Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
(H@) Toxer

Wasze propozycje

Recommended Posts

Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące zmian na serwerze i będą one wartościowe, a gracze poprą nowe zmiany będą realizowane do 48 h :) Dziękuje Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Derlius
      1.Propozycja wgrania skinów na serwer(oprócz noża)
      https://www1.zippyshare.com/v/gdfyRvKr/file.html
      https://www.virustotal.com/gui/file/b83d1dca082eb69de639d7167a13a1f224bd12c3fe82ab916e3dc7d4c78f9b44/detection
      2. Zainwestowanie w antycheata, bo każdy syf z 2k9 chodzi(z tego co zaobserwowałem)
      3. Steam słyszy się z NOnsteam

Temat będę aktualizował na bieżąco
    • By jvnktskt
      Siema. Pare propo
      1. Zmienic opcje obstawiania szlugow bo co to jest za obstawianie jak ktos daje 300 a inny 1 xd Troche smieszne, ustawic jakis limit za ktory mozna wejsc w zaklady
      2. Dodac mozliwosc przeszukiwania dla prowadzacego
      3. ./pilka dla prowadzacego ewentualnie admina
      4. Zdjac mi bana na CT bo jakis smieszek mi dal
    • By kubinho
      Proponuję:
      Zmienić HP Vipa ze 120 na chociaż 110, żeby dało się go czasami zabić jednym strzałem a w zamian za to dodać mu jakiś smieszny granat, żebyście nie płakali że vip ma mieć przewage :v Zmienić tą śmieszną zasadę z raszowaniem na coś w stylu: nie wolno raszować dopóki nie zostanie przy życiu dwóch graczy w którejś z drużyn lub nie minie określona ilość czasu Poprawić plugin od double jumpa, ponieważ przez niego, np. na koxie ciężko jest czasem wskoczyć na kolumny przy respie, czy też inne miejsca + można poprawić błąd, przez który co mape musze wylaczac sobie /res 
    • By SIK
      Proponuje na święta  piosenki świąteczne i mapę śnieżną de dust 2
    • By Simba
      Propozycja dodanie polskiego menu admina 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.