Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admin banuje admina


JOKER

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 
 

Twój nick: TaZ
Nick oskarżonego: FreaK
IP/SID oskarżonego: nie posiadam
Godzina i data zdarzenia: 19.10.2015 - 14:57:43
Mapa: de_dust2
Screeny/demo: http://www96.zippyshare.com/v/IM9PTbS9/file.html

Opis sytuacji: Powiem tyle ,pierwszy raz widzę tego admina ,nie ogarnia ludzi którzy czitują ,zakładam że nawet ani razu nie sprawdził kto ma admina na serwerze od czasu kiedy dostał admina ..
Głównie rozchodzi mi się o to że admin banuje admina . Proszę o nałożenie na tegoż pana odpowiednich konsekwencji.

 

 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
1231231pn_spqrepw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak co do tego, ten FreaK nie sprawdza ludzi tylko odrazu daje bany jak leci, specjalnie się na niego czasem patrzę co on robi, ale widzę że tylko jak by cały serwer ktoś zgłosił to by zbanował cały. Proszę coś z tym fantem zrobić

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak mówi kolega wyżej . Banuje każdego bez sprawdzania .. np. ktos napisze na kogos ze ma czity ,wtedy dostaje bana za niby czity bez uprzedniego sprawdzenia tylko dlatego by miec swiety spokoj z kims .. i w dodatku tenże admin nie ma Steama a banuje ludzi na steamie -_-

 

Jesli maja byc przyjmowani tacy admini to ja moge szczerze powiedziec ze nie chce miec z takim serwerem nic wspolnego ,na ktorym funkcje admina maja pełnic dzieci nie odrużniające cziteraz od dorego gracza .

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

Dziekuje ,Dobranoc.

1231231pn_spqrepw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego, najlepiej z degradować adminów bez steama lub dać im czas do tygodnia, bo to sensu nie ma, nie pamiętam już jaki to admin był ale na tym serwerze biegał odpalony każdy zwracał na to uwagę lecz nikt nie podał skargi na tego admina.. Admin to nie władza na serwerze lecz ogarnięcie go od tych graczy którzy psują grę innym... Mam nadzieję że ekipa się zmieni i będzie lepiej funkcjonować a nie że admin admina banuje albo tak jak wczoraj zaszła sytuacja że jeden admin miał ping 150 a drugi go zbanował za ping gdy ban się skończył wszedł admin i zbanował admina który dał mu bana za nic z napisem ping skoro miał 20+ a potem mówił że to za to że za ping dostał bana.. Admini grali na non steamie, to jest żałosne naprawdę.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

 

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: TaZ

Nick oskarżonego: FreaK

IP/SID oskarżonego: nie posiadam

Godzina i data zdarzenia: 19.10.2015 - 14:57:43

Mapa: de_dust2

Screeny/demo: http://www96.zippyshare.com/v/IM9PTbS9/file.html

Opis sytuacji: Powiem tyle ,pierwszy raz widzę tego admina ,nie ogarnia ludzi którzy czitują ,zakładam że nawet ani razu nie sprawdził kto ma admina na serwerze od czasu kiedy dostał admina ..

Głównie rozchodzi mi się o to że admin banuje admina . Proszę o nałożenie na tegoż pana odpowiednich konsekwencji.

 

 

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

Przepraszam ale od kiedy ty masz admina ?? Twój admin na go modzie jest zawieszony a o tym , że masz admina na DD2 to pierwsze słyszę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł przelew do peka za admina ... juz pare dni temu o tym z nim gadałem .. jakbyś się więcej interesował to na pewno także byś więcej wiedział ..

 

 

Nie jest zawieszony tylko z niego zrezygnowałem .. -_- Peke mi przeniósł admina na dd2 .. Jakiś trudny jesteś do normalnej konwersacji .. wbij na ts to pogadamy .. i wszystko ci wyjaśnie .

Edytowane przez JOKER
1231231pn_spqrepw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest temat do waszej dyskusji, idziecie na Tsaa albo PW, to jest sprawa teraz tego admina z właścicielem i on zadecyduje co zrobi.

 

Jak dla mnie ten temat jest do zamknięcia i upomnienie dla FreaK

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać ale jak dla mnie admini powinni mieć steam aby ułatwiło im to odróżnienie nonsteam od steam. Oraz posiadali doświadczenie w amx, bo jezeli admin nie rozróżnia kto jest adminem, a kto graczem na serwerze to sorry..

 

Pozdrawiam MoSsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodią jest to że Marionetka który się nicznym nie interesuje i ma do wszystkiego w jakimś tam sensie ból dupy to ja podziękuję .. Dostałem admina od xPeka za którego zapłaciłem a ty się wpierdalasz i mi go zabierasz .. co to kur.. ma byc jeden daje i odbiera i tak codziennie bo marionetka nie wie że ktoś zapłacił za admina i nawet jesli sie mu powie to ten dalej udaje głupiego że o niczym nie wie ..

 

Jeszcze raz będzie taka akcja to ja pierdole takie serwery z taką administracją ,nie dość że ogarniam ci serwer to jeszcze mi kurwa robisz łaskę i zabierasz aadmina ..

1231231pn_spqrepw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodią jest to że Marionetka który się nicznym nie interesuje i ma do wszystkiego w jakimś tam sensie ból dupy to ja podziękuję .. Dostałem admina od xPeka za którego zapłaciłem a ty się wpierdalasz i mi go zabierasz .. co to kur.. ma byc jeden daje i odbiera i tak codziennie bo marionetka nie wie że ktoś zapłacił za admina i nawet jesli sie mu powie to ten dalej udaje głupiego że o niczym nie wie ..

 

Jeszcze raz będzie taka akcja to ja pierdole takie serwery z taką administracją ,nie dość że ogarniam ci serwer to jeszcze mi kurwa robisz łaskę i zabierasz aadmina ..

Żadnego admina ci nie zabieram ponieważ od 3 dni mnie nie ma w domu a co do twojego admina to pogadam z xPeke ???? A jak narazie skargę zamykam do wyjaśnienia tego z xPeke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie