Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Slowik199

Czy lubicie grac na komputerze ?

Recommended Posts

Guest Nolife

Tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Przedawnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Terrorist
   Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP
    
   Zasady rozgrywki:
   1.1 Dołączając do rozgrywki na naszym serwerze automatycznie zgadasz się na przestrzeganie owego regulaminu. 1.2 Każdy gracz zobligowany jest do zapoznania się z jego treścią, w razie jego nieprzestrzegania admin ma obowiązek ukarać gracza. 1.3 Staramy się pisać na czacie z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii. 1.4 Dozwolone jest przeklinanie, aczkolwiek z zachowaniem umiaru. 1.5 Zakaz AFK oraz używania bindów na AFK. 1.6 Używanie mikrofonu tylko dla osób od 16 roku życia bądź po mutacji głosu.  1.7 Wszelkie problemy jak i skargi na graczy zgłaszamy pod u@, niestosowanie się do tego surowo karane. 1.8 Zakaz spamowania oraz nadużywania mikrofonu. 1.9 Całkowity zakaz reklamowania innych stron i serwerów niezwiązanych z siecią CSowicze.pl 1.10 Zakaz prowokowania i podjudzania do kłótni. 1.11 Zakaz puszczania muzyki na mikrofonie oraz wszelkiego rodzaju bindów, czyny te będą surowo karane.  1.12 Obowiązuje całkowity zakaz używania wszelkich wspomagaczy ułatwiających grę. 1.13 Obowiązuje zakaz rashowania. !! Można rashować po upływie 50 sekund od rozpoczęcia rundy, lub gdy zostanie 3 lub mniej graczy w jednej z drużyn !! 1.14 Obowiązuje zakaz wskakiwania na tekstury map lub wykorzystywanie ich w sposób ułatwiający grę. 1.15 Obowiązuje zakaz kampienia 1.16 Zakazane jest używanie nicków Adminów, Opiekunów, Właścicieli serwera 1.17 Zakazuje się używania w nicku prefixu [VIP] jeśli się go nie posiada  
   Zasady kultury:
   2.1 Zakazane jest obrażanie innych graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 10min - 1440min/Ban 10min - 1440min ), 2.2 Obraza administracji serwera ( Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 10800min ), 2.3 Obraza rodziców graczy ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 120min - 10800min-Perm/Ban 30min - 10800min-Perm ), 2.4 Nie prowokujemy różnych typu kłótni, sporów ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 1440min ), 2.5 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie używamy mikrofonu. Chyba, że chcemy podać info ( Upomnienie/Mute na mikrofon 30min - Permanentnie ), 2.6 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów przez mikro jest zakazane ( Mute na mikrofon 60min - Permanentnie ), 2.7 Wulgarne/obraźliwe nicki ( Upomnienie/Ban 10min - 120min ), 2.8 Podszywanie się pod gracza/admina ( Upomnienie/Kick/Ban 10min - 480min ), 2.9 Grożenie innym graczom ( Upomnienie/Ban 30min - 10800min ), 2.10 Staramy się pisać z poprawną ortografią ( Upomnienie/Mute na say 10min - 30min ), 2.11 Jeżeli gracz który dostał kick za afk lub ping, wraca i ponownie łamanie ten punkt regulaminu dostaje ( Ban 5min - 60min ) 2.12 Zakaz nadużywania mikrofonu/czatu tekstowego  ( Upomnienie ustne/pisemne/Mute na say/mikrofon 10min - 240min ) 2.13 Zakaz obrażania innych osób, poprzez nazywanie broni ( Upomnienie/Ban 5min - 30min ) Inne:
   3.1 Niewiedza lub nieznajomość regulaminu przez gracza nie oznacza, tego że gracz może robić co chce, 3.2 Każdy Admin Serwera musi się zapoznać z regulaminem i stosować siebie jak i innych do regulaminu, 3.3 Admin nie ma prawa zbanować innego Admina (Grozi degradacją) 3.4 Admin nie ma prawa zbanować samego siebie (wyjątkiem jest przypadek) 3.5 Admin ma obowiązek znać regulamin serwera. 3.6 Wszystkie kary nakładane przez Adminów muszą być uzasadnione. 3.7 W przypadku pełnego serwera admin ma prawo wyrzucić tylko i wyłącznie gracza AFK. 3.8 Wszyscy Admini mają obowiązek uczestniczyć w życiu serwera oraz forum. 3.9 Admin ma zakaz faworyzowania graczy. 3.10 Admin ma obowiązek stosowania się w sposób szczegółowy do Regulaminu.  
    
   Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
   Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • By WrongPoliceman
   Jak to jest że jak wchodzę na innym nicku na jaila to nie zatnie gry a jak wejdę na nicku od admina to od razu momentalnie zacina. 
  • By stankol666
   Nick:stankol666 USA
   Serwer:145.239.237.138:27015
   Admin banujący:nie pamietam
   Data zdarzenia:jakos 15dni temu
   Opis sytuacji:dostalem bana za zajebisty refleks w rece 
   Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):
   Wycinek z konsoli:zostales zbanowany
  • By Funnyganja
   Nick: nie umiem grac Serwer: dd2 chyba #2 Admin banujący: whoppa Data zdarzenia: jakos przed chwila Opis sytuacji: gralem i zabijalem no i duckowalem XD Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): https://amxbans.csowicze.pl/bans/7718.html Wycinek z konsoli: MXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl [AMXBans] Powod: 'duck skrypt' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:34435527' [AMXBans] Twoje IP: [AMXBans] =============================================== DEMO: https://www50.zippyshare.com/v/IUAJI8ib/file.html
  • By FooL Hack
   Witam Was serdecznie, postanowiłem dzisiaj troszkę poruszyć dział z league of legends i napisać dla Was poradnik, który sam wymyśliłem. Postaram Wam przedstawić wszystko co powinniście wiedzieć o linii zwanej Jungle, więc jeśli będą jakieś braki proszę się nie rzucać do mnie, tylko napisać co jest źle, a ja to naprawie. Zapraszam do czytania i myślę, że Wam się spodoba.
   Zaczniemy od samego położenia linii. Na całej mapie Summoner's Rfit mamy dwie Jungle, jedna jest po stronie niebieskich, druga jest po stronie czerwonych. Jungle jest podzielona na cztery części ( północna, południowa, wschodnia i zachodnia ). Każdą z tych części oddziela rzeka, która prowadzi przez cały środek mapy, ale kończy się na midzie i znowu zaczyna się schodząc na dolną aleje, zwaną bot.
   Od strony zachodu mapy, od alei górnej zwanej top, występują dwa krzaki, z której Jungler może pomóc nie zauważony, jeśli nie ma w nich warda, ani control warda. Jeden krzak jest od wejścia na górną aleje, od strony niebieskiej, a drugi jest przed kryjówką barona i jest ich więcej. W środkowej alei, jedno i drugie wejście jest zakryte krzakami, więc każda próba wejścia od strony Jungle, czy od strony bot'a czy top'a jest łatwiejsze. I od strony bota jest ich aż trzy. Jedne są od strony Jungle niebieskich, drugie od strony czerwonej i trzecie są w rzece, bardziej przy wejściu do Jungle czerwonej.

   Tutaj dałem Wam mini mapkę, jak to wygląda, jeśli ma ktoś dobre oko, to dobrze zauważy.
    
   Druga rzecz, którą sobie omówimy, to potworki w Jungle. Dwa najważniejsze ( nie licząc rzeki ), to red i blue. Blue daje regeneracje many oraz coldown na skille o 10% zmniejszoną. Red buff przy autoattacku spowalnia przeciwnika oraz zadaje true dmg(zalezne od lvla postaci). Pozostałe potworki, typu wraity, skalniaki, wilki, ropucha, to tylko exp oraz złoto, które są potrzebne do wzmocnienia postaci, która gra na tej linii.
   Teraz przedstawię Wam co dają poszczególne smoki:
   - Smok Ognia Zwiększa skuteczność w zabijaniu bohaterów. Ułatwia pojedynki jeden na jeden oraz rozgrywanie walk drużynowych.
   - Smok Ziemi Zwiększa obrażenia zadawane przez wieże oraz potężne potwory. Ułatwia zdobywanie celów.
   - Smok Wody Zwiększa regenerację zdrowia i many. Ułatwia nękanie przeciwników i prowadzenie oblężeń.
   - Smok powietrza Zwiększa prędkość ruchu poza walką. Umożliwia wam łatwiejsze wymanewrowanie przeciwników na mapie.
   Tutaj podam Wam informację na temat barona oraz heralda:
   - Herald Po jego zabiciu, dostajemy możliwość wezwania go.
   - Baron Po jego zabiciu dostajemy buffa, który zwiększa wytrzymałość i siłę minionów.
   W jaki sposób ja Wam polecam robić Jungle:
   Strona niebieska:
   Red Skalniaki Wraity Krab Blue Ropucha Wilki
   Strona czerwona:
   Blue Ropucha Wilki Krab Red Skalniaki Wraity
   Oczywiście, jeśli jesteście doświadczeni, możecie wchodzić do Jungle przeciwnika i podkradać mu farmę.
   Jeśli chodzi o ganki, polecam Wam pomagać tym linią gdzie znajdujecie się najbliżej, ale patrzcie czy jest możliwość pomocy.
   Najlepsze postacie do Jungle, to:
   - Master YI
   - Kha'zix
   - Lee Sin *
   - Rammus
   - Evellyn
   Lee Sin'a oznaczyłem gwiazdką, ponieważ jest trudną postacią do opanowania.
   To tyle, poradnik krótki, który na pewno pomoże większości osób. Dziękuje za uwagę i zapraszam do polubienia posta.
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.