   Tak samo strona startowa we flash`u. Jeśli nie chcecie mieć problemów też ją usuńcie inaczej to zgłoszę do supportu Themeforest bo z tego co widzę jest to wersja nulled(nielegalna).
    
   Pozdrawiam,
   MOBA PRO @ Skillconnect.eu
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.