Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Shadowek

[Propozycja] Zablokowanie komendy !sklep na czas trwania kd

Recommended Posts

• Nick: Shadow

Propozycja: Zablokowanie komendy !sklep na czas trwania kd

Opis propozycji: Proponuję zablokowanie !sklep na czas trwania kd, ponieważ jeżeli ktoś ma dużo fajek kupuje złoty nóż i wampiryzm i zabija wszystkich a co to za zabawa jak każdy umiera na hita i nic nie może z tym zrobić, czy np. leczenie się walniesz kogoś a on się uleczy bez sensu taka walka.

Jestem na TAK:

+Nikt nie kupi milard życia

+Brak złotego noża

+Brak speeda I wampiryzmu

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Owa propozycja jest realizowana i zostanie poprawiona w nowszej wersji serwera

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By SzusteRTS3
      Siemanko bondżorno xD
      Jako iż ponieważ postanowiłem wrócić do cs'a to i na sieć trzeba też wrócić bo nie ma jak to lamic na csowiczach haha 
      Nie będę zbytnio tu o sobie już pisać bo troszkę by zeszło 😂
      Kto mnie zna to zna, a kto nie to pozna na sb xDD
      Także to tyle Pozdro hahah
    • By Redzim
      Siema!
      Przychodzę tutaj z kolejną propozycją zmiany :
      Tytuł propozycji (czego dotyczy) : [KOMENDY]
      Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) : Zmiana dotyczyć by miała komend na serwerze, dokładniej żeby był dostęp do każdej z nich i aby móc sprawdzić jakie właściwie są dostępne na serwerze np. po wpisaniu !sos wyświetlałyby by nam się wszystkie komendy dostępne na serwerze. 
      Linki/Załączniki do wzorników : Brak.
    • By Mrs.Fuksiara
      Skiny, rękawice:
      !ws
      !knife
      !gloves

Kontakt:
      !kontakt

Tagi:
      !tag

Rankingowe:
      !session
      !rank
      !top
      !topweapon
      !topacc
      !tophs
      !toptime
      !topkills
      !topdeaths
      !hitboxme
      !weaponme
      !resetmyrank
      !statsme
      !next
      !statsme2
      !rankme
      !topassists
      !toptk
      !topmvp
      !topdamage
      !rankmechat

Rankingowe dla admina:
      !resetrank
      !rankme_remove_duplicate
      !rankpurge
      !resetrank_all

Sklepowe:
      !sklep
      !sklepsms
      !smssklep

Bronie:
      !gun
      !guns

Rangi:
      !lvl

Opis VIP'a:
      !vip
    • By Seboll
      No niestety czas się żegnać... Nastąpiły takie sytuacje gdzie człowieka oddala od sieci  Już nie będę pisał.. Kto, co i jak.. Po prostu wiem.  mam jeszcze dużo pracy przed sobą może i wyjazd za granicę będzie.. Się zobaczy w swoim czasie. 

@ Mrs.Fuksiaradziękuje za to, że trzymałaś się za mnie i za humor na hawajach haha
      @ Mr.DeLeDzięki za wsparcie oraz pomoc Czasem wbije pogadać z tobą jak się znajdzie czas
      @ RumcajsJumperdzięki wariacie za karaoke  Jesteś dobrym właścicielem oraz człowiekiem
      @ PindoleQMam nadzieję, że zmieniłeś opcje z browarem alkusie ty mój Pozdrawiam cię mordeczko !
      @ HenioovskyDziękuje za danie mi szansy. Mogłem się bardziej wysilić co do czasu na forum.
      @ Mrs.JessaTobie słoneczko dziękuje za szczerość, uczciwość i że jesteś mega kobieta co czasami nie ma Humoru (Dość często)  Świry.. Dziękuje
      @ OpoReKAlKoHoLiKMorda Twoje treningówki robię codziennie Twerk idzie w górę haha
      @ Pietrek90Może ci się uda w końcu wyrwać kogoś na tej sieci,. życzę powodzenia Alvaro
      @ Wredna.nie lam tyle w cs'a bo ci się monitor spali haha
      @ MentekCzołem alkoholiku i uważaj na siebie mordeczko
      @ Cz@r3kMisterMordoooo, jaka to melodia, to już masz wygrane na pewno haha
      @ RamboooTyyyy rudzielcu  Mam nadzieję, że koleżanka Martyny nauczy cię rombać te drzewo, hahahah ;/
      @ LolciaA my jesteśmy w kontakcie pysia
      @ younG_liczi.czary mary i jesteś haha. 
      Wszyscy jesteście dla mnie jak rodzina  Kocham was  

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za danie mi szansy i Humor na sieci Na prawdę było prze zabawnie, ale czasem wiadomo i tak nie było  Super było was poznać wszystkich.. Sobie wszystko przypomnieć co było kiedyś za dawnych lat Sieć trzyma na prawdę dobry poziom i ludzi. Czas niestety nie pozwala na dużą aktywność na forum, więc będę rzadko odwiedzać was, ale będę Pozdrawiam całą rodzinkę CsOwicz'ów !

Pozdrawiam ! 
    • By Terrorist
      Mirage

Inferno

Dust2

Cache

Overpass

Train

Cobblestone

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.