Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Slowik199

Czy lubicie grac na komputerze ?

Recommended Posts

Guest Nolife

Tag

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Przedawnione.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Wiadomość automatyczna

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Funnyganja
      Nick: nie umiem grac Serwer: dd2 chyba #2 Admin banujący: whoppa Data zdarzenia: jakos przed chwila Opis sytuacji: gralem i zabijalem no i duckowalem XD Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): https://amxbans.csowicze.pl/bans/7718.html Wycinek z konsoli: MXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl [AMXBans] Powod: 'duck skrypt' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:34435527' [AMXBans] Twoje IP: [AMXBans] =============================================== DEMO: https://www50.zippyshare.com/v/IUAJI8ib/file.html
    • By FooL Hack
      Witam Was serdecznie, postanowiłem dzisiaj troszkę poruszyć dział z league of legends i napisać dla Was poradnik, który sam wymyśliłem. Postaram Wam przedstawić wszystko co powinniście wiedzieć o linii zwanej Jungle, więc jeśli będą jakieś braki proszę się nie rzucać do mnie, tylko napisać co jest źle, a ja to naprawie. Zapraszam do czytania i myślę, że Wam się spodoba.
      Zaczniemy od samego położenia linii. Na całej mapie Summoner's Rfit mamy dwie Jungle, jedna jest po stronie niebieskich, druga jest po stronie czerwonych. Jungle jest podzielona na cztery części ( północna, południowa, wschodnia i zachodnia ). Każdą z tych części oddziela rzeka, która prowadzi przez cały środek mapy, ale kończy się na midzie i znowu zaczyna się schodząc na dolną aleje, zwaną bot.
      Od strony zachodu mapy, od alei górnej zwanej top, występują dwa krzaki, z której Jungler może pomóc nie zauważony, jeśli nie ma w nich warda, ani control warda. Jeden krzak jest od wejścia na górną aleje, od strony niebieskiej, a drugi jest przed kryjówką barona i jest ich więcej. W środkowej alei, jedno i drugie wejście jest zakryte krzakami, więc każda próba wejścia od strony Jungle, czy od strony bot'a czy top'a jest łatwiejsze. I od strony bota jest ich aż trzy. Jedne są od strony Jungle niebieskich, drugie od strony czerwonej i trzecie są w rzece, bardziej przy wejściu do Jungle czerwonej.

Tutaj dałem Wam mini mapkę, jak to wygląda, jeśli ma ktoś dobre oko, to dobrze zauważy.

Druga rzecz, którą sobie omówimy, to potworki w Jungle. Dwa najważniejsze ( nie licząc rzeki ), to red i blue. Blue daje regeneracje many oraz coldown na skille o 10% zmniejszoną. Red buff przy autoattacku spowalnia przeciwnika oraz zadaje true dmg(zalezne od lvla postaci). Pozostałe potworki, typu wraity, skalniaki, wilki, ropucha, to tylko exp oraz złoto, które są potrzebne do wzmocnienia postaci, która gra na tej linii.
      Teraz przedstawię Wam co dają poszczególne smoki:
      - Smok Ognia Zwiększa skuteczność w zabijaniu bohaterów. Ułatwia pojedynki jeden na jeden oraz rozgrywanie walk drużynowych.
      - Smok Ziemi Zwiększa obrażenia zadawane przez wieże oraz potężne potwory. Ułatwia zdobywanie celów.
      - Smok Wody Zwiększa regenerację zdrowia i many. Ułatwia nękanie przeciwników i prowadzenie oblężeń.
      - Smok powietrza Zwiększa prędkość ruchu poza walką. Umożliwia wam łatwiejsze wymanewrowanie przeciwników na mapie.
      Tutaj podam Wam informację na temat barona oraz heralda:
      - Herald Po jego zabiciu, dostajemy możliwość wezwania go.
      - Baron Po jego zabiciu dostajemy buffa, który zwiększa wytrzymałość i siłę minionów.
      W jaki sposób ja Wam polecam robić Jungle:
      Strona niebieska:
      Red Skalniaki Wraity Krab Blue Ropucha Wilki
      Strona czerwona:
      Blue Ropucha Wilki Krab Red Skalniaki Wraity
      Oczywiście, jeśli jesteście doświadczeni, możecie wchodzić do Jungle przeciwnika i podkradać mu farmę.
      Jeśli chodzi o ganki, polecam Wam pomagać tym linią gdzie znajdujecie się najbliżej, ale patrzcie czy jest możliwość pomocy.
      Najlepsze postacie do Jungle, to:
      - Master YI
      - Kha'zix
      - Lee Sin *
      - Rammus
      - Evellyn
      Lee Sin'a oznaczyłem gwiazdką, ponieważ jest trudną postacią do opanowania.
      To tyle, poradnik krótki, który na pewno pomoże większości osób. Dziękuje za uwagę i zapraszam do polubienia posta.

• By eXe.
      Opis produktu / usługi:
      Obudowa: SilentiumPC RG1W z oknem po lewej i drugą komorą na poprowadzenie kabli oraz zamontowania dysków.
      CPU: i7-8700 - 6 rdzeniowy procesor 3.2ghz, 4.6 maksymalnie w trybie boost
      GPU: MSI GTX 1060 6GB Gaming X - jeden z najlepszych wyborów karty graficznej z fabrycznie podkręconym zegarem z tego segmentu
      MOBO: Z370 Tomahawk, karta wisi na drugim slocie PCI (max 2% różnicy wydajności)
      RAM: 8GB 2x4GB 3000MHz Corsair Vengeance LPX Black CL16DDR4 
      Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 600W 80 Plus Bronze
      CHŁODZENIE: Spartan 3 PRO z dodatkowym wentylatorem.
      SSD: Adata SU800 128GB przeznaczony głównie na system i programy typu Przeglądarka, winrar
      HDD: Toshiba P300 2TB na gry, zdjęcia i inne
      System Windows 10 Home - 64bit na pendrive
      Monitor: iiyama Black-Hawk G-Master G2530HSU - 24.3 cala, 75hz, wbudowane głośniki, wejście HDMI, USB i jeszcze jedno jakieś. !!! DODATKOWA GWARANCJA NA 3 LATA W RAZIE "PRZYPADKOWEGO" USZKODZENIA !!!
      Myszka: Razer Abyssus v2 5000 DPI
      Klawiatura: Razer cynosa chroma, membranowa, edycja podświetlenia programem Razer Synaps
      Słuchawki: Razer Electra v2 z wypinanym mikrofonem i możliwością wyłączenia go.
      GRY (KONTO Z GRAMI) KTÓRE DODAJĘ DO KOMOUTERA TO:
      FIFA 17 + pudełko
      BATTLEFIELD 1 + pudełko
      KOMPLET CS
      JUST CAUSE 3
      THE WITHER 3 - WSZYSTKIE DLC
      FAR CRY PRIMAL
      FAR CRY 5 + pudełko
      GTA V
      HURTWORLD
      HOUSEFLIPPER
      MAD MAX
      METRO 2033
      OUTLAST
      RAINBOW SIX SIEGE - Odblokowane ok 16 operatorów w tym z poprzedniego sezonu Finka i Maveric
      DYING LIGHT
      GAME TYCON 2
      ETS 2
      Murder Soul Suspect
      Tomb Raider
      Hitman 2 (11.2018)
      i inne.
      Cena produktu / usługi: 5000
      Forma płatności: Przelew/Gotówka
      Kontakt:
      GG: 22080808
      Telefon: Podam prywatnie zainteresowanemu
      Allegro (nie wymagane): Wystawię na życzenie
      Zdjęcia:

Sprzedaję bo chcę kupić laptopa (nie wymieniam, mam wybrany konkretny model)
      Dla zainteresowanego na życzenie wszystkie faktury zakupów w razie  oddania na gwarancje.
      Części kupywane/zamawiane głównie w Komputronik.pl oraz x-kom.pl
    • By Le Adme
      Witam przychodzę z pytaniem a może i o rade czy opłaca sie kupić i5 6600 i gtx 1050 ti za 3200 czy nie ?
      Czy dobrze to gra razem i czy jest to wydajne?
    • By Xelationez
      W tym temacie możecie napisać jaki macie Komputer / Specsy
      Aktualnie mam:
      Motherboard: MSI Z170A GAMING M3, Socket-1151
      CPU: Intel Core i7-6700 Skylake Prosessor
      GPU: ASUS GeForce GTX 1060 6GB Strix Gaming
      RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 2666MHz 16GB
      Zasilacz: Corsair RM850x 850W PSU
      HDD: WD Desktop Black 1TB 3.5"
      SSD: HyperX Savage 240GB 2.5" SSD
      Myszka: Razer Mamba 16000 Wireless Gaming Mouse 
      Klawiatura: SpeedLink Rapax Gaming Keyboard
      Monitor: AOC 24" LED FreeSync G2460VQ6
      ------------------------------------------------------------------------          
                                       -Wzór-
      Motherboard:
      CPU:
      GPU:
      RAM:
      Zasilacz:
      HDD:
      SSD:
      Myszka:
      Klawiatura: 
      Monitor: 
      ------------------------------------------------------------------------
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.