Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
(H@) Toxer

Wasze propozycje

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Matixen
      Dzisiaj troszkę pograłem na serwerze i dostrzegłem parę niedociągnięć, otóż:
      Usunięcie możliwości oślepienia swojego teammate. Aby kupić defuse w CT potrzeba mieć jakąś starszą wersje "kupowania", tak się dowiedziałem od gościa. Myślę że biorąc pod uwagę, że punkty strasznie powoli się nabijają, nawet gdy robimy na bieżąco misje to może by tak w sklepie dać klucz do skrzynki za niższą cene niż 100? (moja propozycja 70) Dodam tutaj też propozycje @ TheProTHC.exe, a chodzi oto aby po kupnie broni amunicja do niej była pełna, ponieważ tak jest w CS:GO. Ściszyć muzykę podczas rozgrzewki, ponieważ jest ona bardzo głośna. Można dodać skrzynkę w której będą same pistolety, myślę że ona się przyda, ponieważ jest misja w której potrzeba trafić Glocka Fire Elemental, czy coś takiego. Aby się przyjemniej grało osobom nie posiadającym usługi VIP/SVIP można zwiększyć zwykłemu graczu ekonomie, myślę że nawet niech mają taką samą jak VIP i SVIP, aby rozgrywka byłą szybsza i przyjemniejsza. Można również pomyśleć nad wprowadzeniem na którąś edycje CS:GO moda ruletki, gdzie np gracz będzie mógł obstawić swoje punkty i je pomnożyć obstawiając np kolory (czerwony x2 zielony x6 czarny x2)  
    • By Mrs.Fuksiara
      Witam.
      Mam pytanko.
      Jaki konkurs byście chcieli, abyśmy zrobili?

Konkurs może być związany zarówno z forum, jak i z serwerami. 
      Mam parę pomysłów, ale chciałabym, abyście sami również mieli na to wpływ. 
      Propozycje zostawiajcie w komentarzach. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.