Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Skarga na Admina] Jagiellon


magiczny `

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA



Twój nick: Magiczny `
Nick oskarżonego: Jagiellon
IP/SID oskarżonego: To jest admin, powinniście mieć, jeśli nie to wrzuce jutro.
Godzina i data zdarzenia: około 16:58 | 14.10.2015
Mapa: de_westwood
Screeny/demo: http://hltv2.1shot1kill.eu/30725 od 15 minuty, pod koniec mapy to miało miejsce.
Opis sytuacji: Wiec tak, jest na serwerze H@ GO MODa TwojaMarionetka i pytam go tak "Marionetka, nie daloby rady ranku na nick?", wtem Marionetka odpowiada "Jest na nick". I tyle bylo rozmowy, zaczynam juz grac a tu (nie)kulturalny admin Jagiellon pisze mi "Nie nie dalo by" wiec mu odpisalem "Jagiellon zamilcz jak z Toba nie rozmawiam." gdzies tak po uplywie okolo 5 sekund dostaje bana z powodem "ha ha nie smieszne". Pytanie tylko jest moje za co ten ban? To ze sie wpierdala do rozmowy, swiadczy tylko o jego braku kultury, wiec mu napisalem co o tym mysle.

Liczę na upomnienie.






##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:
  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka magiczny :)

Wiem, jagiellon jest jaki jest, ale nie musisz byc jak on i rzucac miesem na prawo i lewo :)

Ode mnie to takie zdanie

1. Zachowaj kulture na forum :)

2. Moze ktos jeszcze pisal na u@ i odpowiadal do niego (?) ( nie wiem jak bylo a pisze z tele to nie mam jak sprawdzic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wypowiedzi Jagielona nie widzę nic obraźliwego ,potwierdził tylko słowa Marionetki .. a ty sam zacząłeś sapać do niego że się niby "wpierdala" w rozmowę ,na jego miejscu postąpił bym tak samo ,gdyż to świadczy tylko o twoim braku kultury .. 

 

Sam podciąłeś sobie nogi pisząc:  "Jagiellon zamilcz jak z Toba nie rozmawiam." - nie dość że ktoś chce coś wytłumaczyć/potwierdzić  to jeszcze ma wysłuchiwać obelg rzucanych w jego stronę .

1231231pn_spqrepw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecinne odzywki? Odezwał sie admin ze skillem który  po dwóch rundach mnie zbanował żeby się mnie pozbyć na 10 minut :D ( BO POTRAFI ODRÓŻNIĆ DOBREGO GRACZA OD CZITERA) ta, skąd ja to znam haha. Co do tematu, jak nie pisałem z nim to po co sie wcinał? Rozmowa z Marionetką na tym by się zakończyła gdyby nie jego tekścik. Nie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po obu stronach Jagiellon nie powinien się tak zachować w stosunku do gracza , ale gracz tak Samo powinien mieć odrobinę kultury osobistej i nie powinien odzywać się w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie