Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Było miło ale ...


BaRa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , a zarazem żegnam :) nie wiem co tu dużo do pisania nie będę tutaj wymyślał że coś mi nie pasowało bo wszystko tu jest zajebiście ale strasznie się nudzę , dochodząc tu nie jarałem się tak jak kiedyś tymi serwerami i myślałem że to już nie wróci , a jednak , nie mam już tu nic do roboty reaktywuję moją starą sieć bo chcę się w to pobawić tak jak kiedyś ze starą / nową ekipą , mam nadzieję że Rumcajs nie będzie miał mi tego za złe ( bo nikomu innemu niż rumcajsowi nie muszę się tłumaczyć ) myślę że on będzie najlepiej wiedział o co mi chodzi bo ma swoją sieć , pamiętam jak mu pisałem że nie odejdę , a jednak sam się tego nie spodziewałem , sorry i mam nadzieję że mimo wszystko odejdę w spokoju :)

 

Kogo tu pozdrowić w sumie to nie ma kogo bo ja , może was zasmucę ale mam przyjaciół w realnych świecie i nie traktuję tu nikogo jako jakiegoś dobrego ziomka , pozdrowić mogę jedynie Rumcasja że mimo spin których kiedyś mieliśmy dał mi szansę , dzięki i elo.

 

Teraz zachowam się jak cwel ale nie mam wyboru, wszyscy admini którzy chcą ze mną pójść na nową sieć fajnie jakby się do mnie zgłosili , nikogo nie zmuszam tylko piszę żeby potem nie było że ktoś nie ma admina , dzięki.

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>I tak ta Twoja sieć skończy identycznie jak csownia.</p>

<p> </p>

<p>Elo.</p>

<p> </p>

<p>Reaktywowałeś JB = Upadł.</p>

<p>Reaktywujesz sieć, która upadła i myślisz, że będzie dobrze? Wątpię.</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie