Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Slowik199

Ustalony czas na 1 rundzie (Free Day)

Recommended Posts

• Nick: Slowik

Propozycja: Ustalenie minimalnego czasu na 1 rundzie (Free Day)

Opis propozycji: Proponuję ustalić minimalny czas 1 rundy, Free Day jest po to aby zwiedzić mapę, lecz nie którzy strażnicy dają za mało czasu by to było możliwe. 

Witam,

Propozycja zostaje odrzucona.

Domyślnie jest ustalone, że FreeDay jest do 12:00.

Nie ma sensu ustawiania jakiegoś czasu minimalnego, skoro każdy wie, kiedy ten FD się kończy (po 12:00 strażnicy powinni się zabić).

Pozdro,

SztangaBiceps

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By SzusteRTS3
      Siemanko bondżorno xD
      Jako iż ponieważ postanowiłem wrócić do cs'a to i na sieć trzeba też wrócić bo nie ma jak to lamic na csowiczach haha 
      Nie będę zbytnio tu o sobie już pisać bo troszkę by zeszło 😂
      Kto mnie zna to zna, a kto nie to pozna na sb xDD
      Także to tyle Pozdro hahah
    • By Seboll
      No niestety czas się żegnać... Nastąpiły takie sytuacje gdzie człowieka oddala od sieci  Już nie będę pisał.. Kto, co i jak.. Po prostu wiem.  mam jeszcze dużo pracy przed sobą może i wyjazd za granicę będzie.. Się zobaczy w swoim czasie. 

@ Mrs.Fuksiaradziękuje za to, że trzymałaś się za mnie i za humor na hawajach haha
      @ Mr.DeLeDzięki za wsparcie oraz pomoc Czasem wbije pogadać z tobą jak się znajdzie czas
      @ RumcajsJumperdzięki wariacie za karaoke  Jesteś dobrym właścicielem oraz człowiekiem
      @ PindoleQMam nadzieję, że zmieniłeś opcje z browarem alkusie ty mój Pozdrawiam cię mordeczko !
      @ HenioovskyDziękuje za danie mi szansy. Mogłem się bardziej wysilić co do czasu na forum.
      @ Mrs.JessaTobie słoneczko dziękuje za szczerość, uczciwość i że jesteś mega kobieta co czasami nie ma Humoru (Dość często)  Świry.. Dziękuje
      @ OpoReKAlKoHoLiKMorda Twoje treningówki robię codziennie Twerk idzie w górę haha
      @ Pietrek90Może ci się uda w końcu wyrwać kogoś na tej sieci,. życzę powodzenia Alvaro
      @ Wredna.nie lam tyle w cs'a bo ci się monitor spali haha
      @ MentekCzołem alkoholiku i uważaj na siebie mordeczko
      @ Cz@r3kMisterMordoooo, jaka to melodia, to już masz wygrane na pewno haha
      @ RamboooTyyyy rudzielcu  Mam nadzieję, że koleżanka Martyny nauczy cię rombać te drzewo, hahahah ;/
      @ LolciaA my jesteśmy w kontakcie pysia
      @ younG_liczi.czary mary i jesteś haha. 
      Wszyscy jesteście dla mnie jak rodzina  Kocham was  

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za danie mi szansy i Humor na sieci Na prawdę było prze zabawnie, ale czasem wiadomo i tak nie było  Super było was poznać wszystkich.. Sobie wszystko przypomnieć co było kiedyś za dawnych lat Sieć trzyma na prawdę dobry poziom i ludzi. Czas niestety nie pozwala na dużą aktywność na forum, więc będę rzadko odwiedzać was, ale będę Pozdrawiam całą rodzinkę CsOwicz'ów !

Pozdrawiam ! 
    • By DDDDD
      http://webfactory.hanzo.eu/czas-reakcji-test/
      W linku powyżej znajduję się stronka na której sprawdzicie czas swojej reakcji  
      Mój wynik to test 4/4 średnia: 0.256 s
    • By Kaskader
      Witam wszystkich
      Mam na imię Mariusz ,mam 20 lat ,mieszam w woj.Pomorskim 
      Myślę że na początek tyle o mnie wystarczy  
    • By NiColee
      Hejka, a zarazem żegnam Was w tym momencie.

Kończę swoją przygodę w dniu dzisiejszym z cs'em z powodu iż nie będę samej siebie oszukiwać od pewnego czasu siedzenie na forum cs'owych i granie w cs'a znudziło mi się na tyle, że nie daje mi to jakiejkolwiek przyjemności, a wręcz jest, to coś w stylu "Siedzenie i granie na przymus".Drugim powodem mojego odejścia i zakończenia przygody z cs'em to, że nie mam już na tyle dużo czasu na cs'a jak kiedyś. Mam teraz na głowie dużo spraw prywatnych, które nie są jakieś pozytywne i na cs'a mam zaledwie pól godziny.Mimo tak małego czasu na csowicze spędziłam u Was przyjemnie czas i nie uważam go za stracony. Ciesze się bardzo, że tak mnie cieplutko tutaj przyjęliście.Poznałam tutaj wiele pozytywnych wariatów i wariatek, a czas z wami na tej sieci był dla mnie niesamowity.Oczywiście gdy znajdę czas, postaram się Was odwiedzić.Dziękuje wam jeszcze raz i życzę dalszego rozwoju sieci.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.