Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
tazzos

PILNE !! Poszukuje Grafika!!

Recommended Posts

Witam.

poszukuje grafika mam kilka zlecen i chetnie zaczne wspolprace z grafikiem nad wiekszym projektem 

wiecej informacji na priv. 

chodzi o -

- loga 

- banery

- sygnaturki

- wszystko w sumie :D

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Pegazz
      Cześć, piszę tutaj, ponieważ poszukuję osób ogarniętych do ekipy administracji na serwerze Minecraft, który będzie powstawał na dniach. 
      Wzór:
      Imię: Nick: Data urodzin: Byłeś kiedyś Adminem na serwerze Minecraft?: Opisz coś o sobie (minimum 4 zdania): Kontakt:  
    • By kcq
      Poszukuje stylu (Ipb 4.1.0 )

Każdy styl jaki mam na ips 4 to jak chce go edytować to jest error
      Ta strona nie działaSerwer gamefast.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
      HTTP ERROR 500
    • By zielonyja
      Cześć,

Jeśli masz wolną chwilę i chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoją wiedzą na temat najnowszych gier, komputerów, technologii itp.
      To dołącz do Nas! Pisz razem z Nami!

Więcej informacji na mailu: zielonyja@poczta.fm
    • By rambuchna1995
      Twój nick: (WBIJAM CI PRAWDE NA HUKI :D)
      Nick admina: (HISZPAN 97)
      Data i godzina: (cos po 23 .)
      Serwer: (GOMOD1#)
      Link sram na ten link zbedny jest.
      Screen Shoty spakowane w paczkę: (http://speedy.sh/sRjYG/ss.rar.rar)
      Prosze Bardzo, 4 Dni temu dostalem bana na 3# Od piwka bo go 2 razy zabilem , nie rozpoznajecie kto Gra a kto jest odpalony? Widac na 1 rzut oka . Mam sluchawki mam myszke doswiadczenie wiec nie rozumiem po co takie akcje robicie?. Dziwne nie mam Steam bo po co mi, nie widze roznicy. Ale pozdrowki dla kumatych Vaper Mordeczka moja jest kumata anoymuss tez w porzadku chlopaczek, ale wy Sobie chyba jaja robicie panowie. mam nadzieje na jakas mala rekompensate ; >. Dostalem bilecik za 4 dni powalka na show shake ;) To sobie jeszcze postrzelam ;) Milego Wsztkim HF GL . a w rekompensate nie obrazil bym sie na Takiego Glocka fajnego jakiegos xD

• By Virtus.PR0_BERY
      Poszukuje grafika który umie tworzyć styl dla forum, niech piszę gg-59834096
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.