Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> ban lucia


Frag Exeturors

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Frag eXecutors fanTAZy

Serwer:[CS : GO] CSowicze.pl [ SKRZYNKI | SKINY | KLUCZE | OPERACJE]@1shot1kill.pl
Nick admina:Kielon
Data i godzina:20.10.2015 - 08:08:02
Link do Twojego bana:http://marionetka.mybans.eu/ban_list.php?bid=3422
Opis sytuacji:Dostałem bana za nic :)
Dodatkowe informacje:Dostałem perma na zawsze za nic zbanował mnie o tak o nawet ssy nie mam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak proszę ja ciebie

 

o to demko  http://hltv2.1shot1kill.eu/srv30725/HLTV-1510201001-css_assault.dem.zip

 

a za co dostałeś bana?

Przy wyniku 1:2   wyskoczyłeś z respa, od razu wcelowany w górę gdzie wchodzę. To jeszcze w sumie nic takiego, jednak potem włączałem ci co chwilę Lucie która się pojawiała na górze na torach, i co chwilę tam spoglądałeś. Wbiłeś na dach, zabiłeś jednego, spoko, normalny kill. Jednak co zrobiłeś chwile później? Zobaczyłeś na niebie Model i zacząłeś w niego strzelać. Na demku niestety jego nie ma, chyba że jest jakaś opcja żeby admin to włączył, to może sprawdzić. Dla mnie to była już sytuacja wiadoma. Lucie widzą tylko odpaleńcy :)

 

do tego podrzucam link do skargi gdzie został rozpisany przez innego gracza

 

http://csowicze.pl/topic/20570-czysty-fantazy/?do=findComment&comment=93816

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę wtrącić się w słowo. Jak kolega @Kielon powiedział że Lucję widzą tylko odpały, admin także widzi ją, a jak strzelałeś w Lucję, to dziękujemy. Koniec tematu. A tak poza tym, byłem na AC sędzią przez ok rok, tak że zdołam powiedzieć kto odpala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc obiektywnie mówiąc Jeżeli każdy miałby banować za 1 podejrzaną akcje to sądzę że źle by to się skończyło:) Zbierzesz 3 podejrzane akcje które są potwierdzeniem że cheatuje to chętnie sprawdzę. W reszcie akcji nie było nic podejrzanego. Tylko właśnie ta Lucia. Więc narazie idę ogarnąć to zgłoszenie ale z tego co teraz te zgłoszenie sprawdzam to też nie są jakieś akcje na miarę cheatera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc obiektywnie mówiąc Jeżeli każdy miałby banować za 1 podejrzaną akcje to sądzę że źle by to się skończyło:) Zbierzesz 3 podejrzane akcje które są potwierdzeniem że cheatuje to chętnie sprawdzę. W reszcie akcji nie było nic podejrzanego. Tylko właśnie ta Lucia. Więc narazie idę ogarnąć to zgłoszeniearrow-10x10.png ale z tego co teraz te zgłoszenie sprawdzam to też nie są jakieś akcje na miarę cheatera. 

 

No własnie Evix ja jestem czysty i prosze o UB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc obiektywnie mówiąc Jeżeli każdy miałby banować za 1 podejrzaną akcje to sądzę że źle by to się skończyło:) Zbierzesz 3 podejrzane akcje które są potwierdzeniem że cheatuje to chętnie sprawdzę. W reszcie akcji nie było nic podejrzanego. Tylko właśnie ta Lucia. Więc narazie idę ogarnąć to zgłoszenie ale z tego co teraz te zgłoszenie sprawdzam to też nie są jakieś akcje na miarę cheatera.

 

 

szukac dalej demek czy ub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielon i Frag obaj dostajecie warna za spam, czekajcie na stanowisko UBT a nie spamujecie. Macie opcję "edytuj".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie