Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Slowik199

Ustalony czas na 1 rundzie (Free Day)

Recommended Posts

• Nick: Slowik

Propozycja: Ustalenie minimalnego czasu na 1 rundzie (Free Day)

Opis propozycji: Proponuję ustalić minimalny czas 1 rundy, Free Day jest po to aby zwiedzić mapę, lecz nie którzy strażnicy dają za mało czasu by to było możliwe. 

Witam,

Propozycja zostaje odrzucona.

Domyślnie jest ustalone, że FreeDay jest do 12:00.

Nie ma sensu ustawiania jakiegoś czasu minimalnego, skoro każdy wie, kiedy ten FD się kończy (po 12:00 strażnicy powinni się zabić).

Pozdro,

SztangaBiceps

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Kaskader DD2
      Witam wszystkich
      Mam na imię Mariusz ,mam 20 lat ,mieszam w woj.Pomorskim 
      Myślę że na początek tyle o mnie wystarczy  
    • By NiColee
      Hejka, a zarazem żegnam Was w tym momencie.

Kończę swoją przygodę w dniu dzisiejszym z cs'em z powodu iż nie będę samej siebie oszukiwać od pewnego czasu siedzenie na forum cs'owych i granie w cs'a znudziło mi się na tyle, że nie daje mi to jakiejkolwiek przyjemności, a wręcz jest, to coś w stylu "Siedzenie i granie na przymus".Drugim powodem mojego odejścia i zakończenia przygody z cs'em to, że nie mam już na tyle dużo czasu na cs'a jak kiedyś. Mam teraz na głowie dużo spraw prywatnych, które nie są jakieś pozytywne i na cs'a mam zaledwie pól godziny.Mimo tak małego czasu na csowicze spędziłam u Was przyjemnie czas i nie uważam go za stracony. Ciesze się bardzo, że tak mnie cieplutko tutaj przyjęliście.Poznałam tutaj wiele pozytywnych wariatów i wariatek, a czas z wami na tej sieci był dla mnie niesamowity.Oczywiście gdy znajdę czas, postaram się Was odwiedzić.Dziękuje wam jeszcze raz i życzę dalszego rozwoju sieci.
    • By RulleZ
      Czas online
      Pokaż Plik OPIS:
      Co plugin robi?
      Zlicza czas jaki admin/gracz spędza na serwerze i zapisuje to do bazy danych, dodatkowo zapisuje sie pierwsze połączenie admina/gracza z serwerem jak i kiedy ostatnio grał 
      KONFIGURACJA:
      Całą konfiguracje zmieniamy w pliku sma 
      Konfiguracja danych do połączenia z MySQL
      new sqlConfig[ ][ ] = { "localhost", "root", "", "database" } INSTALACJA:
      PHP:
      Skrypt PHP wgrywamy normalnie na serwer www i uzupełniamy dane w pliku config.php
      AUTORZY:
      Misiaczek ;c oraz byCZUS
      Autor RulleZ Przesłane 2019.01.07 Kategoria Pluginy  
    • By Anony.mous
      Siemasz.

Pewnie pare dobrych Mordeczek mnie zna, ale dla tych co są zieloni na mój temat:D

Mam na imię Adrian i liczę sobie lat 19 
      Wykształcenie mam zawodowe (profil. Kucharz)

Mam Kochającą dziewczynę i synka (Powiecie po**b.ny) a no tak bywa w życiu 
      Drugi synek za miesiąc wyjdzie na Świat, ale kompletnie nie mamy pomysłu na jego imię xd

Moje zainteresowania to:
      ▪Muzyka
      ▪Grafika (Początki)
      ▪ Informatyka
      ▪ Counter-Strike
      ▪ Stronki www
      ▪ Sport
      I wiele więcej 

Przechodząc do Counter-Strike 1.6 gram już 12-lat i jeszcze o końcu nie myślę xd
      Na forach siedzę już 5 lat miałem kilka swoich projektów oraz należałem do członkostwa innych sieci jako użytkownik, UBTeam, moderator, junior admin, administrator, więc Doświadczenie posiadam Całkiem spore 

Miałem też kilka swoich Serwerów do Cs 1.6 takie jak:
      DD2 - 1,5 roku 
      JailBreak- 1 rok 
      BaseBuilder- 1 rok 
      CsGoMod- 7 Msc 
      FFA - 3 MSC
      DeathRun- 3 MSC

Mam zamiar już niebawem stworzyć coś nowego I mam nadzieję z serwerem zasile szeregi Csowiczów

Kontakt ze mną:
      Gadu Gadu: 67248507
      Facebook: Dla zainteresowanych
      Numer tel: Dla zainteresowanych
      TeamSpeak: Sieciowy
      Wiadomość Priv: Csowicze.pl

• By RulleZ
      OPIS:
      Co plugin robi?
      Zlicza czas jaki admin/gracz spędza na serwerze i zapisuje to do bazy danych, dodatkowo zapisuje sie pierwsze połączenie admina/gracza z serwerem jak i kiedy ostatnio grał 
      KONFIGURACJA:
      Całą konfiguracje zmieniamy w pliku sma 
      Konfiguracja danych do połączenia z MySQL
      new sqlConfig[ ][ ] = { "localhost", "root", "", "database" } INSTALACJA:
      PHP:
      Skrypt PHP wgrywamy normalnie na serwer www i uzupełniamy dane w pliku config.php
      AUTORZY:
      Misiaczek ;c oraz byCZUS
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.