Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Arsenal

witam

Recommended Posts

Witam. dostałem bana ....mam ssy ale nie mogę wrzucić ich w paczkę rar....... Proszę o pomoc w ub ......np : mogę na skeypie udostępnic ekran i pokazac ze moje ssy sa czyste lub nie wiem w jaki sposob ...procze o pomoc

Nick -~ KiC GanG ~ Arsenal

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Zamek

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By DeDe2017
      Witam mam na imię Marcin lat 24 pochodzę  z Szczecin Zachodniopomorskie  sieć csowicze znam już bardzo długo jak i @RumcajsJumper pozdrawiam i myślę ze będzie nam się dobrze współpracowało 

• By szaman_
      Siemanko! Nazywam się Krzysztof choć w grze znany jako szaman, wróciłem do tej gry po ponad 1,5 roku przerwy ale skill nie spadł za bardzo hehe. Przejrzałem bardzo dużo serwerów ale dopiero ten mnie zaintrygował i postanowiłem że będę w wolnej chwili pogrywał sobie. Prywatnie to lubię dużo imprezować, pogram czasami w piłkę i koszykówkę. Od imprezowania i kolegów ważniejsza jest tylko rodzina o którą staram się dbać jak najlepiej, mam nadzieje że spotkamy się na serwerze i porozdajemy trochę headów. Do zobaczenia w grze!
    • By Reivilll
      Cześć
      Marcel
      Toruń
      18.03.2002r.
    • By BTN
      Witam Mam na imię Piotrek moje zainterosowania to motocykle oraz granie w gry o mnie jestem miłym człowiekiem pomocnym oraz chętynym do zapoznawania nowych znajomych  oraz dąrzących do celu lecz mam 21 i nadal nie umiem dobrze pisać XD witam całe forum
    • By blody102
      Cześć, jest tu nowy i chciałbym się z wami przywitać i lepiej was poznać, więc zacznę od siebie. Mam na imię Krystian, mam 23 lata pochodzę z Ustronia. Moje zainteresowania to: Granie w gierki, programowanie systemów oraz tworzenie Pluginów. Jestem osobą towarzyską a także lubię ludziom pomagać. Jeśli ktoś by chciał się  mnie lepiej poznać zapraszam na Steam a także na waszym Forum.   Pozdrawiam was Wszystkich a także administrację tego Forum/Dziękuję.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.